Слънцезащита - 8 тема

  • 68 490
  • 752
# 315
Здравейте, дайте идея за слънцезащита за лице, тонирана за мазна кожа Blush Благодаря

Ето тази е хубава: https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030019327
Виж целия пост
# 316
За мазна кожа може да пробвате тестер на isdin fusion water,имат и нови тонирани варианти. При мен лично придават матов ефект,много бързо попиват и се разбират добре с всичко друго,което използвам (тонери,серуми,дори и грим).
Виж целия пост
# 317
Интересувам се някой ползва ли слънцезащита за коса? От коя марка сте доволни?
Виж целия пост
# 318
Интересувам се някой ползва ли слънцезащита за коса? От коя марка сте доволни?
Аз не съм използвала,но мисля тази година да си купя за лице и коса на Nuxe и тяхната слънцезащита под формата на спрей.На rwne furterer също има.Някой използвал ли е твхните шампоани,доволен ли е?
Виж целия пост
# 319
Интересувам се някой ползва ли слънцезащита за коса? От коя марка сте доволни?

Lacme Teknia слънцезащитен спрей-балсам.
Виж целия пост
# 320
Този серум е с топлинна защита и UV защита.
Имам го ,но още не съм го пробвала.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/inopharm-vazstanovyavasht-serum- … teilen.laufend%29
Виж целия пост
# 321
Здравейте, дайте идея за слънцезащита за лице, тонирана за мазна кожа Blush Благодаря

BB+CC крема на Dr. Derm е топ 👌
Виж целия пост
# 322
За мазна кожа може да пробвате тестер на isdin fusion water,имат и нови тонирани варианти. При мен лично придават матов ефект,много бързо попиват и се разбират добре с всичко друго,което използвам (тонери,серуми,дори и грим).
И от мен глас за ISDIN.
Другато, която много харесвам, но не е тонирана е SKIN1004 - страхотна е за комбинирана ми кожа.
Виж целия пост
# 323
Интересувам се някой ползва ли слънцезащита за коса? От коя марка сте доволни?
Ползвам от години, или поне се опитвам, защото трудно попадам на читав за мен продукт. Тези, които съм ползвала:
- на Ейвън - засега съм най-доволна от него!
- на dm имаше тяхна марка (не знам дали още го има и изглежда по същия начин) - ами мазен, тежък, а пък прави косата на клечки
- с голям мерак купих на Nuxe - мазен и тежък ефект като dm-ския, само че здраво напарфюмиран (като всичко от марката) и в пъти по-скъп; ползвам го само на плажа, където косата така или иначе става мръсна
- Лидлската марка - не знам колко е читав като състав, за парите си едва ли, обаче е най-лек като формула; малко сякаш изсушава

Искам нещо, което мога да ползвам всеки ден, а не все едно съм с маслена маска (а аз съм със суха, много дълга коса). И да мога да го ползвам на скалпа! Не веднъж се е случвало да изгарям на "пътя" на косата и вече внимавам.

По този повод - слънцезащита за скалпа? Само в Кипър намерих такъв продукт (спрейче), на някаква английска марка, но приятелите ми в UK не я знаят.
Виж целия пост
# 324
Ultrasun имат спрей за скалп. Марката е швейцарска, но много разпространена в Англия и много хора я мислят за английска.
Разбира се, друг начин на защита е да се носи шапка.
Миналото лято беше толкова нечовешки пек, че съм склонна вече и с UV чадърче да тръгна по улиците.
Виж целия пост
# 325
За лице използвам Thank you Farmer spf50+, изключително доволна съм. За тяло от скоро използвам на Rituals, засега съм доволна, ще видим на плажа.
Обаче при мен се появи следния проблем. Не излизам без слънцезащита и с това съм си докарала сериозен дефицит на вит. Д.
И сега се чудя какво да правя, да се мажа ли, по-рядко ли да се мажа. Приемам добавка, ама все си мисля, че слънцето си е най-полезно.
И сега съм в дилема, кожата ли да пазя, умората ли да боря.
Виж целия пост
# 326
Някой има ли отзиви за този Исдин??
Дали белее
https://remedium.bg/isdin-fu-100-spot-prevent-fluid-spf50-50ml-065980/p
Виж целия пост
# 327
Мит е, че слънцезащитата води до ниски нива на витамин D.
Виж целия пост
# 328
В Prettyshop има намаление (не, че нямам достатъчно слънцезащити), но тази на Dior-Solar spf 50 и 30 е страхотна, имах мостра и съм впечатлена. Има аромат, но е деликатен, попива бързо, без да оставя мазен филм или бял такъв. С години търсих слънцезащита, която да попива и да не стои “отгоре”. Тази на Диор е такава, също и в момента ползвам на Авен-sun fluid invisible spf 50, за чувствителна кожа.
Виж целия пост
# 329
Не излизам без слънцезащита и с това съм си докарала сериозен дефицит на вит. Д.
И сега се чудя какво да правя, да се мажа ли, по-рядко ли да се мажа. Приемам добавка, ама все си мисля, че слънцето си е най-полезно.
Eдва ли слънцезащитата е причина за дефицита. Дори да вярвате в това - защо трябва да жертвате точно лицето си заради вит.Д?  Излагайте други части от тялото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия