Слънцезащита - 8 тема

  • 68 518
  • 752
# 360
Моля з. а съвет от коя слънцезащита сте си оставали с бяло лице без тен и петна.🌹
Anessa Perfect UV Sunscreen Skincare Milk NA 2024 Edition

От корейските слънцезащити търсете подходящи за дейности на открито.
Виж целия пост
# 361
Аз взех този крем-серум от една промоция на "Златна рибка" и съм впечатлена, за първи път такава лека текстура, която попива, без да лъщи, да цапа и да спарва.
Виж целия пост
# 362
Здравейте, някой може ли да изрази мнение относно този слънцезащитен крем :
https://www.emag.bg/ovlazhnjavashta-i-hidratirashta-slyncezashti … 010/pd/D7GL9JYBM/

понеже ползвам втора опаковка и изключително добре се отразява на кожата ми, но това, което ме притеснява е, че не всички козметични слънцезащитни продукти са автентични и по-конкретно на тази марка доколкото знам във вериги/аптеки в България няма и по-трудно се доставя, съответно ако продуктът не е автентичен не знам доколко надеждна и реална е слънцезащитата, въпреки че, както споменах, на кожата ми изглежда се отразява изключително добре.

В EMAG има и други варианти на същата марка :
https://www.emag.bg/slyncezashtita-elta-md-uv-daily-hidratirasht … 75&scenario_ID=52

https://www.emag.bg/slyncezashtiten-krem-dermatologist-sunscreen … 582&scenario_ID=4
Виж целия пост
# 363
Здравейте, момичета,
Търся минерална слънцезащита, която не оставя солиден бял филм… моля за мнение 🌷
Виж целия пост
# 364
Добра оферта 1+1 на една от любимите ми слънцезащити за лице https://bestcare.bg/product/11trimay-uv-protection-sun-cream-spf50-pa/
Не е мазна и не оставя бели следи. Лека я усещам. Не е минерална, но за мен е ок. Няма октокрилен, има хидратация.
Виж целия пост
# 365
Здравейте, момичета,
Търся минерална слънцезащита, която не оставя солиден бял филм… моля за мнение 🌷

Препоръчвам на Badger. След различни минерални защити, които или имат и гадости вътре или ме оставят много бял филм и лъскавина, с този на Baдger (kids) нямам никакъв проблем. Семейно сме фенове на wooden spoon, но за морето. За лице оставя и бял филм и като попие, много лъска лицето. Но Badger е идеален - попива бързо и няма един пръст олио като ефект.
Виж целия пост
# 366
Здравейте!  В търсене съм на слънцезащитен мист за лице ,който се нанася върху грим/за подновяване през деня/. Моля за препоръки! Simple Smile
Виж целия пост
# 367
Здравейте, момичета,
Търся минерална слънцезащита, която не оставя солиден бял филм… моля за мнение 🌷

Препоръчвам на Badger. След различни минерални защити, които или имат и гадости вътре или ме оставят много бял филм и лъскавина, с този на Baдger (kids) нямам никакъв проблем. Семейно сме фенове на wooden spoon, но за морето. За лице оставя и бял филм и като попие, много лъска лицето. Но Badger е идеален - попива бързо и няма един пръст олио като ефект.
Здравейте, може ли линк?
Виж целия пост
# 368
В Нотино имаше преди, иначе аз купувам от iherb.

В момента гледам са изчепани там.

Тук ги има, но никога не съм пазарувала от там: https://www.ecco-verde.bg/badger-balm
Виж целия пост
# 369
В Нотино имаше преди, иначе аз купувам от iherb.

В момента гледам са изчепани там.

Тук ги има, но никога не съм пазарувала от там: https://www.ecco-verde.bg/badger-balm
Кой вид точно ползвате, защото има доста?
Виж целия пост
# 370
Този: https://www.ecco-verde.bg/badger-balm/kids-clear-zinc-slntsjezas … tjen-krjem-spf-30
Виж целия пост
# 371
Откакто открих тази на Thank you Farmer, не съществува друга за мен. Супер приятна и лека текстура, добра защита, плюс е и че хидратира.
И аз я харесвам, както и тази  https://douglas.bg/thank-you-farmer-sun-project-light-sun-essence-61234, но пък и двете съдържат Octocrylene.

В момента използвам слънцезащитата на SKIN1004, идеална е за комбинирана кожа. Съставът  е доста добър. Най-много ми харесва това, че попива мигновено, не се усеща върху кожата и не я омазнява.
Виж целия пост
# 372
Кой точно ползвате на SKIN1004?
А може ли малко повече информация какъв е проблема с Octocrylene?
Виж целия пост
# 373
Кой точно ползвате на SKIN1004?
А може ли малко повече информация какъв е проблема с Octocrylene?

При някои октокриленът дразни очите. За негативното влияние върху хормоните обаче има противоречива информация, защото се твърди, че не е в такова количество, за да повлияе наистина. Аз го избягвам заради очите, но ако нямам друго под ръка, бих ползвала и такава слънцезащита, за да не изгоря и да нямам петна после.
Виж целия пост
# 374
Вчера на плажа пробвах Юсерин 100. Много ми лъха на алкохол. Друг забелязал ли е същото?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия