САЩ, тяхната политика и президентските им избори.

  • 978 861
  • 24 557
# 24 555
Къде съм казала, че някъде нещо се изтрива? Точно обратното- казвам, че няма връзка между всякакви пороци и политическо определяне.
Тук обаче, постоянно се твърди, че републиканец е равно на религиозен педофил, мразещ жените, различните и т.н.

Не. Тук непрекъснато се твърди, че Тръмп и хората гласували за него очевидно подкрепят педофилите. Иначе нямаше да мълчите послушно за десетки хилядите му споменавания в досието Епстийн. И да заплашвате, че след 2 години отново ще гласувате за него.

Няма смисъл някой да се прави на бял и невинен, тя пошлостта не избира по партия. Или си свестен и добър човек, който не приема извращенията с деца, или си търсиш поводи да си измиеш ръцете.


Туната, обсесията ти по Мамдани става леко подозрителна, да не го харесваш? Все този млад социалист ти е в устата. Joy
Виж целия пост
# 24 556
Няма нищо де, ще поживеем и ще видим.
Аз не знам кой си мечтае, ама пътя на всички диктатори (както и краят им) е все един и същ.
Та и тръмп така, краят му е предизвестен.

Края на диктатора е предизвестен от следващите избори? Това не е ли малко противоречиво? Нали и следващи избори нямаше да има? И диктатурите не са това, което бяха...

Smartie, защо ли не се чувствам поласкана, че присъствам в подозрително голям брой от твоите сексуални фантазии? Не ти е за първи път! Точно пък Мамдани няма да го пипна, ако ще да е последният останал мъж във Вселената...
Виж целия пост
# 24 557
Какви фантазии? Пиете ли нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия