САЩ, тяхната политика и президентските им избори.

  • 972 684
  • 24 380
# 24 375
Аз живея в Аризона и тук в момента (а и през последните 2-3 години) е пълно с бежанци от Калифорния, което до голяма степен съсипа стандарта на живот тук. Затова ще се местя в следващите няколко месеца, в Северна или Южна Каролина, не е ясно още.

Отливът от последните години се е “нивелирал”, защото го запълвате с нелегални.

Татко Непохватко, Happy Father's Day!
Виж целия пост
# 24 376
😂

Цитат
Отливът от последните години се е “нивелирал”, защото го запълвате с нелегални.  

Аризона мисля е официално #30 от 50 щата по обучение, здравеопазване, възможности…Южна Каролина е #40 от 50 и е постоянно в тези най-долните номера. С твоите разбирания и идеи - с отворени ръце ще те приемат там (не се заяждам, да знаеш). Северна Каролина е много по-добре по всички параграфи, но, докато “нелегалните” (много грозна дума) в Калифорния са горе-долу постоянно число всяка година (сори, нищо не сме напълнили, хеле пък през последните години) в Северна Каролина напливът на хора, които са там нелегално, расте главоломно - лоша работа…за теб…и трудно решение къде да се изнесеш. Ама пък Каролините получават много повече федерални помощи, отколкото Аризона, голяма част от които се финансират от Калифорния…поне като си там можеш да злорадстваш - на нас да ни е гадно 😊.

Извън темата, вярвай или не, бях в Тусон за пръв път миналата седмица и ми хареса 😊.
Виж целия пост
# 24 377

Татко Непохватко, Happy Father's Day!
Благодаря! Още свиквам с празника.

Северната вероятно е по-добре от южната . Особено около RTP. Но това разбира се през очите на синята мъгла. Wink
Виж целия пост
# 24 378
Аризона мисля е официално #30 от 50 щата по обучение, здравеопазване, възможности…

Извън темата, вярвай или не, бях в Тусон за пръв път миналата седмица и ми хареса 😊.

С обучението май и вие няма с какво да се похвалите...От същото това клипче



Затова пък се харчи здраво за посредствени резултати



Защо да не вярвам? Тусон е много приятно място
Виж целия пост
# 24 379
Хмм, от любопитство погледнах къде сме ние пост ковид. Въпреки приятните на хартия резултати далеч не мисля, че скул дистриктире ни перформват оптимално.
Виж целия пост
# 24 380
Защо ми показваш данни отпреди 2-3 години, точно след Ковид, когато всичко беше обърнато с главата надолу?

Ето най-новите:

Цитат
California’s public school systems rank 8th nationally in the 2026 survey by World Population Review. This rating evaluates K-12 performance, school safety, funding, and higher education metrics.

Arizona ranks 47th in the nation for education.

South Carolina ranks 42nd to 43rd nationally in overall education and public school quality, according to multiple 2026 state-by-state evaluations.

North Carolina ranks No. 22 overall in the nationwide state education systems and public school evaluations. Depending on the specific methodology—such as public school system metrics vs. bipartisan national report cards—the state ranks No. 30 to No. 36 in public K-12 schooling.

 

С всичките гадни “нелегални,” които си донесохме - Калифорния все пак е #8 (сигурно, защото всичките игнорамуси се преместиха от Калифорния в Аризона да ти снижават стандарта на живот). Аризона е #47, Южна Каролина е #42-43, Северна Каролина е #22 по обучение.

Още нещо да измислиш да си мерим?

P. S. След седмица ще сме в Шарлът, Северна Каролина и след това в Мъртл Бийч, Южна Каролина. Ще споделя впечатления от първо лице, ако искаш 😊.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия