САЩ, тяхната политика и президентските им избори.

  • 973 953
  • 24 414
# 24 405
И защо ти е смешно, когато използвам аргументите на МАГА и Тръмп?
Тръмп нарече мирните протестиращи срещу ICE платени агитатори на Антифа, значи тия защитници на водораслите са платени агитатори на МАГА.

"Мирните протестиращи"? Мирните? Видяхме с очите си колко са мирни. Скоро ще видим и кой финансира Антифа, макар че вече започва да се подразбира
Виж целия пост
# 24 406
И защо ти е смешно, когато използвам аргументите на МАГА и Тръмп?
Тръмп нарече мирните протестиращи срещу ICE платени агитатори на Антифа, значи тия защитници на водораслите са платени агитатори на МАГА.

"Мирните протестиращи"? Мирните? Видяхме с очите си колко са мирни. Скоро ще видим и кой финансира Антифа, макар че вече започва да се подразбира

Ами да, всички видяхме с очите си, само че някои повярваха на реториката на Вожда, а не на очите си…..
Виж целия пост
# 24 407
Мирни са, разбира се. И Рене Гууд, и Алекс Прети бяха мирни протестиращи. И надуваемите танцуващи костюми в Портланд бяха мирни протестиращи. И мирните протестиращи в Минесота бяха мирни протестиращи.

Или идеята ти за ''мирен протест'' са кадрите от 6 януари 2021? 

Хаха, Тръмп го спукват от подигравки по CNN сега, че критикува Обама за същото, което той сега подписа с Иран във Версай - размразяване на пари за Иран.
Когато Обама сключва сделка, тя е най-лошата на света, защото той я е сключил.
Когато Тръмп сключва същата и в някои аспекти по-лоша сделка с Иран, тя е перфектната сделка.


Последният арестуван на блатото на Тръмп е арестуван, защото е ''викал по Оклахома стейт трупърс''. Какво правят Оклахома стейт трупърс в ДиСи? Защо не си вършат работата в Оклахома?

Значи арестуват хората, защото си потапят ръцете във водата и защото ''викат по Оклахома стейт трупърс''.

Фърст Амендмънт, ама само за съгласните с Тръмп. За другите нъцки.
Виж целия пост
# 24 408
И защо ти е смешно, когато използвам аргументите на МАГА и Тръмп?
Тръмп нарече мирните протестиращи срещу ICE платени агитатори на Антифа, значи тия защитници на водораслите са платени агитатори на МАГА.

"Мирните протестиращи"? Мирните? Видяхме с очите си колко са мирни. Скоро ще видим и кой финансира Антифа, макар че вече започва да се подразбира

Ами да, всички видяхме с очите си, само че някои повярваха на реториката на Вожда, а не на очите си…..

Просто не знам как можеш да си кривиш душата така! Или какво представят на очите ти...Имаше ухапани агенти на ICE, с разбити лица, хвърляха по тях замразени бутилки с вода и пиратки, озверели тълпи практически вилняха из Минеаполис (то там си им е традиция)...Направо е невероятно с какво ви баламосват!
Виж целия пост
# 24 409
Знаеш ли къде е Антифа, туната?
На Arlington National Cemetery.
Около 200 хиляди американски борци срещу нацизма и фашизма лежат погребани там, както и в Европа.
Финансирането им беше от американския бюджет. Данъкоплатците, де.
На такива като тях им се отдава почит с thank you for your service.
Но в САЩ в момента е модерно да си борец за фашизма. Затова и са ви криви борците против.


''Озверели тълпи'' - какви AI-та си гледала? Laughing

Ето ти една истинска снимка от протест в Минеаполис: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1c/Downto … st_2026-01-23.jpg

И една озверяла тълпа за сравнение

https://d3i6fh83elv35t.cloudfront.net/static/2022/01/2021-12-11T … ARUS-1200x800.jpg
Виж целия пост
# 24 410
https://www.instagram.com/reels/DZ6P1cQkXIx/

Това видео  сумира всичко което може да се каже за поредната глупост на тръмп. Много добре подредено и казано.
Туната, всички видяха със собствените си очи какво става, толкова репортажи имаше, че опита ти да оправдаеш незаконността на това, което се случва е просто жалък. И говори повече за теб и твоя мироглед, отколкото за всичко останало.
Виж целия пост
# 24 411
Знаеш ли къде е Антифа, туната?
На Arlington National Cemetery.
Около 200 хиляди американски борци срещу нацизма и фашизма лежат погребани там, както и в Европа.
Финансирането им беше от американския бюджет. Данъкоплатците, де.
На такива като тях им се отдава почит с thank you for your service.
Но в САЩ в момента е модерно да си борец за фашизма. Затова и са ви криви борците против.
https://d3i6fh83elv35t.cloudfront.net/static/2022/01/2021-12-11T … ARUS-1200x800.jpg

Не, това за което говориш са обикновени американски войници. И те са се борили за всичко това, което вие мразите, презирате и искате да унищожите - партиотизъм, семейство, и да, дори християнските ценности. Антифа е терористична организация. Интересно защо всички винаги носят маски, имат еднакви напечатани и раздадени отгоре плакати и изведнъж се оказаха с бронежилетки, газови маски и оръжия? Еднакви, купувани на едро. Като се има пред вид, че всичките живеят в мазето на къщата на майка си, едва ли са си ги купили сами. И не само в Щатите, но и в Европа? Я се посъбуди и помириши розите, както казват по нашенско

По време на великите миинесотски бунтове срещу фашизма, някакви истерични самозабравили се  лелки бяха направили барикади по улиците и записваха номера на коли и искаха документи. Попитаха ги защо. Отговориха, че искали да знаят кой отивал в тяхната махала. Нещо като граница? А ние не можем да искаме да знаем кой идва в нашата държава. Не знам как не осъзнавате колко е безумно това
Виж целия пост
# 24 412
Ох, Антифа не е организация Grinning. Ама щом така ти върви пропагандата, тъй ще да е Grinning

Явно така върви и за връзката между обвиненията за злоупотреби в Минесота и изборите в Калифорния, щом се ползва като аргумент. Ама каква е връзката не може да се обясни - и в двата случая имало съмниния. Все едно не работи така съдебната система по принцип.
Виж целия пост
# 24 413
Както някои пишат „В СССР(Русия) хора можеха да бъдат арестувани за фотографиране на мостове, тунели и т.н. (за показване на бял лист). Репресивния и параноичен режим предполагаше, че фотографите са шпиони и саботьори. Американците се смееха на подобна дребна тирания. Нищо подобно не можеше да се случи в тяхната свободна страна! Досега.“

До вчера така хората взаимодействаха с отразяващия басейн.Сега Тръмп ще арестува всеки, който сложи пръст във водата. Каква точно е тази свобода, за която Републиканската партия постоянно твърди, че сега имат повече от всякога?


Точно когато си мислиш, че  САЩ при управлението на тръмп са достигнали границата на глупостта, те падат на ново ниво. Невероятно. Човек би си помислил, че това е шега. Не е.
Една от причините САЩ да обмислят придобиването на Гренландия е да си осигурят достъп до морски дарове, които потенциално биха могли да донесат неограничен добив на скариди за „Червения омар“(американска верига ресторанти). – според американски служител пред „Ню Йоркър“.
"Администрацията на Тръмп изтъкна множество аргументи за придобиване на Гренландия, посочвайки стратегически интереси за сигурност , неизползвани минерални богатства и това, което тя описва като неадекватно стопанисване на огромната арктическа територия от страна на Дания .
Сега се появи едно много по-странно оправдание: че като поемат контрола над гренландската индустрия за морски дарове, САЩ биха могли да осигурят неограничен поток от скариди за клиентите на Red Lobster."

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/gr … ter-b3000687.html
Виж целия пост
# 24 414
Ситуацията с МАГА-нарити е като в приказката “Царят е гол”. И дебел, бих добавила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия