Лятна среща с ИКЕА: Цветно събитие на открито за цялото семейство

  • 6 994
  • 230
# 90
Не обновявам дома си, а просто го правя по-пъстър и цветен . Студени напитки, много плодове, лека храна и разбира се климатик, когато навън е адски горещо.
Виж целия пост
# 91
Със свежи напитки.
Виж целия пост
# 92
Обичаме да излизаме на терасата вечер. Затова през лятото освежаваме и почистваме пространството.
Виж целия пост
# 93
Обичам да променям детайли из къщи за уют. Нови кашпи, някоя декоративна възглавничка, нова покривка за масата или леглото, нови чашки за коктейли за разхлаждане....
Виж целия пост
# 94
Оправяме терасата, за да можем рано сутрин или късно вечер да седнем на спокойствие, да пием по нещо освежаващо и да си говорим.
Виж целия пост
# 95
Всяко лято включваме домашна декорация, която е тематична и създава свежо настроение вкъщи
Виж целия пост
# 96
Само климатик може да направи летните дни приятни
Виж целия пост
# 97
На терасата изнасям цветя и най-вече такива, които цъфтят лятото, маса и столчета задължително!
Виж целия пост
# 98
Всяко лято освежавам дома си и по точно интериора. Сменям пердетата със цветни. Покривката за маса. Лятото правиме разходки в парка и на море
Виж целия пост
# 99
Много балконски цветя, които внасят приятно настроение. Студени напитки,плодове и разбира се климатик.
Виж целия пост
# 100
Всяко лято освежаваме най-вече двора и терасата, защото там прекарваме голяма част от времето си. Купуваме каквото не сме успяли миналия сезон.
Виж целия пост
# 101
Летните вечери сме на басейн в двора. Дъщеря ни стои дъълго време, играе си, а след това по традиция хапваме сладолед.
Всички сме на двора до стъмване. Вечеряме на открито, наредили сме цветя, слагаме свежа покривка и букет на масата.
Виж целия пост
# 102
Обновяваме си градината всяко лято и обичаме да прекарваме летните вечери именно там.
Виж целия пост
# 103
Kак правите летните дни у дома по-приятни? Обновявате ли дома си за лятото?
Лятото отваряме барбекюто, вадим басейна и се наслаждаваме на дълги вечери в летния оазис, който сме си създали вкъщи. От време на време си правим и лятно кино на двора Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Слагаме джакузи в двора и вадим шезлонгите Simple Smile оправяме и шатрата, редовно се подкосява тревата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия