👙Нови придобивки в гардероба - 71

  • 167 846
  • 730
# 225
Ето линк
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BA%D1%8A%D1%81-%D1%88%D0%BB%D0%B8 … on-p00518263.html
Виж целия пост
# 226
Твоята, твоята!
Благодаря, Tyra!
Виж целия пост
# 227



Виж целия пост
# 228

Zara
Виж целия пост
# 229




Виж целия пост
# 230
DzhuliB, от къде е бежовата жилетка и доволна ли си от качеството?
Виж целия пост
# 231
Виж целия пост
# 232
DzhuliB, аз пък за зеленото якенце да попитам. 😊
Виж целия пост
# 233
DzhuliB, аз пък питам за обечките. RelaxedSimple Smile
Виж целия пост
# 234
Момичета, жилетката и якето са от Мистик бутик, но утре ще си ги взема.
Бижутата са от Емаг. Не ми дава да сложа линк обаче, водят се така: OEM - Дамски обеци, Сребро/Морганит, Розово
Виж целия пост
# 235
Момичета, жилетката и якето са от Мистик бутик, но утре ще си ги взема.
Бижутата са от Емаг. Не ми дава да сложа линк обаче, водят се така: OEM - Дамски обеци, Сребро/Морганит, Розово
Здравей,може ли като ги вземеш да кажеш като качество как са дрехите??
Виж целия пост
# 236






Виж целия пост
# 237
Топ


Рокля


Сет
Виж целия пост
# 238
    mimozata
- както винаги, много хубави дрехи си си купила. Може ли линк на топа бяло с черно? Като го търся по снимка ме праща в мъжки ризи Blush
Виж целия пост
# 239
    mimozata
- както винаги, много хубави дрехи си си купила. Може ли линк на топа бяло с черно? Като го търся по снимка ме праща в мъжки ризи Blush

От физически магазин е преди няколко месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия