👙Нови придобивки в гардероба - 71

  • 167 853
  • 730
# 270
Candy_girl, ще кажа само "Уау"! Това бижу е неземно, но ако споделиш марка, едва ли някой ще се разсърди в тази група.
Нямам тяло за такива дрехи, нямам и къде да ги облека, но имам дъщери.
Честита да ти е придобивката! И с други подобни да ни радваш!
Виж целия пост
# 271
Много благодаря ,😘от oh Polly e .
Виж целия пост
# 272
Блуза от Мохито


Жилетка от Дика, на която не открих снимка.


Зарена
Виж целия пост
# 273
Пижама от Shein
Виж целия пост
# 274
Пижамата от Шейн с какво качество е?
Виж целия пост
# 275
Сатенена е и е доста качествена ,все още не съм я обличала ,защото е за по-хладните дни ,но съм доволна и в момента е намалена на 17лв ,ето реална снимка
Виж целия пост
# 276
Отговаря ли на номера си и може ли линк? Има ли еластичност материята? Много хубаво ви стои!
Виж целия пост
# 277
На мен горнището ми е леко широко, взех М аз съм С/М ,така че бих казала, че си отговарят . Не са еластични
Не знам как да копирам линк от приложението за това ще ви кача скрийншот
Виж целия пост
# 278
За разходките в дъжда
Декатлон яке/дъждобран


И едни гумени ботуши на Hunter от obuvki.bg
Виж целия пост
# 279
Копринена риза Манго:


От официалната страница
Виж целия пост
# 280

ZARA
От дънките имам и по-светлите, много са ми удобни ❤
Виж целия пост
# 281
Рокли




Виж целия пост
# 282
Виж целия пост
# 283


Виж целия пост
# 284
Bershka

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия