Пазаруване от about you - тема 30

  • 61 721
  • 738
# 645
Аз даже побързах и върнах пратките, които днес бях взела, защото съответно сега бяха на по-ниска цена и то много по-ниска. Сега хем тях нямам, хем ги няма повече налични в сайта. Ужас! На мен са ми пратили мейл, че 3-4 неща ще ми изпратят от поръчките днес. Но такива които не бяха кой знае колко намалени...
Къде ги пускате тези жалби? На кой мейл може да се пише на германците?
Виж целия пост
# 646
Много от линковете, които сега не са активни утре ще са и то с пълна номерация.
Виж целия пост
# 647
Каквито и защити да имат, от толкова жалби ще им спретнат една хубава проверка и ще си намерят нещо.
Виж целия пост
# 648
Много разочароващо, определено
Не го очаквах от този сайт точно
Досега бяха образец
Виж целия пост
# 649
Две от трите ми поръчки са отказани, а за третата имам мейл, че съм искала да я откажа, но вече било късно...
Явно там е пълен хаос.
Виж целия пост
# 650
Пфуу, всичко ми отказаха.А такива хубави поръчки направих.И на всичкото отгоре, платих с карта.Сега ще има да си чакам парите...
Нещо тотално се изложиха😟
Виж целия пост
# 651
Аз също получих мейл, че заявката ми за отказ е частично изпълнена, въпреки, че не съм отказвала нищо, но когато вляза в приложението пише, че поръчката ми е в процес на обработка. При вас така ли е?
Виж целия пост
# 652
И моята е отказана , добре , че имам шесто чувство, че много хубаво не е на хубаво и не върнах старата поръчка, а утре чакам роклята  на по- висока цена, но все пак ще я имам.
Виж целия пост
# 653
1. Сключване на договора:
Показването на стоки в онлайн магазина не представлява правнообвързваща оферта, а необвързващ онлайн каталог. С натискането на бутона „Поръчай сега“ вие подавате обвързваща поръчка за стоките в своята пазарна количка. Потвърждението за получаването на поръчката се издава веднага след задаването на поръчката и не съставлява приемане на договора. Ние можем да приемем вашата поръчка чрез изпращането на потвърждение на поръчката по ел. поща или чрез изпращане на стоките в срок от два дни.

Това е от Общите условия.
Аз го разбирам така - за сключен договор се счита, ако е изпратен е мейл с потвърждение на поръчката.
До тогава не е сключен договор между АЮ и клиента.

Няма ли имейл, клиентът не може да претендира, няма основание, защото няма сключен договор
Виж целия пост
# 654
Да и ние имаме мейли с потвърждение. За лиспа на продукти не може да говорим, защото са налични повечето и в момента. Писах и от другия профил. Много се изложиха.

Виж целия пост
# 655
...
Виж целия пост
# 656
ох голяма драма. случват се технически грешки и с най-големите компании и най- големите корпорации- кротнете се.
Виж целия пост
# 657
Да се стягат! Сега имат да оправят два бъг-а 😂
Виж целия пост
# 658
Deathcrush, като стане такъв outage се излиза с изявление, ако не се оправи в рамките на определено време. А не иди ми, доди ми простотии.

Моите само в сайта излизат отказани и то някъде надолу из останалите поръчки от предната седмица. В имейл все още имам само, ме са потвърдени.
Виж целия пост
# 659
ох голяма драма. случват се технически грешки и с най-големите компании и най- големите корпорации- кротнете се.

Така е, но всеки си поема последствията. Най-малкото  всяка отказана поръчка следва да бъде компенсирана  по някавъв начин за следваща покупка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия