Shein.com- тема 2

  • 57 623
  • 742
# 255
Хайде и аз да покажа нещо от последната поръчка.
Чашка, която ми излезе 5.98лв


Масажор за скалп, който ще използвам за стимулиране растежа на косата - 2.23лв


Комплект ролер за лице - 3.16лв


Ключодържател - 2.79лв
Виж целия пост
# 256
За пръв път ще поръчвам и имам няколко въпроса. Има ли опция да посоча адрес на офис на куриер и ще оставят ли действително пратката там? Или доставят само на адреса, на който живея?
Благодарна ще бъда на всички отзовали се!
Виж целия пост
# 257
На какъвто адрес искаш става.
Виж целия пост
# 258
Момичета как процедирате с объркан номер от продавача?
Поръчах си по три чифта бикини, които едни ти са l а другите са XXL.
По принцип бях поръчала само l а получавам два пъти XL.
На мене са ми много големи не мога да ги върна ,защото е бельо.
Някой със същия проблем да е имал?
Виж целия пост
# 259
Пишете на съпорта. То нямате много какво друго да направите.
Виж целия пост
# 260
Пишете на съпорта. То нямате много какво друго да направите.
Тъй като ми е за първи път,може ли да ми кажете къде да търся този съпорт?
Благодаря Ви!🫶
Виж целия пост
# 261
Не съм им писала, но може би от тук.
Виж целия пост
# 262
Реших за поръчам чаршафи с ластик + две калъфки, ами довала съм, два комплекта за 30лв.

Виж целия пост
# 263
Pg483, каква е материята на чаршафите?
Виж целия пост
# 264
Pg483, каква е материята на чаршафите?
Пише полиестер, но не са хлъзгави, много приятни на пипане
Виж целия пост
# 265
Направих първа поръчка с дрехи. Всичко, което дойде ми беше голямо(за което е моя вината), а летните комплекти панталон с блуза пълен боклук. Сложих всичко в един пакет и отидох в Спиди да връщам, излезе такса над 86 лв!!! По съвет на момичетата, ги разделих в 2 пакета.
Анулирах връщането и направих 2 нови. Изпратих ги на 02.10. До ден днешен са в транзит, според Шейн.
Мисля, че няма да им стана фен.
Сега търся откъде да им пиша.
Виж целия пост
# 266
Ама как 86 лв? На мен ми взеха около 10 лв. Не са знаели как да пуснат товарителницата. Нещо неправилно са я изпратили. Аз върнах на 01.10, на 06.10 видях парите си в Револют, но не бяха достъпни. След 2 дни бяха активни. И това е. Беше супер лесно. То и някъде около стъпките пише, че доставката трябва да излезне около 4.50€
Виж целия пост
# 267
Не съм им писала, но може би от тук.

Благодаря!
Виж целия пост
# 268
Ама как 86 лв? На мен ми взеха около 10 лв. Не са знаели как да пуснат товарителницата. Нещо неправилно са я изпратили. Аз върнах на 01.10, на 06.10 видях парите си в Револют, но не бяха достъпни. След 2 дни бяха активни. И това е. Беше супер лесно. То и някъде около стъпките пише, че доставката трябва да излезне около 4.50€
Да, даже 87 лв. Защото бяха 2 жилетки и 3 комплекта от плат. И обемно и тежко. Разделих ги на 2 и всяка стана по 10 и нещо.
В приложението на Шейн, още не са стигнали до склад. Според Спиди са стигнали на 07.10.
Писах тук, други да знаят да не приготвят обемни и по-тежки пратки.
Виж целия пост
# 269
Нямах представа, че за обемни пратки може да излезе толкова куриерската, а като се разделят на две е съвсем поносима цена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия