Shein.com- тема 2

  • 57 624
  • 742
# 225
Преди имаше едни групи във фейса за подаръци. Подаряваш нещо ненужно и се записваш за друго, което си харесаш. Така също става, но пък тези групи нещо позамряха.
Виж целия пост
# 226
Аз също направих първа поръчка и я чакам тези дни. Поръчвах смело с идеята да връщам, но като ви слушам и се отчайвам. Често поръчвам онлайн от различни сайтове и то понякога повечко неща, защото все нещо няма да ми стане или хареса. И ако връщането е трудно, проблемно и с хиляди обяснения - не бих повторила.

По принцип съм резервирана към Шиин и дълго се дърпах, но реших да видя за какво става въпрос. Още повече, че нещата ги поръчах с идеята да ги нося малко и да не влагам много пари, защото се надявам след бременността да си върна кг, но да видим 😃
Виж целия пост
# 227
Как мога да се свържа с продавача ,някой има ли идея ??!До сега не ми се е налагало ,но от днешната пратка ми липсват продукти.Изобщо не мога да се ориентирам от къде да изпратя съобщение.

Поръчката потвърдена ли е от вас като получена?
Виж целия пост
# 228
Как мога да се свържа с продавача ,някой има ли идея ??!До сега не ми се е налагало ,но от днешната пратка ми липсват продукти.Изобщо не мога да се ориентирам от къде да изпратя съобщение.

Поръчката потвърдена ли е от вас като получена?

Не,не съм я потвърдила все още.
Виж целия пост
# 229
Как мога да се свържа с продавача ,някой има ли идея ??!До сега не ми се е налагало ,но от днешната пратка ми липсват продукти.Изобщо не мога да се ориентирам от къде да изпратя съобщение.

Поръчката потвърдена ли е от вас като получена?

Не,не съм я потвърдила все още.

Тогава не дава ли опция да я маркирате като неполучена и за съответния артикул отзив да дадете или не.
В момента нямам чакаща поръчка за да видя какви опции имат.
Виж целия пост
# 230
Как мога да се свържа с продавача ,някой има ли идея ??!До сега не ми се е налагало ,но от днешната пратка ми липсват продукти.Изобщо не мога да се ориентирам от къде да изпратя съобщение.

Поръчката потвърдена ли е от вас като получена?

Не,не съм я потвърдила все още.

Тогава не дава ли опция да я маркирате като неполучена и за съответния артикул отзив да дадете или не.
В момента нямам чакаща поръчка за да видя какви опции имат.

Само това ми дава като опции.Да проследя ,да потвърдя и отзив да оставя
Виж целия пост
# 231
Има си ги групите във ФБ,някои даже доста активни,но аз избягах от повечето, защото не ми харесва като подариш нещо на някого той задължително да връща жест.Може да няма тази възможност точно сега.Затова подарявам само в групата на майките на деца с увреждания и понякога на Мами в нужда-там не е задължително да се връща жест.И на мен много неща ми подариха за малкия от групата на майките на деца с увреждания,за което съм страшно благодарна(най-вече книжки и развиващи играчки, които след време предавам нататък)...
Преди имаше едни групи във фейса за подаръци. Подаряваш нещо ненужно и се записваш за друго, което си харесаш. Така също става, но пък тези групи нещо позамряха.
Виж целия пост
# 232
Кой точно номер отговаря на нашия 37? Моля за насоки, че не ми се занимава връщане! Благодаря!
Виж целия пост
# 233
Има си ги групите във ФБ,някои даже доста активни,но аз избягах от повечето, защото не ми харесва като подариш нещо на някого той задължително да връща жест.Може да няма тази възможност точно сега.Затова подарявам само в групата на майките на деца с увреждания и понякога на Мами в нужда-там не е задължително да се връща жест.И на мен много неща ми подариха за малкия от групата на майките на деца с увреждания,за което съм страшно благодарна(най-вече книжки и развиващи играчки, които след време предавам нататък)...
Преди имаше едни групи във фейса за подаръци. Подаряваш нещо ненужно и се записваш за друго, което си харесаш. Така също става, но пък тези групи нещо позамряха.

Нямам против да се връщат жестове, така не се чувствам задължена. В повечето групи може да пуснеш подарък без връщане на жест. На мен ми опротивяха, понеже във все повече от тях се търсят някакви скъпи неща, а се подаряват боклуци.
Виж целия пост
# 234
Как мога да се свържа с продавача ,някой има ли идея ??!До сега не ми се е налагало ,но от днешната пратка ми липсват продукти.Изобщо не мога да се ориентирам от къде да изпратя съобщение.

Поръчката потвърдена ли е от вас като получена?

Не,не съм я потвърдила все още.

Тогава не дава ли опция да я маркирате като неполучена и за съответния артикул отзив да дадете или не.
В момента нямам чакаща поръчка за да видя какви опции имат.

Само това ми дава като опции.Да проследя ,да потвърдя и отзив да оставя
Combine/ return не е ли?
Виж целия пост
# 235
Как мога да се свържа с продавача ,някой има ли идея ??!До сега не ми се е налагало ,но от днешната пратка ми липсват продукти.Изобщо не мога да се ориентирам от къде да изпратя съобщение.

Поръчката потвърдена ли е от вас като получена?

Не,не съм я потвърдила все още.

Тогава не дава ли опция да я маркирате като неполучена и за съответния артикул отзив да дадете или не.
В момента нямам чакаща поръчка за да видя какви опции имат.

Само това ми дава като опции.Да проследя ,да потвърдя и отзив да оставя
Combine/ return не е ли?
Не ,не е това.Но намерих някакъв support център и опция за изпращане на съобщение.В крайна сметка ще ми възстановят сумата за липсващите неща.Благодаря все пак.
Виж целия пост
# 236
Вие имате ли забавяне от сайта? Стои така вече 5 дни и никакво мърдане
Виж целия пост
# 237
Последната ми поръчка се достави след 17 дни.
Виж целия пост
# 238
Нямам забавяне.
Виж целия пост
# 239
Аз имам забавяне и тъкмо влезнах да проверя дали и други нямат. Имам поръчка от 31.08, която от поне една седмица е в България, но Спиди я мотаят незнайно защо. Още като влезна в България и даде срок за доставка на 18.09 я пренасочих към автомат, което удължи срока за доставка с още един ден (без никаква логика, понеже съм го направил едно седмица предварително, а не в последния момент) и трябваше днес да бъде на автомата, но от тогава няма информация за движението ѝ, та цяла сутрин се разправям с тях. Старите номера на Спиди общо взето. За сравнение по същото време поръчах и от Тему и дойде в Box now отдавна без никакви проблеми...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия