Любители на котки - Тема 196

  • 32 769
  • 770
# 120
Да, "4 лапи" кастрират, но в Банкя (то си е направо квартал на София, де) – https://www.four-paws.bg/nashata-rabota/napravleniya/pomosht-za- … zhivotni-v-bankia
Виж целия пост
# 121
Банкя е квартал на София.

https://rescue.thelastcage.org/bezplatni-kastracii-bg/

https://www.four-paws.bg/nashata-rabota/kampanii/razdavane-na-ta … zdomni-kotki-2024
Виж целия пост
# 122
Прибирам се и заварвам това


И читателя


Сега да я набия или да я изпитам какво пише в книгата?
Виж целия пост
# 123
Mila, ако я е изкарала от етажерка, рафт, шкаф и е чела, малко на кавга са работите, но ако е била предоставена за четене - изпитай я и накажи провинилия се в ъгъла. 😆 Охххх... знам, че не е смешно, но ме разсмя от сърце!
Много сладък, Феликс!
Много ме радват снимките на бебчовци, и на порасналите бебета също! 😉😻
Виж целия пост
# 124
Сега ми се изясняват някои неща. Мъжът ми и той уж беше с алергия към котки, даже това беше предтекстът да не иска преди 10 години една писанка с бебенцето и, че тогава дъщеря ми ги взе. И като ходехме у тях, му се зачервяваха очите, даже имаше капки за очи в техния хладилник. Сега имаме коте, първите месеци ми натякваше за алергията си, но като че ли вече отзвуча. Не е много ясно, защото той си е с проблемни очи и непрекъсната капе нещо...

Не е добре организмът да бъде постоянно изложен на алерген, към който реагира. Може да се влошат нещата много.
Ще търся нещо хомеопатично. А нея ще опитаме да изкъпем, въпреки че идея нямам как ще го направим.
Виж целия пост
# 125
Много е сладка, Мила! Малко като "Чело коте книжки".
За безплатната кастрация, тази година раздаваха талони от Четири лапи. Взехме един за една котка, която идва да яде на вилата, но не успяваме да я хванем. Миналата година беше с бебе, което доведе за малко, но после и то изчезна. Сега май е била бременна, но не води малки, идва на два метра, хъска и не дава да я пипнем. Може би ще опитаме с капан, ако знаете откъде мога да заема. Ако не успеем до есента, ще подарим талона, той е до края на годината.
Виж целия пост
# 126
Прибирам се и заварвам това
Скрит текст:


И читателя

Сега да я набия или да я изпитам какво пише в книгата?
Мила, начела се е твоята маца ххихихихихи
Здравейте, веднага прилагам данък, че ще ви изпусна пак

Много се бият моите. Зе никога не е бил агресивен, а сега от ставането се търсят и започва едно гонене по етажите, единият ръмжи, другият съска. И после заспиват един до друг....Ема го дразни постоянно, сяда ми по лицето и той е толкова възмутен, че тази малка гнида си позволява такива своеволия...
С мен иначе си е както обикновено, не е гушлив, търси ме само като иска наградка. Иначе се държи с мен все едно сме скъсали хахахха
Виж целия пост
# 127
Много е сладка, Мила! Малко като "Чело коте книжки".
За безплатната кастрация, тази година раздаваха талони от Четири лапи. Взехме един за една котка, която идва да яде на вилата, но не успяваме да я хванем. Миналата година беше с бебе, което доведе за малко, но после и то изчезна. Сега май е била бременна, но не води малки, идва на два метра, хъска и не дава да я пипнем. Може би ще опитаме с капан, ако знаете откъде мога да заема. Ако не успеем до есента, ще подарим талона, той е до края на годината.
В "Добро хрумване" дават назаем. Оставя се депозит, който възстановяват при връщане на капана.

Мила, то и песен има. Joy Чело коте книжки... Joy

Хубав Зе! Heart
Виж целия пост
# 128
Сладък Зе Heart

Влизам онази вечер в банята. И се чува някакво дишане. Даже казах на ММ "някой диша в банята" Joy
А Оникс се качил на шкафа, полегнал и хърка Joy
Виж целия пост
# 129
Знам,че не е много по тените,ама ми стана смешен този господин
https://www.instagram.com/reel/C8hU1hyKd2D/?igsh=d2V5cWcwc3hrcWYw
И да покажа компанията сутринта.В тая жега Закари държи да е гушнат плътно,гоним го,но той е упорит.

Зак е същия четец,като Мила.Още като бебе ми изяде доста книги,когато го оставих сам за първи път Вече,освен играчки,оставям хартии и картони по пода,които да си гризе.Така си пазя книгите
Виж целия пост
# 130
И ние четем книжки, но мнооого внимателно Grinning
Виж целия пост
# 131
Добро утро!

Влизам да се похваля,  че черното коте, което манифестирам от известно време ме намери 😆🥰 Любимия пък бързо каза взимай и преди да размисли вече бях напазарувала и го бях взела. Запознайте се с Джони:


Снощи, разбираемо, беше стресиран. Банята не помогна. Обезпаразитих го. Храни се лакомо, мърка много и тази сутрин вече си е като у дома. И ползва котешка тоалетна,  нищо, че е живял на двора.

Лио, очаквано, не е във възторг,  но не проявява агресия. Само му крещи и го заобикаля 😁 През деня ще ги разделя, че дребното яде от купите с храна.

По принцип го взехме за двора. Дефакто пъкления ми план е да остане вътре 😁
Виж целия пост
# 132
Алечка,поста ти ме развесели. Особено частта с пъкления план😄
Добре дошъл на сладкия Джони😁
Да са живи и здрави хубавите ти котачета 😊
Виж целия пост
# 133
Разкошен Джони Blue Heart
Много обичам черни котета.
Каква е тази мания по хартията, не знам. Зем ако има книга на масата, винаги сяда отгоре. Същото е и когато синът ми учи, задължително е над учебника по немски език. С малкия се смеем, че учи език, защото животът не е само мяу мяу Wink
Снощи заспаха един до друг( с 30см разстояние) с Ема, което е страхотен напредък. Дано се заобичат тези деца
Виж целия пост
# 134
Черна котка е на късмет. Ами да... Grinning
Алечка, само си представи по колко пъти на ден черна котка ще ти пресича пътя. Ще добиеш имунитет срещу лош късмет.
И Джони е късметлия също, да е жив и здрав!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия