Още малко нерви и дебати до най-добрите РЕЗУЛТАТИ! - Седмокласна 30.06.-07.07.2024

  • 141 794
  • 2 225
# 195
Преди да излязат резултатите винаги има пресконференция на министъра.
Та преди 11 изобщо не мисля, че ще ги пуснат.
Коментира резултатите ли? Не е ли редно след като са излезли? Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Малечка, всичко ще е наред с девойката ти Flowers Four Leaf Clover

Мда, целият месец ще се чака нещо. Някак ми се струва, че и второ класиране ще чакаме ние със синчето.

Няма да е преди 10, минимум 11. ‘Се пак кафе има да се пие и уикенда трябва да се обсъди ей тъй, по понеделнишки Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Събуждах се поне 5 пъти през нощта. В 4.40ч видях свтлина в небето. На морето не съм ходила да гледам изгрев.
Дано този ден донесе повече от очакваното! Желая ви достатъчно за да приемат децата ви там, където искат да са следващите 5 години!
Малечка, стискам палци!
Виж целия пост
# 198
Подпалихте темата все едно имам първи час химия Grinning
Мисля, че Hope е права - ще e най-рано в 11, ако не, тогава следобед към 14 часа.

Хич не съм се будила, много добре си спах. Но хайде да излизат, че да започват дните за размисъл на енергоспестяващите Grinning
Виж целия пост
# 199
Да е слънчев и усмихнат юли!
Да донесе радост, спокойствие и удовлетворение на всички!
На добър час!
Виж целия пост
# 200
Много ми е яко да ви следя и да тръпна в очакване, какво усещане само! И аз ще имам много рабона днес, но пък ще ми е приповдигнато. Работата никога няма да свърши, ще дам игнор на някои задачи, а приоритета ще е да ви следя и днес 😅
Залагам за 11:15 резултати
Виж целия пост
# 201
Честити Джулай и Св. Рефреш!
Успех на наборите!
Виж целия пост
# 202
Пожелавам на всички деца резултати,  с които да ги приемат в желаните училища!
Виж целия пост
# 203
Може и към края на работния ден, че да не ги подпалят по телефоните родители за статистиката..
Но когато и да е - пожелавам да видите  точки, които, дори и с малко,  са повече от очакваните и ще позволят на децата да се окажат там, където искат Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Честит първоюлски ден! Нека донесе много радост и хубави резултати на всички деца! 🍀☀️👌🙂
Виж целия пост
# 205
Аз залагам на утре около обяд.
Виж целия пост
# 206
Аз залагам на утре около обяд.
Недей така, всички вече се настроихме, че ще е днес Laughing
Виж целия пост
# 207
Аз залагам на утре около обяд.
+1
Виж целия пост
# 208
Добро утро !
Някой писа, че ще излязат днес, мисля, че дамата, която е от проверяващите НВО по математика.
Аз залагам след 14:00 днес, ама ми се иска по-рано, да минава. Simple Smile
Успех с точките на всички деца ! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 209
Ganis (арбитъра по мат) каза, че от утре работите ще могат да се гледат, тоест очакваме резултати по-скоро днес...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия