Още малко нерви и дебати до най-добрите РЕЗУЛТАТИ! - Седмокласна 30.06.-07.07.2024

  • 141 785
  • 2 225
# 435
НВО не се преизчислява в оценка, не е формулирано така... Това не е ДЗИ Hands V Точките са си точки и с тях се участва в класирането... 5 да са, точки са си, не е 0.
Виж целия пост
# 436
27.75 e двойка, нали? По мат.
60 бел.
Точките не се приравняват към оценки по шестобалната система.
Напротив, при изчисляване на БАЛ оценката от дипломата се превръща в точки.
Виж целия пост
# 437
Лелеее,какви резултати, браво на децата. Моята е с 83.50 БЕЛ и 86.5 МАТ.
Да видим статистиката, че вече от налчните данни само тези извън София ме радват много:cold_sweat:
Виж целия пост
# 438
Аз съм доста разочарована от БЕЛ - 80,5. На пробните минаваше 90 т.
Мат е очаквано 97,25.

Тази година просто МАТ е бил наистина много лесна, масово децата са с 90+.
Виж целия пост
# 439
МАТ - 96.5
БЕЛ - 88
Малко е разочарован, очакваше повече по БЕЛ.
Виж целия пост
# 440
Още крещя от щастие. Бел 73,50, Мат 85,75. Общ бал много над минималния миналата година за желаната от нея паралелка.
Виж целия пост
# 441
И нашата е доволна що годе, каза че по мат. можела повече и си признава, че си е изяла 10т. сама, но аз съм приятно изненадана. И Плами за мен това не са ниски резултати, а добри, не отлични, но добри.
84 бел
59 мат.
Ще се борим за желаното у-ще има надежда Hug
Виж целия пост
# 442
Момче
София
БЕЛ 71
МАТ 65
Но имаме от училище 4 БЕЛ и 5 МАТ -  т.е 65 точки старт.
Виж целия пост
# 443
Счупихте сайта. Лежа невежа по гръцките плажове...
Виж целия пост
# 444
Пловдив, момиче 97 мат, 92.5 БЕЛ.
Виж целия пост
# 445
Пловдив, момче,  бел-98, мат-97.
Виж целия пост
# 446
Санака, лична молба, моля те при прогнозите включи и паралелката нпмг с география, момичета
И аз за там чакам, но не виждам как ще помогне кристалната топка, тази година балообразуването е различно...
Виж целия пост
# 447
Момичета, къде излиза тази статистика? FlushedFlushedFlushed
Виж целия пост
# 448
Малкото крещи по телефона: Мамоо, спиш!
Проверихме се. Всички точки сътезания, олимпиади, НВО-та са нанесени коректно. Такова облегчение - планини ми паднаха ат душата. Някой да се топне за нас в морето и после, нали, Наздраве!
Виж целия пост
# 449
И аз ще помоля да дадете линк за статистиката, че не знам какво да правя като не рефрешвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия