Още малко нерви и дебати до най-добрите РЕЗУЛТАТИ! - Седмокласна 30.06.-07.07.2024

  • 141 782
  • 2 225
# 480
МАТ 99
БЕЛ 82.5
Физика 91
Дано не го препъне БЕЛ за НПМГ физика!
Аз съм много горда с него. Особено по БЕЛ!
Виж целия пост
# 481
Божее, да пише някой с по- ниски точки, че да не съм сама в мъката Smiley
Ами тук - момиче, Русе - БЕЛ 54, математика - 23. Достатъчно ниски ли са?
Виж целия пост
# 482
Мама Ру, не се ли надяваше на толкова? Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 483
И ние сме доволни, поне аз . На цялото безхаберие по Бел и Неучене по Бел и силна математика, ама оплескала втори модул, аз очаквах  много по -малко. Сега 421 бал ( като в това има 5 ца по Бел от училище Cold Sweat) дали ще й стигне да учи френски или природни науки, някъде поне във Втори Ешелон училища Thinking
Така се очертава сега въпросът при нас
Чакаме статистика Head Band щото ако масово са силни резултатите , тогаваааа не знам Head Band

В 35, 133, 18-то миналата година на второ класиране са били с по-нисък бал от 421
Виж целия пост
# 484
Дааам, по математика ги сметнахме съвсем точно след изпита, но по БЕЛ е под очакванията и утре ще ходя да му гледам работата /надявах се да се размине/.
БЕЛ - 82т.
МАТ - 88,5т.

Можеше повече по бел и със сигурност много повече по мат, но... малоумна грешка на 1-ви модул за 4т. /смятал за грешен ъгъл/ и още малко тъпи грешки на втори. По бел явно доста са го орязали на преразказа, въпреки че той беше доволен. Очаквахме между 86 и 89т. там.
Би трябвало да му стигне за първото желание, но чакам статистиката.

Според мен са им резнали 3-те точки на идиотската 16 задача.
90 т. има по БЕЛ. Очаквах като мин. 93...
Утре ще минем да погледнем работата му, за да съм сигурна.
По МАТ - очаквана и напълно заслужена 100-чкаHeart Exl
Обаче не понасям МОН-ските несправедливости, не мога да преборя себе си и не успявам да се зарадвам дори...
Виж целия пост
# 485
Благоевград момиче
Бел95.5
Мат96.6 първо желание природни науки МГ
Виж целия пост
# 486
Русе, момиче, математическа паралелка:

БЕЛ - 92
Математика - 98
Виж целия пост
# 487
Бел - 93.50
Мат - 93.25
Отсече се вече 2АЕГ. Почвам да се чудя дали ще стигне. Санака, благодаря за статистиката предварително! Чакаме с нетърпение.
И да похваля татковците, нашият ги прихвана в движение резултатите. А аз вчера им казах, че ще са 93 и 94 и познах 🙂
Виж целия пост
# 488
Мама Ру, не се ли надяваше на толкова? Доволни ли сте?
Ще видим къде са й грешките. Тайничко се надявах на малко повече.
Виж целия пост
# 489
88,5 по БЕЛ и 94.5 по математика - момиче, София. Очаквахме с по 1,5 отгоре и по двете, но сме доволни и на това.
Виж целия пост
# 490
Свършиха ми лайковете, но браво на всички форумни деца!
И аз не мисля, че изпитът по БЕЛ е бил по-лесен.
Ще ходя утре да видя работите, на мен ми е интересно къде са грешките от чисто любопитство. Мога ли без нея?
Виж целия пост
# 491
Къде се преглеждат работите, в училищата ли?
Виж целия пост
# 492
Мама Ру, а ще ви стигне ли бала, за където искахте ?
Виж целия пост
# 493
Мисля, че е време да започнем да тормозим РУО за статистиката. Отивам да пиша мейл.
Виж целия пост
# 494
Момичета, нашата форумна статистика всяка година ли е с толкова високи балове?
Тя дали отразява общата статистика (конкретно за София)?
От това, което виждам тук, то баловете биха били с по много точки нагоре в сравнение с 2023.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия