Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и... (да разхлади най-сетне!)

  • 95 886
  • 2 723
# 2 445
Бърд, Сис, страхооотни кадри! Heart

Ох, в МЦ съм...снощи ставах за хап. Ся пак боли, а още готвя и шетам. Пия кафе по между задачите, а искам да си легна.
Виж целия пост
# 2 446
Аз пък не мърдам на килограми и обиколки.Хем се движа.Всички морета,дето сте ги показали са хубави.Ние чак след четири седмици почти ще сме на море .Ама не ми е толкоз за морето,ами нямам търпение да идем и да се наядем с октопод,калмари и др.подобни в Гръцко . Blush
Виж целия пост
# 2 447
Пита за вас


Виж целия пост
# 2 448
Хахахаха,тролът....Злате,  на първата снимка все едно паркомясто в синя зона си очертала.
   Аз след 20 дни,живот и здраве ще видя морето.
  Мечтая си да можем да отидем всички заедно, ние,внуци,деца .Засега все един трябва да е тук.
   Днес голяма почивка си подарих.
Виж целия пост
# 2 449
И аз искам море, Ена мрънка, това било най-хубавото, там да сме ходили да живеем.
Искам сама да ходя, в случая ще водя три деца и внуче😁
Виж целия пост
# 2 450
Аз искам море, но не и на хотел.
Виж целия пост
# 2 451
И аз искам пак да се топна в морето...Heart
Разглобих се от чистене, и на всичко отгоре отново е голяма жега.
Не мога и питие да си налея, че утре гладна, жадна ще ходя да ми точат кръвчица за изследвания.
Виж целия пост
# 2 452
Аз мога и да не влизам, там да съм.
Виж целия пост
# 2 453
Мид, и аз дойдох с тая нагласа - да ми мирише на море, да го виждам и да шляпам с чехли, другото е как дойде.
Виж целия пост
# 2 454
Тъй, тъй и аз ще го карам на шляпане, висене под чадъра и разходки. Но да съм там.
Много се уморих днес, едва се довлачихме до една кръчма, чакам си живителната бира. Само не знам как ще се прибера после.
Виж целия пост
# 2 455
Наспорт! Аз такава гледка предпочитам Wink
Виж целия пост
# 2 456
Мисте, ланшна е, но ще свърши работа.


Още не съм решила, къде ще ходим на море. Тук гледам, там гледам, в главата ми качамак и навсякъде искам. 😵‍💫
Виж целия пост
# 2 457
Говорете ми.
Имам още месец почти до морето. Sad
Чааак 25 август ни е резервацията.
До тогава гърч голям и нямам почти ден, без ангажимент в календара.

Панди, тази година май няма да се засечем на плажа?
Виж целия пост
# 2 458
Като гледам дружно в края на август ще се
ходи на море Joy
Ние сме на една вила тази вечер. Малко социален живот хич не ми се отразява зле. Лошото е, че утре ще работя.
Виж целия пост
# 2 459
Няма, Кло! На 25 август вече ще сме приключили с морето ние.

Чудни снимки споделяте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия