Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 600
Добро утро.
Оженихме ги, всичко беше чудесно,  ама защо се събудих в този час, като легнах в 3?
Бъни, много да е щастлива в новото училище. 
Жега казвате, едва не се разтопихме вчера,  че и Тракия не отстъпва по температура.
Вчера принцеса,  днес следобед имам задачи,  но това е.
Прекрасна неделя!
Виж целия пост
# 601
Добро утро!
Не ми се работи....
Виж целия пост
# 602
Добро утро, девойки!
Али, важното е, че има резултат Simple Smile
Съни, от хубави емоции, но наистина можеше още да поспиш.
Бухам като дърта магарица, а децата искат да ги водим на плаж в Гърция.
Бяха спрели да искат с нас, сега обърнаха палачинката, даже и изисквания имат Joy
Виж целия пост
# 603
Добро утро!
Днес се наспах. Явно ми се натрупа умора и спах, въпреки жегата. Снощи имахме гости, имаше и заря в замъка до нас и беше готина вечер. Днес съседите с малките деца са се изнесли нанякъде и пия кафе на спокойствие. Нещо ме наболява корема на мястото, където имах херния, която уж оправиха при последната операция, ама явно не са. От време на време ме наболява, особено, ако съм натоварила мускулатурата на корема. Дано затихне пак, че само това ми липсва.
Хубава неделя на всички!
Виж целия пост
# 604
Добър ви ден и от мен!

Ние сутринта се приготвихме за плаж, като аз с нежелание, от чиста солидарност щях да тръгна, но Вики я стегна коремът преди цикъл и си останахме двете вкъщи. Напазарувах, изкъпах се и сега ще отидем по женски в мола.

Съни, много здраве и семейно щастие за младото семейство!

Ети, потеглихте ли?
Виж целия пост
# 605
Привет!
Снощи тук поваля и малко разхлади, но сега пак удари 30 градуса.
Днес става половин година без мама. Cry
Виж целия пост
# 606
Селесте, не. Щерката е на работа, ще тръгне по-рано, нали има връзки с шефа Wink и ще ходим към Банско привечер. Утре към гръцко. Днес пак пия чай с джинджифил Worried
Виж целия пост
# 607
Тази седмицасме на Приморско, северен плаж

Виж целия пост
# 608
Тук валя сутринта, ама сега пак е жега. Да живеят климатиците. Нагласих неща за апартамента в Бургас, ама общо взето се търкаляме из леглата цял ден.

Виж целия пост
# 609
Почивам днес. Уж стана облачно от няколко часа, ама капка не падна. Ще поливам пак довечера.
Девойката се прибира от София довечера. Малко ваканция.
Август ще я изпращаме за Нидерландия.
Ще я видим за малко.
Виж целия пост
# 610
Привет!

Ние релаксираме на вилата. Поне аз, ММ все си намира работа. От мен се иска салата, таратор и да нарежа диня. Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Чудесно звучи, Мъфин.
Але, и моят котан е от недолюбващите лекари, обаче едната лекарка в клиниката която посещаваме, искрено я харесва и ѝ се гали и гушка. Та и те си имат предпочитания;)
В отпуск съм вече, няма друго какво да кажа.
Виж целия пост
# 612
Ени, пожелавам все пак да успеете да зарадвате Синеочка 🤗

Тути, честито! Планирали ли сте нещо?

Етти, браво на помощниците!

Родива, 🤗

Утре ще ходим и ние колективно на ветеринар. Направо ще ги питам абонамент предлагат ли 😕

Разбих се от мързел днес, имах нужда.
Виж целия пост
# 613
Фонс, още не съм събирала багаж, но в плана е Греция, както казва моята племенница. С майка и с децата на брат ми ще ходим, дано не си скъсам нервите само;)
Виж целия пост
# 614
Привет!!!
Прочетох, дано запомних...
Тути, здрава, щастлива, успешна, умна и разумна да е рожденичката!
Рир, здрав и щастлив да е ТМ.
Ени, дано зарадвате Синеочка.
Бъни, ва кръстницата детето е прието във Френската....
Аз днес се прибирам от Хисаря.
Много хубава компания бяхме.
Невероятно изживяване!
Вкъщи съм!!!
Митето ме прегърна безброй пъти...
Повече пъти чух "Обичам те!"
Няколко - повече няма да ходиш така....
Чакат ме перални...
Трябва прахосмукачка....
Да измия прозорците....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия