Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 148 - юли 2024)

  • 102 359
  • 1 232
# 270
Ама Дианчето вярно си продължава с фалшивите бележки..мислех,че се е отказала от този"мил"навик..
Виж целия пост
# 271
Има ли игра с покупка на кока кола, извън приложението?

Само това намерих...

Coca-Cola / Fuzetea / Powerade - Играта се провежда в избрани Търговски обекти в страната 🤩⛱️
Купи 2бр. бутилка Coca-Cola,  Fanta,  Sprite,  Fuzetea и/или Powerade в разфасовка по избор, изтъркай скреч поле и виж на момента дали печелиш 1 от 210хил. броя - МЕШКА - с дизайн - Coca-Cola / Fuzetea / Powerade 🔋 🎒
*Пълни правила на играта: https://www.coca-cola.com/bg/bg/offerings/coca-cola-olympics 💥🌊
Играта продължава до 11-ти август или до изчерпване на количествата награди в Търговските обекти 🥳🎁



В играта на Хейнц.. какво стана, махнали са един измамник и на негово място са изтеглили друг. Куриоз за чудо и приказ.
Виж целия пост
# 272
Браво на Хайнц! След като им писах, днес получих следния отговор от тях:

"Извършихме обстойна проверка на всички печеливши и гарантираме, че всеки
печеливш с невалидна бележка ще бъде дисквалифициран!
Ние, от New Gen Marketing не толерираме подобен вид измами и правим
всичко необходимо, за да предотватим това, наградите да отиват при хора,
които нарушават правилата!
Благодарим Ви за поддадения сигнал!

Поздрави,
NEW GEN"
Виж целия пост
# 273
Защо въобще трябва да се занимаваме ние участниците с нередности в игри? Организаторите , агенциите за какво са? За заплатата ли? Ние като участници сме длъжни да прочетем правилата на играта и ако решим да участваме - не сме нито изследователи , нито детективи. Не стига че чакаме в някои игри да теглят по 1 месец ами и накрая 2 месеца в разправии кой какво регистрирал. Те този 1 месец какво правят? Не трябва ли самите те да проверят всяка една регистрация преди да качат печеливши?! Просто съм възмутен колко несериозни организатори има. Не са един или двама - много са!
Радвам се че има хора , които намират грешките им и им пишат , защото наистина това не е редно , но хора които това им е работата цял месец да стоят и да си бъркат в носа ( с извинение ) за мен не е ок 🙄

Скрит текст:
Браво на Хайнц! След като им писах, днес получих следния отговор от тях:

"Извършихме обстойна проверка на всички печеливши и гарантираме, че всеки
печеливш с невалидна бележка ще бъде дисквалифициран!
Ние, от New Gen Marketing не толерираме подобен вид измами и правим
всичко необходимо, за да предотватим това, наградите да отиват при хора,
които нарушават правилата!
Благодарим Ви за поддадения сигнал!

Поздрави,
NEW GEN"
Ще им кажа "Браво" за това , че са реагирали адекватно на проблема , а не просто да го пренебрегнат,  но няма да кажа "Браво" , за това че са качили / изтеглили печелившите без да проверят регистрациите!
Виж целия пост
# 274
Бг мама е сила, поздравления за наблюдателните и ангажирани членове. Фалшиви участия, но и какъв е този късмет, почти навсякъде. Страницата за размени е пълна с артикули на няколко имена и все едри награди.                           Аз чакам тегленето на Винера и ФФ.
Виж целия пост
# 275
Бг мама е сила, поздравления за наблюдателните и ангажирани членове. Фалшиви участия, но и какъв е този късмет, почти навсякъде. Страницата за размени е пълна с артикули на няколко имена и все едри награди.                           Аз чакам тегленето на Винера и ФФ.
нека позная Диана Славова-рисувачка номер 1 ,гледам конзола чукнала от орел б
Виж целия пост
# 276
Защо въобще трябва да се занимаваме ние участниците с нередности в игри? Организаторите , агенциите за какво са? За заплатата ли? 
 
Защото измамниците имат връзки именно в агенциите, а не при организаторите. И, ако не ги натиснеш и заплашиш, че и до организатора ще стигнеш, няма да направят нищо и тогава и ще си оставят печелившите, както са ги изтеглили.
Иначе е ясно, че не е работа на участниците, но отдавна е ясно също, че ако те не реагират, ще си печелят едни и същи. Проверено преди години
Виж целия пост
# 277
Откакто Ви чета, научих името й на въпросната Диана - все във връзка с рисувани бележки.
Гледам обаче, че се е набутала и тук в печелившите...
https://euro24.leki.bg/
Явно има и друг начин, освен рисуването...
Виж целия пост
# 278
Тази Диана Славова явно й върви на всички фронтове след като миналата седмица видях, че  й за поетеса я бива в една игра с рими във фб. После и в Леки я изтеглили/там не е с бележки/ Редовно проверявам понеже играта ми е отворена в браузъра и след мачовете рефрешвам да видя дали са ме изтеглили за нещо.
Пп: Лара, писали сме едновременно
Виж целия пост
# 279
Тази Диана Славова щом и аз я научих, а мислех, че само Адевие ще ми е паметно име... значи нещата не са на добре.
Виж целия пост
# 280
Благодаря за споделения линк на Леки, печеля топка. Футболният запалянко ще е доволен.
Виж целия пост
# 281
Защото измамниците имат връзки именно в агенциите, а не при организаторите. И, ако не ги натиснеш и заплашиш, че и до организатора ще стигнеш, няма да направят нищо и тогава и ще си оставят печелившите, както са ги изтеглили.
Иначе е ясно, че не е работа на участниците, но отдавна е ясно също, че ако те не реагират, ще си печелят едни и същи. Проверено преди години
Ако имаха връзки в агенциите, които теглят печелившите, за какво им е да рисуват бележки? Могат да спечелят с една реална бележка, нали агенцията ще избере точно нея. Елементарна логика.

Откакто Ви чета, научих името й на въпросната Диана - все във връзка с рисувани бележки.
Гледам обаче, че се е набутала и тук в печелившите...
https://euro24.leki.bg/
Явно има и друг начин, освен рисуването...
Това, че я има някъде, не означава че е спечелила задължително с измама.
Виж целия пост
# 282
То и статистически няма такъв късмет, че да те има навсякъде. Просто не е възможно.
А каква е гаранцията, че ще изтеглят точно нечия бележка, независимо дали истинска или фалшива? При това навсякъде и с бележки и само с участие? А рисува, защото не ѝ се дават пари за продукти. Преди измамите бяха други, но пак до агенциите опираше. Няма друг, който да ти гарантира награда в игра, освен агенциите или определена агенция.
Виж целия пост
# 283
Естествено ме няма в Престиж и в двете игри.Браво на подалите сигнал за Диана.
Виж целия пост
# 284
Ама аз я видях и в друга игра:
https://bulgariatrip.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия