КГБ = Клуб на Готините Баби - 222

  • 35 588
  • 759
# 375
Ха добра ви вечер! Даже и при нас заваля накрая, днес въобще не беше разхладило.
Ениса, ще намерите змия във Велинград. Направило ми е впечатление, че в този град всеки втори магазин е за детски стоки.
Да кажа, че усещам някакво подобрение в състоянието ще излъжа. Но надеждата умира последна, тепърва още един месец ще се лекувам у дома. Сега чакам да захладнее малко и ще мисля за кратката уикенд почивка в планината, която ни предстои.
На морските и спа девойките им завиждам, ама само малко.
Лека и прохладна нощ и сладки сънища ви желая!
Виж целия пост
# 376
И при нас валя дъжд!   Wear Umbrella
Е, само 15-20 минути, но обилнооооо.....
ДС беше "на нокти", да не го обърне на градушка, че му "отидИ доматитУ", то и аз се притеснявах, че язък за труда му!  Flowers Tomato
Валя, святка, трещя, но пък сега е прохладно! Дано утре да е приятно хладно!  Дано, дано, дано.... както пее наборката ми Б.Карадочева!    Microphone

ТЕТКА, добре дошла и от мен, дано да останеш защото при нас е уютно, весело и приятно!  Nerd

Лека нощ девойки, гася ламБитеееее.....  Bulb
Виж целия пост
# 377
Добро утро мили "готини баби"!
Днес кафето ви предлагам да пием в чашата на готината баба:
Защото днес 23- юли е "Световен ден на бабата" !
Някъде го празнуван като Световен ден на най-добрата баба. А коя е най-добрата баба? Нашата, тази за която носим спомен в сърцето си. Тази, която е помогнала в отглеждането ни и в порастването, която прави най-вкусния тутманик, знае най-интересните приказки и е била неизменно до нас, каквото и да ни поднася животът.
И която обичаме с цялото си сърце.
Доколкото си спомних освен Бабин ден има и празник на бабата  на 27 май.  Ами колкото повече - толкова повече казва Пух.  
Да празнуваме за най-добрата /готина/ баба! Бъдете здрави, щастливи, благословени и дълголетни.
Виж целия пост
# 378

,Бабчетата умеят да празнуват
Виж целия пост
# 379
Честит ни празник, бабчета! И то световен празник!, Не какъв да е.
Пожелавам на всички здраве, яки колене и здрави ръце, главният компютър да ни е добре, а всичко останало, каквото си поискаме, нека Бог ни го даде. Да са ни здрави внучатата, а ние да си ги глезим. Нооо, в разумни дози.
При нас настъпват големи промени. Предстои местене на трите грации. Решиха, че е време да си поемат нещата в свои ръце, да се грижат сами за себе си. Все пак не са пеленачета.  Преди година се съпротивлявах, но сега кандисах. Нито те, нито ние можем да си поканим гости, а децата са големи и вече имат желание да си канят другарчета. И ние имаме същото желание и необходимост Grinning. И в най-смелите ми мечти си представях, да намерим апартамент някъде около нас, в квартала. Ами случи се - на площадката срещу нас. Ще ни делят някакви си 5 - 6 метра. Ще си ходим на гости по пантофи. GrinningТези дни ще подпишат Договора и започва великото преселение. Апартаментът е съвсем празен и това много ни харесва. Детските им стаи ги обзаведохме, когато дойдоха при нас, така че всичко си взимат. Искат преди да заминат, да се нанесат. Ще им помогна, като извикам младежите дето ми чистеха, да измият прозорците и вратите, да изчистят основно банята и тоалетните. Апартаментът е огледален на нашия. Всички сме много доволни!!!
Следва втора серия - основен ремонт у нас - латекс, паркет, сериозно чистене, ново обзавеждане. И този път съм решила да изхвърля всичко ненужно и излишно. Ако сега не го направя, няма кога. Толкова много неща мога да разкарам. Обещавам! Stuck Out Tongue Winking Eye
Е, похвалих се! Важното е, че всички проявихме разбиране през тези две години на съвместно съжителстване, търпимост от двете страни. И най-важното - запазихме си хубавите отношения. Grinning
Хайде сега хубав ден. И до после! Hug
Виж целия пост
# 380
Здравейте в деня на бабите! Боряна, много ти е добре в жълта рокля, харесваш ми!
Фло, наистина е голямо умение три поколения да живеят под един покрив без да си развалят отношенията! Евала на вашето семейство, че запазихте добрия тон и чудесни отношения последните години. Голям късмет да намерите квартира до вас! А сега колко ще ви е приятно да нагласите всичко по ваш вкус, щом е празно!
Вали в момента, кеф!
Виж целия пост
# 381

О,щастие!!!
Виж целия пост
# 382
Какъв е този змей , това не е змия....голямо щастие.
Виж целия пост
# 383
Екстра си е змея, да се забавляват децата.
А бабите да ги наблюдават от сянката с коктейл в ръката.
Надвечер в деня на бабата и у нас ще има нашествие на внуци.
Почерпете се довечера - кой каквото пие за порасналата Мрънла.
Тия дни стана на 3 г. И тържеството трябва да продължи - да си вземе подаръка от баба и дядо - розово колело. Покрай нея и баткото ще намаже с поредната писта и колички.
Тану, не съм забравила въпроса за отслабването. Не знам как е станало. Видимо ям и пия в същите количества, движа се доста когато съм без внуци. Не спя добре, будя се, но пък се наспивам бързо.  Дрехите ми са на ластик, та и по тях не съм разбрала какво се случва. Първо 2 души, които не ме бяха виждали 1 г ме похвалиха и после реших да изкарам кантара от затвора. Може би единственото ново в последната година е редовното приемане на вит. Д - вигантол. Преди беше - като се сетя, а сега имам напомняне всеки ден. Храненето - както и до сега 2 пъти дневно, без закуска. Но аз съм така от 4 годишна. И 1 г. не бях вадила кантара за да се ядосвам какво показва.
Фло, радвам се за новото начало на 3те грации. А дано и при нас да се случи. Предлагах им апарт. в Лозенец, но гаджето му намери 1000 кусура. Явно очаква да му направя ремонт за 50 000 лв и тогава да подновя поканата. Няма как да стане това - давам им го безвъзмездно, в състоянието, в което е в момента и да се оправят. Не стига, че ще се лиша от наема, при трицифрена пенсия ами и да харча още пари за да е по неговия вкус. Как мислите - кой от нас е прав? Приемам критики.
Виж целия пост
# 384
Като няма змиици, има змей. Сутринта се поразходихме  малко,  но  не  мога  да се ориентирам къде са им магазините. Ще пробваме пак утре, искам да отидем до парк Клептуза. Иначе релакса е на мах. Страхотни вътрешни и външни басейни,  големи стаи с тераси, чисто и комфортно. Храната е изключителна. Заслужава си 5 звезди от всякъде, за разлика от Терме, където се набутахме февруари.
Фло,  много се радвам за вас. Това си е чист късмет. Браво!
Аиша ти ме хвърли в ступор. Да им дадеш най-важното  и да се мръщят за глупости, значи много си ги разглезила. Да сте живи и здрави всички, пък който има претенции, да си ги задоволява. На Мрънличка желая щастливо детство и да е много здрава.
Хубав ден, девойки!
Виж целия пост
# 385
Страховита буря с дъжд примесен с град  колкото грахови зърна е на вън.  
Радвам се!  
Кучето и то пощуря от радост - скача, лови във въздуха дъждовните капки,  лапа ледени топчета, лае по гръмотевиците и светкавиците...
За пръв път се радвам на такова време. И за пръв път в живота намразих топлото - хич не се чувствах комфортно тези дни...
Сутрин няколко часа бях ок и след това до към 20.00 - 21.00 направо изпадах в хибернация - нямах сили, нямах мисъл, нищо не ми се подхващаше...
Още нещо за пръв път има тези дни - заобичах климатика. Аз, която години наред водих война с бившия ми ММ, че не искам такова нещо в къщи, после още години седеше монтиран, но не го пускахме, че ужасно мразя духането и разликата в температурите между вън и вътре...разболява не направо.
Яко съм се бъгнала, не се знае временно ли е, или вече ще съм така ...
Не съм ви чела, или поне не всичко. Но -
прочетох, че ме мислите и ми стана много мило, че някой ме
мисли и за някого съм от значение.
Благодаря ви много, момичета!
Не се притеснявайте, здрава съм, но топлото време ли, друго ли ми е поразместило чакрите. Не ми се пише, не ми се говори, нищо не ми с прави, излизам на вън за най- неотложното, но и това ще мине.
Радвам се за Пипи, за Ениска, за Янчето, че ще се топне в моренцето:). Wink. , за Танитка, че е вече наясно с болежката, за Фло, че децата и ще са новодомци на една ръка разстояние ... Щастливо детство на Айшината Мрънличка и Мрънчо, а големите - да се оправят. Мериан и тя да се възстановява и да се отдаде на летни емоции...

Еее, прекрасния дъжд спря вече, и аз спирам.
До скоро.
По ми е лесно да се видим отколкото да пиша, но и това ще стане.

П.п. Редактирах, но пустия му коректор тъпо и упорито иска да ме направи за смях Simple Smile - решил е, че умалително на море няма и туй то Simple Smile
Виж целия пост
# 386
Охооо, днеса пак сме имали празник Simple Smile  Ами честит да ни е! Да сме здрави и всички около нас, другото  не е толкова важно!
Борянка, чудесно си се барнала за празника! Хареса ми тази роклА! Grinning
Ениса, има много магазини във Велинград. Нали пролетта бяхме и ги обходимхе с моята приятелка. Тя се обзаведе с доста дрешки. Определено и цените ни изненадаха, много по евтино отколокото в Русе. Едните магазини са им по така  наречената пешеходна зона, а другите..., ха сега  де как да го обясня Thinking  Те са по една улица която отива до гарата. Широк булевард ли е улица ли не знам, но по нея. Ще се ориентираш. В кой хотел сте отседнали, ако не е тайна?
Айша, да ви е жива и здрава Мрънличка! Да расте радостно и безгрижно! Heart Eyes  За апартамента, напълно те  подкрепям!
Фло, честита да ви е на всички  новата къщичка! Здраве и любов да има в нея! То ти, че ще си търчиш пак ще си търчиш, като те знам, но друго си е, всеки да си влезе в неговото.
Мериан, как си? Kissing Heart
Я, Клечицата се появи Simple Smile  Клечи, явно  имаш особен период, а от мен получаваш едно силно ГУШ HugHeart  Дано скоро всичко се оправи, че честно казано липсваш тук с твоите постове Heart
При мен нищо ново, на работа съм. Днес е малко по хладно, но си е жега. Излизах по обяд и изплезих език.
Хайде надявам се да сме повлекли крак и да се повят и другите, щом Клечица се появи Simple Smile
Хубав следобяд от мен Heart Eyes
Виж целия пост
# 387
Айше, да ви е жива и здрава малката мрънка и да хапва повечко!
И аз направих като твоето предложение на дъщеря ми преди 8 години. Предоставих й хубаво тухлено жилеше за ремонт в хубав квартал. Теглиха кредит, направиха го чудесно. Може и да има някои недостатъци, ни предимствата са му много. Моята дъщеря беше и е много благодарна за добрия старт в семейния живот, който й дадох. А ти защо изобщо се интересуваш от мнението на зетя? Давай на дъщерята, той ако е свестен ще додава. Ако не струва човека с нищо не можеш да го зарадваш.
И понеже се сблъскахме с Касс отговарям - ич ме нема. Като в мъгла съм. Чакам да захладнее с надежда да се оправя. Клече, и ти се оплакваш от същото. Дано дъждът донесе разхлаждане. Хубав следобяд!
Виж целия пост
# 388
Мариянка, хич не ми пука за мнението му. Тя се интересува от него и го гледа в очите. А и сама няма как нито да се ремонтира, нито да си докара мебели и прибори от Баден Баден.
Дойдоха заедно на оглед и той на всяка крачка правеше забележки кое как е и защо е така. Включително изрази недоволство, че в банята има бойлер/той е за когато правят профилактика на ТЕЦа/.....После 2 дни мисли и накрая отсече, че не го щат засега.
Виж целия пост
# 389
Касс, в Санте сме, засега много доволни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия