НАБОР 2005 Слънчево лято за нашите птички, до края на темата - студенти всички! (юлска тема)

  • 92 268
  • 1 490
# 585
Понеже не съм запозната - това 39 от 40 възможни ли е?
Виж целия пост
# 586
Понеже не съм запозната - това 39 от 40 възможни ли е?
39 от 42. Ако някой има 5.50 по БЕЛ -ДЗИ му трябва по 5.58 на изпитите по биология и химия.  А тези изпити са много тежки, 6 момичета се борят за 1 място медицина,  4 момичета за 1 място фармация.
Виж целия пост
# 587
Понеже не съм запозната - това 39 от 40 възможни ли е?
Ети, това все едно питаш 29.36 от 30 възможно ли е?
Това, за което ние чакаме
Понеже не съм запозната - това 39 от 40 възможни ли е?
39 от 42. Ако някой има 5.50 по БЕЛ -ДЗИ му трябва по 5.58 на изпитите по биология и химия.  А тези изпити са много тежки, 6 момичета се борят за 1 място медицина,  4 момичета за 1 място фармация.
Май все пак не е същото
Виж целия пост
# 588
Понеже не съм запозната - това 39 от 40 възможни ли е?
Не, от 42. В МУ се утрояват оценките от изпита плюс ДЗИ по български.
В общи линии такъв бал, ако приемем, че на ДЗИ оценката е 6, означава две по 5.50 на изпитите. Което е доста сериозна цедка, но така и трябва.
Сега остава и момчетата да се стегнат Grinning
Виж целия пост
# 589
Много ви благодаря!
Това са много впечатляващи резултати! Браво на децата!

Аз имах комфорта да не кандидатства в България и не ми се наложи да разучавам балообразуване. Затова задавам тъпи въпроси!

Нинка, 29.36 от 30 е УАУУУ.
Виж целия пост
# 590
Просто СТРАХОТНИ ДЕЦА! Браво! То няма какво повече да се каже! Дано са толкова щастливи, колкото са успешни - и те, и родителите!
Виж целия пост
# 591
Ако някой знае последният срок за записване в Аграрния университет Пловдив.Сайта е пълна каша.
Виж целия пост
# 592
Добро утро, момичета! Успех на всички днес!
Виж целия пост
# 593
Успех!
Виж целия пост
# 594
Успех и късмет днес и утре на малки и големи Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Успех и от мен на всички, стоически изчакали класирането в СУ! 🤗 Всеки да бъде приет и то там, където иска! 🍀 😊
Виж целия пост
# 596
Добро утро! Стискам палци и успех и от мен на чакащите днес!
  Медиците вдигнаха сериозно летвата, браво!!!!!
Виж целия пост
# 597
Върти ми се една мисъл в главата - да кажем, че не го приемат в СУ, а той запъне краката за там. Искам да му обясня какво се случва догодина - оттук нататък винаги с този бал участва, нали? Нищо не може да бъде променено. И ако догодина ДЗИ е по-лесен, ще има още по-високи балове. Нещо за хора, завършили друга година, но имащи оценка от ДЗИ Thinking (върти ми се в главата, че за такива като мен например, които нямат оценка от ДЗИ, се организира изпит)
Виж целия пост
# 598
Върти ми се една мисъл в главата - да кажем, че не го приемат в СУ, а той запъне краката за там. Искам да му обясня какво се случва догодина - оттук нататък винаги с този бал участва, нали? Нищо не може да бъде променено. И ако догодина ДЗИ е по-лесен, ще има още по-високи балове. Нещо за хора, завършили друга година, но имащи оценка от ДЗИ Thinking (върти ми се в главата, че за такива като мен например, които нямат оценка от ДЗИ, се организира изпит)
Ани, не го мисли сега. Изчакай класирането днес, сигурна съм че ще го приемат. УСПЕХ
Виж целия пост
# 599
Добро утро! Стискам палци и успех и от мен на чакащите днес!
  Медиците вдигнаха сериозно летвата, браво!!!!!
Бъдещите медици и фармацевти имат БРАВО и от мен! Изпълниха ми душата като видях баловете за прием. Като работеща в тази среда се радвам, че след време ще има млади,  образовани и уважителни млади медици.
Съжалявам само,  че в провинцията все по-малко намират реализация.
Браво и на родителите възпитали ги в отговорност
и постоянство, защото за мен тези резултати не стават с учене само в XIl клас. 
Чакам днес класирането СУ заедно с всички вас и стискам палци всяко дете да се види ПРИЕТ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия