НАБОР 2005 Слънчево лято за нашите птички, до края на темата - студенти всички! (юлска тема)

  • 92 268
  • 1 490
# 360
Някой знае ли минималните балове във ВТУ -психология?
Виж целия пост
# 361
Много е дразнещо това записване-отписване: нарочно не си стиковат сроковете. Навремето си спомням беше така за 5 клас в СМГ, 125 и 107  -  търчаха хората като луди в тоя триъгълник. Нека всеки да си попадне на мястото! Успех на желаното записване след финалното отписване!
Виж целия пост
# 362
И моето момче е прието- ССС.
Честито! Щастливи студентски години и много успехи!
Виж целия пост
# 363
В четвъртък Simple Smile
Ани, честито на младежа. Вярвам, че ще бъде приет и в СУ.
Честито и на всички останали младежи и девойки.
Значи попраеям се и в четвъртък за младежа,в петък пожеланието е за девойката.

В петък пожелание не само за девойката, а и за теб, Ани.
Виж целия пост
# 364
Синът ми е приет на първо желание в УНСС - Бизнес информатика и комуникации на АЕ - ДП. /бал 22.73/
За мен пълен ужас - математика и компютри с икономика🙄, но той чете програмите и си го избра.
Мислех, че ще чакаме и второ класиране но сега се озоваваме в ситуацията на AniK.
 Ще чакаме СУ, и ако там трябва да продължим с класиранията, ще се наложи да платим такса в УНСС, за да запазим мястото. Това явно се случва често?
Виж целия пост
# 365
Да се отчета и аз.
До тук е приета в Стара Загора, Пловдив и Велико Търново- редовно. Тя  иска задочно. Само и единствено една специалност.- Предучилищна и начална училищна педагогика
Остана да чакаме Благоевград в сряда.
Омотах се в срокове, дано не изтърва нещо.
Има ли други чакащи Благоевград?
Виж целия пост
# 366
Какво е ССС 😊
Какво има във ВТУ специално или е заради местоживеене?
Виж целия пост
# 367
При моето близко дете е резервен вариант ВТУ.
Виж целия пост
# 368
Какво е ССС 😊
Какво има във ВТУ специално или е заради местоживеене?
За нас е водеща специалността
Виж целия пост
# 369
В ТУ са удължили срока за записване.

В тези напрегнати дни за родители и деца е добре да се публикува само сигурна информация.
Надявам се, че не са много хората, които сте заблудила.

Записването в ТУ е до 12.07.2024 г., до тази дата е и заявавянето за участие във второ класиране.
Виж целия пост
# 370
На мен ми излиза до 13ти за Пловдив.
Приетите за студенти на първо класиране да се запишат в периода от 08.07.2024 г. до 13.07.2024 г. по специалности в съответния факултет в първия ден (понеделник, 08.07.2024 г.) от 13.00 ч. до 16.30 ч., а в останалите дни от 8.30 ч. до 16.30 ч.

А това е за София
Записването на приетите студенти по специалности в съответния факултет ще се извършва и на дати 13.07.2024 год. (събота) и 20.07.2024 год. (събота) от 8.30 ч. до 16.30 ч. (явно за 2ро)
Виж целия пост
# 371
Честито на всички приети за студенти и на родителите им.
Виж целия пост
# 372
Ето я заповедта на ректора. Интересна формулировка - записването е ДО 12.07.2024, включително на 13.07.2024 и на 20.07.2024. Как периодът до 12-ти обхваща включително и дати 13 и 20, е явно някаква инженерна хватка, която за семплия ми филологически мозък е необхватна.
 Важното е, че освен до 12-ти, дават и още две съботи извънредно. Но в работните дни от 14 до 19 - НЯМА ЗАПИСВАНЕ Simple Smile
Виж целия пост
# 373
А това е за София
Записването на приетите студенти по специалности в съответния факултет ще се извършва и на дати 13.07.2024 год. (събота) и 20.07.2024 год. (събота) от 8.30 ч. до 16.30 ч. (явно за 2ро)

Да, това не е нова информация и няма удължаване.
На 13.07.2024 г. при тях излиза второто класиране.
Виж целия пост
# 374
Записват до 16:30 и пускат 2ро класиране... Що да няма как?
От 14 до 20 е записване след 2ро класиране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия