
Айдее почват с Деха





ох сърцето ми пулсира.. Ама тоя текст трябва някой да го цитира като публикува снимката. Фанал загар и тен и с черна ризка. С аркадашите е щото жената на ресторантьора Илияс е публикувала фотото с готиния чичо Чаатай. На много красиво място са и купонясват. Продължава да поддържа красива визия с набола брадица и пораснала косица.. Просто НЕВЕРОЯТЕН! Да го целуваш и гушкаш и радваш ох обзеха ме горещо мръсни мисли с Казанова.
нета ще гръмне както ни липсваше на всички и ша има припаднали от тая красота.. Това фото трябва да се гледа с валидол и чаша истинско класно червено вино от реколтата. 





ох сърцето ми пулсира.. Ама тоя текст трябва някой да го цитира като публикува снимката. Фанал загар и тен и с черна ризка. С аркадашите е щото жената на ресторантьора Илияс е публикувала фотото с готиния чичо Чаатай. На много красиво място са и купонясват. Продължава да поддържа красива визия с набола брадица и пораснала косица.. Просто НЕВЕРОЯТЕН! Да го целуваш и гушкаш и радваш ох обзеха ме горещо мръсни мисли с Казанова.
нета ще гръмне както ни липсваше на всички и ша има припаднали от тая красота.. Това фото трябва да се гледа с валидол и чаша истинско класно червено вино от реколтата. 














Лицето , устните, нослето всичко .... Добре че ни зарадваха аркадашите и още искаме.. Ще има да въртим фотото докато се появи отново.. Може и чок якънда да е дори го предусещам. Не знаем локацията ,но изглежда са на отдалечено пусто място не толкова шумно и известно иначе досега да са го щракнали и забелязали. Така мисля, може и да грешим.. 












































Препоръчани теми