Голямото РЕДЕНЕ и ПЪРВО КЛАСИРАНЕ – седмокласна 08.07.-15.07.2024

  • 162 249
  • 2 774
# 285
След подаване и приключване с Вх. номер и т.н., при повторно влизане в желания системата ще даде ли само да се видят или пак ще се избират отново? Дава ли просто проверка да се направи?
Страшна параноя ме гони. Хем си свалих документа черно на бяло.
Ужас някакъв...
Виж целия пост
# 286
Да, ако влезете в профила на детето и отидете на желания се отваря подаденото заявление - входящ номер, дата, желания
Виж целия пост
# 287
Да, ако влезете в профила на детето и отидете на желания се отваря подаденото заявление - входящ номер, дата, желания
Много благодаря!😅
Блещим се с таткото и решихме да не пипаме, ама мен ме човърка.
Виж целия пост
# 288
Няма как да се правят промени, само можем да си ги видим в раздел Желания.
Виж целия пост
# 289
Според вас,в 1СУ или в 157 се учи по-сериозно испански език?Получих информация,че бала на 1СУ е изкуствено завишен ,поради големия наплив и желание на деца да учат в центъра.На нас не ни стига бала за първа испанска и затова събирам допълнителна информация за изучаването на езика.
Виж целия пост
# 290
Според вас,в 1СУ или в 157 се учи по-сериозно испански език?Получих информация,че бала на 1СУ е изкуствено завишен ,поради големия наплив и желание на деца да учат в центъра.На нас не ни стига бала за първа испанска и затова събирам допълнителна информация за изучаването на езика.

22-ро СЕУ?
Виж целия пост
# 291
Според вас,в 1СУ или в 157 се учи по-сериозно испански език?Получих информация,че бала на 1СУ е изкуствено завишен ,поради големия наплив и желание на деца да учат в центъра.На нас не ни стига бала за първа испанска и затова събирам допълнителна информация за изучаването на езика.
Приятелка ги проучва миналата година.
127 мо, 1 ви и на финала 157, така ги реди.
Виж целия пост
# 292
Страшна параноя ме гони.
И мен. 🤦😁
Дотолкова, че наредих за пълнеж и такива, дето са не с 50 надолу бал, ами със 100.
Да има.
Сънувам как отиваме в Люлин, Ботунец или Казичене. Нищо лошо ❤️, но трябва хич да не си лягаме нощем, та да стигнем. 😁
Отивам за вино - първата бутилка от 25 години насам, дето няма да стане на гурме манджа, ам ше се изпие - ха, ха...
Виж целия пост
# 293
Убедена съм, че на 12.07. 99% от децата в темата ще са доволни от класирането. С такива заинтересовани и отдадени майки, ще са направили най-добрия избор, включително и за децата, които не се отличиха с високи резултати на НВО като моето.
Виж целия пост
# 294
Fiore, каква първа бутилка?! Аз го обърнах на професионален дегустатор... даже имам списък с нови открития 🫣
Хора, нервната ми система взе да дава фира. Още не съм видяла списък... днес развозвах и на автомобилна градска екскурзия с набелязани училища (защо чак сега в голямата жега не ме питайте просто).
Искам да се самоуволня от тази работа, но очевидно няма как.
Виж целия пост
# 295
Е как професионален дегустатор и личен шофьор?
Виж целия пост
# 296
Е как професионален дегустатор и личен шофьор?
В различни слотове на денонощието и седмицата. Не карам пила, дори на 1 чаша бира или вино. Това ми е желязно правило.
Виж целия пост
# 297
Fiore, каква първа бутилка?! Аз го обърнах на професионален дегустатор... даже имам списък с нови открития 🫣
Ми то ми личи, сестро. На човек не мясам вече.
Тя Санака ми каза - за туба си, ама аз.... инат проклет. Ей, на. Кандисах! По - добре късно, отколкото нивгаш.
Да ви повдигна духа малко, да се посмеем. 😁❤️
Виж целия пост
# 298
Е как професионален дегустатор и личен шофьор?
В различни слотове на денонощието и седмицата. Никога не карам пила, дори на 1 чаша бира или вино. Това ми е желязно правило.
Сега се прибрах обаче и си сипах някакво испанско.
Наздраве. Аз не пия. Рядко по малко бира, повече не ми понася. Мисля, че след тази напрегната година всички сме заслужили да разпуснем малко
Виж целия пост
# 299
Моля ви, стиснете палци поне утре да видя нещо разписано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия