Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 23

  • 53 826
  • 739
# 120
Новата реклама на Икеа ми е много дразнеща. Дичо пее тази вечер ще си легна.
Виж целия пост
# 121
Новата реклама на Икеа ми е много дразнеща. Дичо пее тази вечер ще си легна.
++++
Дичо пее страхотно, но текста е безумен!
Виж целия пост
# 122
Първият път като я гледах се задучих - какво рекламират по дяволите?Смартфони, чорапи?? (не забелязах долният край с логото).
Сладка мелодийка, докато след няколко повторения, не се вслушах в текста JoyJoyJoy Егати простутията .
Виж целия пост
# 123
Тази е много готинка Grinning



Beliisa - "Две млека и половина"
Виж целия пост
# 124
Що за малоумна реклама е за някакви шоколадови мечета за имунитет? Бабата отказва да гледа внучето за последен път.....този месец. Дава мечето и затваря вратата под носа им.
Виж целия пост
# 125
Що за малоумна реклама е за някакви шоколадови мечета за имунитет? Бабата отказва да гледа внучето за последен път.....този месец. Дава мечето и затваря вратата под носа им.

Много дразнещо, че коя баба ще си натири болното внуче!?! Поне аз нито съм чувала нито съм виждала такива баби!
Виж целия пост
# 126
Тази на Белиса е адски некадърна.
Имитира ситкома "Двама мъже и половина", но е безумно нескопосана.
Общо взето гледаш и не вярваш на ушите си, колкото тъпо изглежда, толкова и тъпо звучи.
Виж целия пост
# 127
А, че дават и голите части на момичето е върха на простотията...
Надявах се поне това да са орязали.
Виж целия пост
# 128
Много досадна и натрапчива напоследък е рекламата на Хоум ту ю с кълчещата се Марче Илиева.
Виж целия пост
# 129
Какви голи части на момичето? Краката ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 130
А, че дават и голите части на момичето е върха на простотията...
Надявах се поне това да са орязали.

Момата е с клин в телесен цвят Joy

Аз обаче всеки път пропускам да разбера Марта какво не сервира?
Виж целия пост
# 131
Аз виждях гол задник, но щом казвате, че е с клин - добре. Аз от неудобство не се вглеждах много, много
Виж целия пост
# 132
Даже не съм забелязала Laughing Как сте ги видяли тия голи дупета? Grinning

Мен много ме радва и героите, и всичко. Много ми е позитивна Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Харесва ми рекламата на Персил с майката и бебето.
И на Девин с дядото, дето повдига дървото. Simple Smile
Виж целия пост
# 134
И на мен ми харесва Белиса. Добре им се е получила.

Харесва ми рекламата на Икея с Дичо - дано не ви засегна, но мисля да си легна Joy
Ми така си е, понякога забравяме че трябва да помислим повече за себе си.
Няма да изтървем кой знае какво, ако пропуснем някоя сбирка, сериал или друга простотия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия