Второкласници 2024/2025 - 1 тема

  • 20 816
  • 675
# 630
"Уклугата беше успешно заявена. Благодарим Ви" ми изписа, но мейл нямам още..

Здравейте, получихте ли имейл вече?
Виж целия пост
# 631
"Уклугата беше успешно заявена. Благодарим Ви" ми изписа, но мейл нямам още..

Здравейте, получихте ли имейл вече?

Здравейте, да, малко по-късно всъщност получих съобщение в сайта и мейл-уведомление за получено съобщение, че заявлението ми е входирано с еди-кой си входящ номер.
Виж целия пост
# 632
Аз нещо не се оправям със сайта или е забил. По-бързо ще ми е да отида на място. Аман.
Виж целия пост
# 633
Аз подадох за 5 минути.
Благодаря, че споделихте!
Виж целия пост
# 634
Какво им давате за упражнение по математика?
Какво ще учат в трети клас?
Виж целия пост
# 635
Какво им давате за упражнение по математика?
Какво ще учат в трети клас?
Даваме събиране/изваждане до 100 и умножение/деление. Текстови задачки. Обиколки на фигури.
В трети клас ще учат събиране/изваждане до 1000 (без/с преминаване) и умножение на дву-/трицифрени с едноцифрено (с опашки и без опашки).
Малко половинки, третинки, четвъртинки; км, т, кг, г. Ей такива леснотийки.
Ама не ги напрягайте с нов материал.
Да упражняват таблицата, едно наум и едно назаем, и не на последно място текстови задачки. Не зная защо, но са им много трудни... на моята госпожица поне. То на нея математиката й е трудна, защото трябва да мисли, пък то не ще 🤣😂. Мъка голяма е.
Виж целия пост
# 636
Аз давам задачи от Голямата ваканция, няколко сборника, листа с упражнения, ако има недовършени задачи от УТ.
Най-важно е да се упражнява таблицата за умножение.

Идеи много, ентусиазъм нулев 😀
Виж целия пост
# 637
Аз подадох за 5 минути.
Благодаря, че споделихте!
Може ли линк?
Виж целия пост
# 638
Аз подадох за 5 минути.
Благодаря, че споделихте!
Може ли линк?

Ето, Кристи Simple Smile

https://egov.bg/wps/portal/egov/dostavchitsi+na+uslugi/izpalnite … ii/uslugi-814/778
Виж целия пост
# 639
Привет! Търся НЕМО за 2ри клас в електронен формат. Някой дали има линк? Благодаря!
Виж целия пост
# 640
Май, че е време да преименуваме темата на третокласници....
Виж целия пост
# 641
Тя Миж нали пита да прави ли нова, ама решихме да видим лятото дали ще се изпише. 😄
И аз мислех да влизам да питам нещо днес в 3 клас по математика в какви тетрадки ще пишат? Нещо чувам противоречиви неща. 😃
Виж целия пост
# 642
В тетрадки с широки редове предполагам.
Виж целия пост
# 643
И на мен една позната така ми каза, че ще е при тях, дъщеря ми твърди, че щели да ползват още тетрадки с малки квадратчета, ама може и да не е разбрала.
Виж целия пост
# 644
Ами да, нека пишем още тук, а към края на август - началото на септември ще пусна нова тема Simple Smile

Нашите също ще пишат в тетрадки с широки редове и с нетриещи се химикалки. Последното особено ме радва, защото ми писна да купувам триещи се химикалки през няколко дни Blush

Иначе пишете ли, смятате ли, четете ли? Blush
Моят много го мързи. Всичко прави насила и колкото да отбие номера..
Решава задачи по 25 сутрин и 25 следобяд. Разбира се , стриктно си ги брои да не би да реши 26 задачи по погрешка Joy
Пише в едно помагало Четене с разбиране, дала съм му сега да чете "Емил от Льонеберя".

Иначе не можем да му насмогнем на топките. През ден-два купуваме нова.. Само футбол и игри на телефона са му в главата Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия