Ваканцията лежерно си върви и ДЕСЕТИ клас ни предстои

  • 33 502
  • 752
# 585
Карз ,така са повечето наборчета менят си мненията ,а ние родителите трябва да изкараме по един курс йога и да оммм-каме😂😂 Колко ми побеля косата от нерви и притеснения не е истина 🫡😊 Определено и аз си мечтая за края на 12клас😂
Виж целия пост
# 586
Карз ,така са повечето наборчета менят си мненията ,а ние родителите трябва да изкараме по един курс йога и да оммм-каме😂😂 Колко ми побеля косата от нерви и притеснения не е истина 🫡😊 Определено и аз си мечтая за края на 12клас😂
Той зора не свършва с 12клас, после продължава ако учат в университет или не са ориентирани какво искат да работят...След училище тепърва имат челен сблъсък с живота...
И на йога ходя и вино пия 😆
Виж целия пост
# 587
Оххх,наздраве,момичета! 🍻
Аз го знам какво иска. Да спортува! Сега си е наумил да става спасител,първоначално. За след училище има други планове.
А от брат му,7 клас,що лекции изслушах,защо му е математика,български и прочие, като със спорт,можел да изкара повече пари и да има слава! 😞😱
Офф,ходи обяснявай ....
Виж целия пост
# 588
А от брат му,7 клас,що лекции изслушах,защо му е математика,български и прочие, като със спорт,можел да изкара повече пари и да има слава! 😞😱
Офф,ходи обяснявай ....
Е, поне е бил в 7 клас.
А аз продължавам да ги слушам и в 10 клас, без частта със спорта. Там слагам многоточие и чукам на дърво с какво ли ще изкарва пари и трупа слава моето отроче.
И от мен "Наздраве" и оммммм........
Виж целия пост
# 589
На моя пък новата му мечта е да ходи на следващата олимпиада и да прослави България.
Виж целия пост
# 590
На моя пък новата му мечта е да ходи на следващата олимпиада и да прослави България.
Само така Нинче, браво на детето.......пък мечтата на прекрасната е да е на първа страница на "VOGUE".....най-малко.....Sweat Smile
Виж целия пост
# 591
На моя пък новата му мечта е да ходи на следващата олимпиада и да прослави България.
Само така Нинче, браво на детето.......пък мечтата на прекрасната е да е на първа страница на "VOGUE".....най-малко.....Sweat Smile
Прекрасно. Хубаво е, че мечтите са безплатни!
Виж целия пост
# 592
Чета в ъгъла и не смея да се включа. Вашите деца са напористи, гонят цели, а моя, нищо. Тази година още повече не му се учи. Вече се отчайвам!
Виж целия пост
# 593
Ти пък, Краси! Моят хубостник не гони нищо, иска само спокойствие и да го оставим на мира да си цъка игрички. Хубаво, че поне се научи и да си програмира някакви си негови. Ама и програмирането с крясъци от моя страна да се запише за изпит, че да се сдобие а тапия, че го е минал пустото нещо.  Но тъй като имам далеч по-големи грижи с пишман седмокласник засега му се разминава.
Виж целия пост
# 594
Мариана, ето виждаш ли и той има някакъв интерес - програмирането. А моя сякаш го мързи да ходи. Спи зимен сън.
Виж целия пост
# 595
На моя пък новата му мечта е да ходи на следващата олимпиада и да прослави България.
Дори е направил план какво да разгледа от градовете, в които ще се проведе международната олимпиада през следващите три години.
Миналата учебна година беше голяма драма, че не можеше да отиде на европейската, защото само варненското МГ  сфорирали отбор. Сега водят преговори (той и още няколко младежа) с нашите учители да проучат въпроса с участието и тази година да изпратят отбор и от нашето училище.
Виж целия пост
# 596
Ако можех да бъда сигурна, че в съвременната образователна система човек може да реши да учи на 17-18 и да преодолее липси на профили и т.н., щях да си го оставя да блее.
/обърках децата, но да питам/
Сматате ли, че дете може да се стегне в 10-11 клас и да компенсира блеенето?
Виж целия пост
# 597
Сматате ли, че дете може да се стегне в 10-11 клас и да компенсира блеенето?
Голямата се стегна, но в 12 клас.

Ама той иска да ходи на спортната олимпиада в ЛА през 2028 Joy
Виж целия пост
# 598
На моя пък новата му мечта е да ходи на следващата олимпиада и да прослави България.
На дъщеря ми е същата. Айде да се водят в ЛА двамата.
Виж целия пост
# 599
На моя пък новата му мечта е да ходи на следващата олимпиада и да прослави България.
На дъщеря ми е същата. Айде да се водят в ЛА двамата.
Трябва доста да поработят за тези си мечти, но да ходят, няма лошо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия