Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 38 195
  • 273
# 105
da be ama 4e sam sliapa na gornia red!
Виж целия пост
# 106
V sashtia sait razgledah mnogo interesen nov produkt za otslabvane i za iz4istvane na organizma ot izlishnite toksini i t.n.Samo 4e ne e kitaiski a e proizveden v USA! ot magazina razbrah 4e e s izkliu4itelno visoko ka4estvo.I e mnogo efektiven>Smiatam sled kato si izpia opakovkite ot kitaiskite da probvam tezi ot USA.Ako se interesuvate razgledaite www.kupime-bg.com ot tam me uveriha 4e shte pusnat do sedmica i drugi dobavki za otslabvane!
Виж целия пост
# 107
мерси за информацията Simple Smile
Виж целия пост
# 108
Момичета, току що се прибирам от китайския на Пиротска с добрата новина, че нашите хапчета пак ги има и са на същата цена.
Сега пак на гърба пише на български, но има и залепено с тиксо листче със състава на двата цвята капсули по отделно  bouquet
Виж целия пост
# 109
Момичета, току що се прибирам от китайския на Пиротска с добрата новина, че нашите хапчета пак ги има и са на същата цена.
Сега пак на гърба пише на български, но има и залепено с тиксо листче със състава на двата цвята капсули по отделно  bouquet


Еее, най-после една добра новина. Ще отида да си взема че съм си разредила наличните и пия само сутрин за да имам за по-дълго.
Иначе съм доволна. Редувам една жълта и една зелена през ден. Апетит нямам общо взето. Не мога да се оплача и от странични действия.
Виж целия пост
# 110
Дам с интерес ще гледам рапортажа по НТ. Бях на Пиротска и си купих розовите хапчета. От магазина ме увериха, че са минали през лабораторни иследвания и в хапчетата няма никакви забранени съставки " Нямаме от какво да се притесняваме" цитирах. Съдаржание : жълта капсула - сладки картофи 18% , канела 21%, листа от лотос 21% , бадеми 18 %, червен Женшен 16%, дива ряпа 6%       зелена капсула : сладки картофи 18% , канела 21%, листа от лотос 21% , бадеми 18 %. дива ряпа 6% -  Е това е от мене , вече си лягам спокойна че няма да се гътна посред нощ! Докато се стопли времето ще кършим снаги като манекенки!!!
Виж целия пост
# 111
значи пак са ги пуснали Simple Smileще гледаме днес репортажа,,,,,,, Wink
Виж целия пост
# 112
Тукощо прегледах сайта от които се поръчват розовите хапчета и понеже Марта е написала че иска да си купи други хапчета с изненада открих че най горната кутиика в жъто оцветена е на прослувутата китайска фирма от чиито хапчета има регистрирани смъртни случай. Е НТ може да обърне на тях внимание. А за Марта мога да кажа че си е харесала рибено масло, аз лично бих ти препоръчала Ескимо 3 , В момента е едно от най-добрите които се предлагат на нашият пазар. В нета има още информация за него.
Виж целия пост
# 113
Поне цитираха форума   Peace
Виж целия пост
# 114
Ебаси и репортажа Crazy-чисто повторение на това което излъчиха по Здравей България Joy.Голямо разследване нямам думи  направо #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 115
Момичета , какво става?Неможах да гледам репортажа и разчитах на вас.Сега като гледам как сте замлъкнали , си мисля , че нещо има.Явно сте се стреснали, и то има за какво.Кажете опасни ли са , да ги спирам ли?
Виж целия пост
# 116
Момичета , какво става?Неможах да гледам репортажа и разчитах на вас.Сега като гледам как сте замлъкнали , си мисля , че нещо има.Явно сте се стреснали, и то има за какво.Кажете опасни ли са , да ги спирам ли?
Не Надя,просто не ми се коментират глупости.Ако има от какво да се стряскам това е,че не мога да отида да си ги купя,защото ми е далече.
Виж целия пост
# 117
Добре бе, мацки, не допускате ли някаква истина да има в репортажа?
Аз пих хапчетата, действаха ми, бях доволна, обаче сега се замислям.
Наистина ли нищо от това не ви притеснява?
Виж целия пост
# 118
Birdy кое от репортажа да е истина??? newsm78
Това което сме коментирали ние ли? Защото аз друго не видях...
И понеже този репортаж го разисквахме доста,не искам да се повтарям,но ако искаш прочети назад темата и ще разбереш,защо не ме притеснява!!!
Виж целия пост
# 119
Ами какво да кажа, до някъде ме притеснява-
притеснява ме как се манипулира обществото!
Това, че капсулите по един или друг начин са вредни, всички мисля, че го знаем. То и аспирина казват, че е вреден, ама в момента го рекламират срещу инфаркт май #2gunfire

Но според мен, ако Нова искаха да бъдат малко по-ангажирани с общественото благополучие, репоражът им би трябвало да е малко по-изпипан Crossing Arms
Имам много какво да кажа по този въпроси, всекидневно пред мен някой съди друг за клевета.......
Та, като гледам "Разследавенето на Нова" - това си е факическа клевета - та те нямат нито едно доказателство, че капсулите са вредни, "Доводите " им са празни приказки, защото не са  подкрепени с доказателства!
Вече по-напред се каза, ама и аз да го повторя, защото звучи направо смешно:
- Съдържа оцветители - еми не сме малоумни  - едното хапче е жълто - а другото зелено /може би в Китай няма разопредба, която да кара прозводтеля да казва какви са оцветителите/, което и мен ме дразни, но съм склонна да го пренебрегна..
 - билкарите не знаят билките /сигурно са питали леля ми.... Grinning/
 - съдържат неизвестни за страната ни растения...- това дори няма да коментирам! Joy
И накрая /в подкрепа на тезата ми, че материала е поръчков/ се ОПРАВДАВАТ с това, че ЗРТ не им позволявал да цитират имената на продуктите, които са изследавли в някаква "лаборатория"/незнайна/, но ЗРТ не им попречи да покажат капсулите в ефир - значи не могат да покажат българските ментета, но за китайските /показаха им опаковката, как се казват и къде се продават/  ЗРТ не им пречи -и това ако не е поръчка................ #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire Sick Sick Sick Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия