Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 44

  • 28 059
  • 755
# 225
Изгрев-момче,кръстено на дядо си Изгрев.

Моя братовчедка,която е бременна в момента, иска да кръсти дъщеря си Красива.Свекървата е Красимира и те двамата с таткото се спрели на това име.Всички са учудени и ги разубеждават.
Аз нищо не казах.Замислих се..



Познавам Красена с буквата на баба си Красимира.
Виж целия пост
# 226
Красива, ме подсети за още няколко подобни имена.
Хубавена / от ромсия етнос / и Свежа и Хрисима - лекарка и зъболекарка
Виж целия пост
# 227
Атанасия Бачорска си има конкуренция Joy
Виж целия пост
# 228
Аз познавах една Краса - това е цялото име.
Виж целия пост
# 229
Давид Борбалан. (Председател на Съдийската комисия в БФС). Yum
Виж целия пост
# 230
Кое му е странното предвид, че не е българин?
Виж целия пост
# 231
Ескарина. Вдъхновена от Тери Пратчет.
Виж целия пост
# 232
Сестра и Барбекюрина ли е  Joy
Виж целия пост
# 233
Сестра и Барбекюрина ли е  Joy

Хахахха, е няма коя друга да е, най- си отива като за сестри Joy
Виж целия пост
# 234
Пастриян с нормално българско презиме и фамилия.
Виж целия пост
# 235
Пастриян с нормално българско презиме и фамилия.

Ох.. много ми става тъжно за децата с оригинални родители.
Една приятелка си смени името на 18г още в у-ще след големи скандали с родителите си.
Виж целия пост
# 236
Pastrian го намира Гугъл като чужбинско (испаноезично?) име, ама на български звучи... таквоз. Wink
Това не са случаите, в които известно у нас, макар и претенциозно чуждо име се дава на дете (като Дейвид, Дженифър, Кенет и пр.), това е име, непознато за повечето българи.
Не звучи грозно поне, но изглежда измислено.
Виж целия пост
# 237
Макс-Петър.
Много нелепо ми звучи... С това само Макс отпред всяко име ще звучи идиотско.
Виж целия пост
# 238
Макс-Петър.
Много нелепо ми звучи... С това само Макс отпред всяко име ще звучи идиотско.

И брат му Мега-Иван.
Сори, ама не се сдържах.
Виж целия пост
# 239
Макс-Петър.
Много нелепо ми звучи... С това само Макс отпред всяко име ще звучи идиотско.

И брат му Мега-Иван.
Сори, ама не се сдържах.
И сестра Супер-Цеца :/D
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия