Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 259

  • 34 456
  • 735
# 450
💌В навечерието на #WorldChildrensDay(световния ден на децата) нашият национален посланик на УНИЦЕФ Туба @tubabustun.official ни донесе специално послание от 12-годишния Мустафа, който живее в Хатай.

.

Здравейте!
Като посланик на добра воля на УНИЦЕФ, моята мисия на този Световен ден на детето е да споделя с вас посланието на 12-годишния Мустафа от Хатай.
Скъпа сестро Туба, Уницеф и възрастни, исках да изпратя това съобщение, което написах за Световния ден на детето и моят учител ми помогна. Надявам се да го получиш и да прочетеш съобщението ми. Моето послание е: „Всички, но най-вече децата, заслужават да живеят в щастлив свят, където войните свършват и всички деца се усмихват. Моля, прочетете това съобщение и работете по-усилено, за да донесете мир на света. Сестра Туба, надявам се, че ще прочетете това съобщение и ще го споделите с всички. Благодаря ти, Мустафа"
Честит, благословен и мирен Световен ден на детето на всички.


                 
Виж целия пост
# 451
Здравейте, момичета около полунощ! Stuck Out Tongue Winking Eye


Благодаря ви за всичко, което сте споделили днес
Туба през деня ни е зарадвала с няколко кратки видеа в ИГ си, които вие сте отразили, а Линка е направила и гифчета. Тръгнала е сутринта за летището и ни е информирала, че отива в ОАЕ. Че отива по работа си знаем, че няма да тръгне натам на разходка. Но с какво ли ще ни изненада този път?  Фотосесия, или реклама за някое списание или бранд?  Абсурдно ми звучи да е там във връзка с 3 сезон на ДА или НКММ Hands V
Понеже днес пътува и утре изглежда, че ще е заета, е предпочела един ден по-рано да сложи в ИГ си поздрава за децата от името на Уницеф Турция по случй Световния Ден на Детето  
Ето го цялото видео под формата на 2 гифчета. Линка вече  е сложила превода на писмото на Мустафа до Туба    и началото на видеото


Освен това по-рано днес е споделила едно сборно видео на Уницеф, където деца от различни страни  с военни конфликти, недохранване и др.проблеми, отправят своите пожелания към възрасните в света  
Това са основните неща, за които отправят апел към всички нас, който Туба е сложила към видеото Hands V

Любов
Мир
Безопасност
Образование
Защита
Чиста среда

Децата искат свят, в който техните права се зачитат и изпълняват - свят, в който могат да изживеят нормално детство.

Това е тяхното колективно писмо до възрастните.

#Световен Ден Детето

@unicefturkiye

Линк за видеото:
във ВК https://vk.com/video-63875573_456247292 - за съжаление е с краткия видео адрес
в  ТТ/Х https://x.com/i/status/1858767351371489445



Понеже стана вече 20.11 , който е Световния Ден на Детето, ето няколко хубави мисли за тях Heart Eyes

„Най-добрият начин да направим децата добри е като ги правим щастливи.“ Оскар Уайлд
„Не учете децата да са богати. Учете ги да бъдат щастливи, така че когато пораснат да знаят стойността на нещата, а не само цената им.“ Неизвестен автор
„Не е наша работа да направим децата по-корави, за да се изправят срещу жестокия и безсърдечен свят. Нашата работа е да отгледаме деца, които ще направят света по-малко жесток и безсърдечен.“ Л. Р. Ност

Скрит текст:
„Всяко дете е артист, проблемът е да остане артист и като порасне.“ Пабло Пикасо

* * *

„Не е наша работа да направим децата по-корави, за да се изправят срещу жестокия и безсърдечен свят. Нашата работа е да отгледаме деца, които ще направят света по-малко жесток и безсърдечен.“ Л. Р. Ност

* * *

„Децата са прекрасни имитатори. Затова покажете им нещо прекрасно за имитиране.“ Неизвестен автор

* * *

„Не учете децата да са богати. Учете ги да бъдат щастливи, така че когато пораснат да знаят стойността на нещата, а не само цената им.“ Неизвестен автор

* * *

„Трябва да учим децата как да мислят, а не какво да мислят.“ Маргарет Мийд

* * *

„Детето винаги може да научи един възрастен на три неща: да бъде щастлив без причина, да бъде винаги зает с нещо и да знае как да изисква с всички сили това, което желае.“ Паулу Коелю

* * *

„Децата имат нужда от модели повече отколкото от критика.“ Джоузеф Жубер

* * *

„Никога не пропускайте възможността да кажете на детето си „Обичам те.“ Неизвестен автор


* * *

„Първото щастие за детето е да знае, че е обичано.“ Дон Боско

* * *

„Децата са дзен майстори; техният свят е чисто нов във всеки един момент.“ Джон Брадшоу

* * *

„Децата се учат да се усмихват от своите родители.“ Шиничи Сузуки

* * *

„Всяко дете е различен вид цвете и събрани заедно, правят света една красива градина.“ Неизвестен автор

* * *

„Децата никога не са добри в слушането на възрастните, но никога не се провалят в имитирането им.“ Джеймс А. Болдуин



Лека, уютна и спокойна нощ!
Виж целия пост
# 452
Добро утро,момичета!





Снинова,Линка,Канти,благодаря ви за споделеното за Туба от вчера! HugTwo Hearts
 Днес ще разберем на какво събитие ще бъде в Рияд. Thinking









Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 453
Здравейте

                Момичета Благодаря ви за много и  интересни неща,които сте споделили.

                                   

                                     Всеки може да живее живота си щастливо, като добави някои простички неща:
                                     торбичка със здраве, шепичка щастие, малко нежност, красота и щипка любов!


                                   

                                             

                           
Лека вечер,дами
Виж целия пост
# 454
Добра вечер момичета и благодаря за споделеното.
Вече знаем какво ще е събитието.Диор. Туба току що публикува това.

На линия съм. Предлагам да си подаваме къси пасове.Grinning
Виж целия пост
# 455
Здравейте!



Като част от сезон Рияд 2024, #SaudiNationalMuseum ще бъде домакин на прочутата световна изложба Christian Dior: Designer of Dreams.
Tubiş ще присъства на гала откриването на изложбата, която подчертава трайното влияние на Dior във висшата мода.
#TubaBüyüküstün 🤩🔥✨
@Dior




И накрая нашата красавица!


Страхотна!
Хубава вечер!
Виж целия пост
# 456
Изключителна жена е Туба! Heart
Виж целия пост
# 457
Много елегантна и красива Туба с прибрана коса. Изложбата е в Националния музей.
Виж целия пост
# 458
Туба е страхотна! Nature BoomHeartNature Sparkles

Виж целия пост
# 459
Лейди Dior
Виж целия пост
# 460
                     
Виж целия пост
# 461
Виж целия пост
# 462
Просто трябва да й се възхищаваме и да се гордеем с нея 😍❤️ . Преди два дни режисьорът и продуцентът на филма отидоха в Париж, за да говорят лично с нея; Днес Диор я кани на свое събитие в Рияд и я кара да дойде от Париж. Стойността на Tuba 😏
#TubaBüyüküstün
❤️

Виж целия пост
# 463
Как да не се гордееш с такава  уникалена жена, и талантлива и красива и интелигентена. Не ми стигат епитетите.
Най-вероятно ще има и нещо свързано със списанието, и някое интервю.
Виж целия пост
# 464
Наистина е очарователна !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия