Седмокласна 24.07-31.07 - ТРЕТО класиране - късмет на смелите!

  • 77 866
  • 1 335
# 1 185
Не е ясно, може да са неприети деца на първите две класирания заради неправилно преценен бал. Ако са гледали бала от минали години. За София има доста изненади с баловете.
Да възможно е, аз си разсъждавам от към мойта камбанария. Бях сложила последна паралелка с 100 и повече точки по-ниска от бала на набора...
Виж целия пост
# 1 186
Честито на всички зарадвали се днес деца и на родителите им! Кураж и късмет на четвърто класиране на останалите в борбата! Вярвам, че всичко си идва на местата в един момент. И си мисля, че ще има апетитни места и на следващото класиране.
Честит юбилей, Русалке! Бъди много здрава и все така дейна и помагаща! Ама този ник с "пенсионирана" хич не ти отива.
Виж целия пост
# 1 187
Тя от 30-годишна си го носи. Joy
Виж целия пост
# 1 188
Тя от 30-годишна си го носи. Joy
Толкова ли са станали, брей... Joy. Почти Wink  Една дружка  казва, че  50 били новите 30, та може  да го сменям  всеки път, когато ставам на 30.
Виж целия пост
# 1 189
Русалка, сменила си снимката, много яко Heart
Виж целия пост
# 1 190
И ника също.
Виж целия пост
# 1 191
Здравейте, на трето класиране синът ми е приет в 134 СУ, паралелка Софтуерни и хардуерни науки. Ако има някой пресни впечатления моля да сподели. Ако има родители на приети деца в тази паралелка ще се радвам да си пишем:) Както той каза не знам сега до се радвам ли, че имам училище или не. С успех 367 дотам успяхме
Ей вие колкото нашия бал, браво, хубави отзиви има за 134то , и да , да се радва защото днес остах ей така 😲 като видях за какво става въпрос, а какъв ви беше случая на второ...
Нашето познато дете беше с по висок от нашия бал с 10точки и така исках да успее да се класира при нас , но не успя , класира се в 119. Не че е лош избор но с РЕ. Тя със сигурност не го искаше това.
Ако остане там ще са в един клас с дъщеря ми 😁. Ако не е тайна в кое училище е учило до сега детето, защото до колкото следях бройките са приети две момичета на трето класиране, а дъщеря ми каза, че едното е от нейното училище?
Виж целия пост
# 1 192
Здравейте, на трето класиране синът ми е приет в 134 СУ, паралелка Софтуерни и хардуерни науки. Ако има някой пресни впечатления моля да сподели. Ако има родители на приети деца в тази паралелка ще се радвам да си пишем:) Както той каза не знам сега до се радвам ли, че имам училище или не. С успех 367 дотам успяхме
Ей вие колкото нашия бал, браво, хубави отзиви има за 134то , и да , да се радва защото днес остах ей така 😲 като видях за какво става въпрос, а какъв ви беше случая на второ...
Нашето познато дете беше с по висок от нашия бал с 10точки и така исках да успее да се класира при нас , но не успя , класира се в 119. Не че е лош избор но с РЕ. Тя със сигурност не го искаше това.
Ако остане там ще са в един клас с дъщеря ми 😁. Ако не е тайна в кое училище е учило до сега детето, защото до колкото следях бройките са приети две момичета на трето класиране, а дъщеря ми каза, че едното е от нейното училище?

Там ще остане, а идва от 41 во ОУ
Виж целия пост
# 1 193
Тя от 30-годишна си го носи. Joy
Толкова ли са станали, брей... Joy. Почти Wink  Една дружка  казва, че  50 били новите 30, та може  да го сменям  всеки път, когато ставам на 30.
Русалка, честит юбилей! Направо се пиши "малката русалка", какво ще си играеш на всеки 30  да сменяш ник.
Виж целия пост
# 1 194
Здравейте, на трето класиране синът ми е приет в 134 СУ, паралелка Софтуерни и хардуерни науки. Ако има някой пресни впечатления моля да сподели. Ако има родители на приети деца в тази паралелка ще се радвам да си пишем:) Както той каза не знам сега до се радвам ли, че имам училище или не. С успех 367 дотам успяхме
Ей вие колкото нашия бал, браво, хубави отзиви има за 134то , и да , да се радва защото днес остах ей така 😲 като видях за какво става въпрос, а какъв ви беше случая на второ...
Нашето познато дете беше с по висок от нашия бал с 10точки и така исках да успее да се класира при нас , но не успя , класира се в 119. Не че е лош избор но с РЕ. Тя със сигурност не го искаше това.
Ако остане там ще са в един клас с дъщеря ми 😁. Ако не е тайна в кое училище е учило до сега детето, защото до колкото следях бройките са приети две момичета на трето класиране, а дъщеря ми каза, че едното е от нейното училище?

Там ще остане, а идва от 41 во ОУ
Значи е другото прието дете. Моето беше в 4то ОУ до сега. Те вече имат група  в Инстаграм на класа, даже разбрах, че на 11 септември, когато е и родителската среща, децата също са си организирали среща.
Виж целия пост
# 1 195
Русалка, честит юбилей и ново амплоа 💙 С 50 е новото 30 ми даваш надежди, надявам се поне част от тях да оживеят 😆🍸 Че след тази година съм за пенсия. Не че се оплаквам, но и с 1 е зорно, защото всичките яйца са в 1 кошница. 😆
Виж целия пост
# 1 196
Не можах да намеря поста на Sanaka, за да го харесам, но от сърце  пожелавам успех на детето.
Виж целия пост
# 1 197
Здравейте, на трето класиране синът ми е приет в 134 СУ, паралелка Софтуерни и хардуерни науки. Ако има някой пресни впечатления моля да сподели. Ако има родители на приети деца в тази паралелка ще се радвам да си пишем:) Както той каза не знам сега до се радвам ли, че имам училище или не. С успех 367 дотам успяхме
Ей вие колкото нашия бал, браво, хубави отзиви има за 134то , и да , да се радва защото днес остах ей така 😲 като видях за какво става въпрос, а какъв ви беше случая на второ...
Нашето познато дете беше с по висок от нашия бал с 10точки и така исках да успее да се класира при нас , но не успя , класира се в 119. Не че е лош избор но с РЕ. Тя със сигурност не го искаше това.
Ако остане там ще са в един клас с дъщеря ми 😁. Ако не е тайна в кое училище е учило до сега детето, защото до колкото следях бройките са приети две момичета на трето класиране, а дъщеря ми каза, че едното е от нейното училище?

Там ще остане, а идва от 41 во ОУ

Значи е другото прието дете. Моето беше в 4то ОУ до сега. Те вече имат група  в Инстаграм на класа, даже разбрах, че на 11 септември, когато е и родителската среща, децата също са си организирали среща.

Ооо моля за групата в инстаграм да вземе да се включи !
Виж целия пост
# 1 198
Честито на sanaka и син! Имах усещане, че ще участвате и ще успеете. 🤞 Поздравления и за хубавото писмо! 👏
Честито и на другите успели! На неуспелите - кураж за следващия тираж!
Аз не бих имала тази смелост, но вероятно много зависи и от обстоятелствата.
Честит празник, Русалка! Здраве и щастие! 🌷
Виж целия пост
# 1 199
Браво, радвам се, че за повечето рискували тук си е заслужавал рискът.
Нашият кошмар обаче продължава. Нещо страшно се е случило в средния ешелон на училищата - стигнахме дотам от приета в 7-мо на първо класиране до статус "некласиран кандидат". Само за сведение - минимален бал за най-желаната ни паралелка от 381.5 на второ класиране е отишъл на 418.5...
Детето се разстрои много, а аз нямам и много думи, с които да го успокоя 😞
Продължаваме битката с нас самите и нататък в класиранията.
Стискам палци за най-доброто , 4то класиране за вас!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия