Седмокласна 24.07-31.07 - ТРЕТО класиране - късмет на смелите!

  • 77 870
  • 1 335
# 1 050
Buba_k, честито! Има ли покачване на бала?
Щастлива съм, честито и на вас!
Виж целия пост
# 1 051
Пак сме в 105 с Италиански този път. Сега ме пита дали може да се върне в 7мо
Ох милата. Ами освен да чакате 4-то класиране и след това местата за директорското класиране. А брат и къде беше приет?
Виж целия пост
# 1 052
Ние сме доволни, сменихме гимназията и щерката е щастлива. Утре отиваме да се записваме и да се приключва, че и на мен много ми дойде.
Честито на всички, които са приети!
Браво на вас! Къде ще учи😊?
Виж целия пост
# 1 053
Пак сме в 105 с Италиански този път. Сега ме пита дали може да се върне в 7мо

Споделете баловете, 7мо след 105 ли писахме.
Виж целия пост
# 1 054
Пак сме в 105 с Италиански този път. Сега ме пита дали може да се върне в 7мо
Ох милата. Ами освен да чакате местата за директорското класиране.
Къде е близнакът? Ако е в 7-мо, трябва да може.
Виж целия пост
# 1 055
За ТУЕС някой да има инфо за мин. балове?
467,5 за системно програмиране
467,25 за компютърни мрежи

А може ли някой да сподели колко е балът за момчета в 1НЕГ?
Виж целия пост
# 1 056
Третият тираж се оказа печеливш за нас. Отчитам прием по първо желание - 2АЕГ с втори испански - и един много щастлив младеж вкъщи.
Аз не съм спала от 4 денЯ. Отивам да се напия и да врътна едно Пайдушко!
Виж целия пост
# 1 057
Много са високи баловете. За Вазова ни Деляха 6т, а сега се е качил над 420
Виж целия пост
# 1 058
Ето баловете:
https://ruo-sofia-grad.com/wp-content/uploads/2024/07/min_max_3_ … irane_2024-1.xlsx
Виж целия пост
# 1 059
Честито на приетите там, където са желали.
Аз чакам РУО да пусне справката от чисто любопитство.
Виж целия пост
# 1 060


А може ли някой да сподели колко е балът за момчета в 1НЕГ?
453
Виж целия пост
# 1 061
Третият тираж се оказа печеливш за нас. Отчитам прием по първо желание - 2АЕГ с втори испански - и един много щастлив младеж вкъщи.
Аз не съм спала от 4 денЯ. Отивам да се напия и да врътна едно Пайдушко!

Ах че си потайна Revolving Hearts (или аз нещо не съм дочела) Точно за вас помислих, като видях бала за 2АЕГ момчета в профила на приятелско дете. Хайде, да му е честита желаната гимназия и да е много щастлив в нея Kissing Smiling Eyes

На мен пък тия дни отвсякъде ми се набива френски в мозъка и се чудя популярен ли стана или аз не съм обръщала внимание преди Laughing
Виж целия пост
# 1 062
Еха, браво, Санака!
Честито и да е много щастлив младежът във 2АЕГ. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 063
Момичета /и момчета/, вчера дъщеря ми ме инструктира да я отпиша от 32-ро и да участва в трето класиране. УСПЯ!!! Приета е по първо желание във 2АЕГ с испански.
Виж целия пост
# 1 064
Наборът на Русалката не е държал задължително ДЗИ, тя си е съвсем наред с паметта.
Освобождавахме се от матури над определен успех.
Не знам кой какъв набор е ,но за 69,70,71 тези,които учеха в МГ или ЕГ не можеха да се освобождават от ДЗИ бел,независимо от оценките-беше задължително.
Аз съм набор 1972, завършила съм ЕГ, последен випуск УПК и 1990 година СЕ освободих от ДЗИ по БЕЛ.
Е,значи освобождаването е влязло в сила за набор 72-аз съм завършила 1989г МГ ,имам 6,00 по бел,но съм си държала и ДЗИ бел задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия