ЕДИНАДЕСЕТИ клас - Тема 1

  • 40 777
  • 736
# 315
Честит Първи учебен ден!

Нашите вече са цяла седмица на училище, та може да ги броим за "стари кучета". Stuck Out Tongue
При моя АЕ и Мат са по 7 часа, явно 5 ПП и 2 ОП. Има и по 5 часа по другите профилиращи, 3 часа (мисля) БЕЛ, 1 гражданско образование, 2 чужд език и не знам колко физическо. Хубава, лежерна програма! Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Честит  първи учебен ден на порасналите ни деца.
Надявам се, че това ще са двете най-хубави години, без разказвателни.
Видях програмата:
Понеделник -1 час български и 6 програмиране
Вторник -2 часа математика и 5 програмиране
и т.н. Hands Metal

Успешна година на всички!
Виж целия пост
# 317
Честита нова учебна година! Да е спорна и успешна!
Виж целия пост
# 318
успешна учебна година: и аз съм с надежди, че вече ще им е интересно всичко, което учат Bowtie
Виж целия пост
# 319
На добър час на всички през новата учебна година!
Вчера получихме официално програмата - на 5 файла-картинки за всеки ден от седмицата Astonished ! Прехвърлих информацията в една екселска таблица и така много по-лесно се ориентирахме вече.
БЕЛ - 3 часа + още 2 часа допълнителна подготовка за ДЗИ
МАТ - 2 часа
I и II ЧЕ - по два часа
ПП1 - 8 часа
ПП2 - 5 часа
ПП3 - 7 часа
ГО - 1 час
ФВС - 2 часа
ЧК - 1 час
Виж целия пост
# 320
Успешна година на всички! Да преморим и нея със здраве и успехи!
Виж целия пост
# 321
Здравейте и от мен. Отдавна не съм се включвала. Heart
Какво хубаво заглавие на темата. Flowers Hibiscus

Ние имаме информация от училището от началото на миналата седмица.
Добавяха постепенно програма, разписание, разпределение по класове и т.н.
За радост младежът се сбогува с предмети като история, биология, химия и география.
О, да. И само три часа математиха. Хо хо!

Младежът избра профил Предприемачески. Колебаеше се между този профил и "Софтуерни и хардуерни науки"
Обаче установи, че материалът по ИТ вече го е минал (кара курсове към Софтуни), ще му бъде скучно и избра предприемачество.

Успешна учебна година на всички деца!
Още малко остана!
Виж целия пост
# 322
Честит предпоследен първи учебен ден! Да им върви по вода по всичко на наборите! Hug
Виж целия пост
# 323
Честит първи учебен ден. Успех на всички ученици и търпение на техните родители.
Имат само 2 часа седмично Математика, 3 часа седмично БЕЛ и 3 часа седмично Физическо. Профилът ни не включва БЕЛ или Математика. Така ли е и при останалите единадесетокласници?
Така е и при моят + АЕ(по професията) и немски по два часа.
Всичко друго е специални предмети, лабораторна и учебна практика.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 324
Честита да е новата учебна година! Дано всяко дете намери себе си и избере пътя си успешно!
А ние да сме силни, издържливи и подкрепящи.
Виж целия пост
# 325
Честита да е новата учебна година за всички!
Да има здраве, късмет и много успехи!

Наборката трябваше в 10.00 ч. да е в училище за откриването и да им дадат учебниците.
После щели да се черпят някъде с част от класа. Още не съм я чула.
Сутринта излязох рано, мислейки си с облекчение, че не се налага да бъде с нея в училищния двор.
Но после ме обзеха едни смесени чувства, че догодина ще бъде последно откриване на учебна година за нея.
И хем ми се иска да се свършва с това средно образование веднъж завинаги, хем нещо ми се сви душичката.
Догодина току - виж съм се завлякла в училище с нея. Ама до тогава бол време. Може и друг акъл да ми дойде.

Относно програмата - през почивните дни я качиха на сайта на училището.
Тъй като в профилните предмети има модули, може би вместо да е описано, че са часове по език, да е посочен модул. Например "Езикът чрез литературата", "Писмено общуване", "Устно общуване" и т.н.
При нея така е дадено в програмата, но всичко се отнася за профил АЕ. По този профил има 2 + 6 часа. Ще бъде с 2 учителки. Досегашната и нова. Дано имаме късмет.
Останалите 2 профила с по 7 часа седмично.
И остават седмично по 3 часа БЕЛ, 2 часа математика, 2 часа РЕ като втори език, но не профилен, 2 часа ФВС и по един час Гражданско общество и час на класа.
При толкова малко часове за БЕЛ добре направих, че й уредих допълнително уроци. Веднъж седмично ще ходи и то още от тази година.
Виж целия пост
# 326
Честит първи учебен ден!!! Да ни е на здраве и късмет!
Направо ви се радвам колко сте ангажирани с програми, модули и т.н. Аз нещата, които са извън мен и моя контрол ги приемам за даденост и хич не им се замислям, няма за кога да го мисля, 11 клас е станал. Той каза, че имат програма, днес отиде с цвете за класната, спорихме да не е със скъсаните дънки, въпреки, че има рожден ден... Не се съгласи... Но пък сега видях, че все пак ги е сменил... (За срам, накрая не знам с какво излезе облечен, хем му полях вода).
С Малечка сме в ново училище. Поплака си зверчето, че и аз с нея. Набързо и мина и се сприятели с децата. Дано ни е на късмет.
И да почерпя за 17 годишния младеж!
Сива късокосместа торта (котка) Wink
Виж целия пост
# 327
Честит ви рожденик, да ви е жив и здрав и много щастлив 🍀
Нашият класен вчера беше писал в Школо съобщение за ЧК и с молба всички да са прилично облечени. 😂
Виж целия пост
# 328
Честит рожденик, Маги-Света! Тортата е чудна, ти ли я прави, много идейно, стига да не забравя до март месец, мога да изплагиатствам за наборката, че и ние сме котколюбци.
Днес е било само откриването, девойката се е прибрала, но не знам подробности, освен, че имат ново момиче в класа, но американка, явно по някаква програма за обмен. Та вече са почти 30 в клас.
Виж целия пост
# 329
Маги, честит да е рожденикът! Да бъде здрав и благословен, да следва целите си с устрем и с лекота да сбъдва мечтите си! Хубав празник на цялото семейство!
Тортата е страхотна! И ние сме котколюбци и коткоотглеждащи Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия