◯‍◯‍◯‍◯‍◯ * XXXIII ЛОИ - Париж 2024 (26.07 - 11.08) * - Светът е олимпиада 🥇 🥈 🥉

  • 122 207
  • 3 697
# 120
Розовото и частта с него не беше ли заради великата Едит Пиаф?
Виж целия пост
# 121
За мой срам да си призная с такова представяне установих, че не знам някои държави. За пръв път ги чувам((
Виж целия пост
# 122
Днес на дъжда,  и утре всички болни Trollface
Виж целия пост
# 123
Каква, за Бога, е тая държава Сейнт Китис и какво беше по-натам? SatisfiedТо и за нас сигурно някои казват така...
Виж целия пост
# 124
През моя поглед, откриването е уникално. Не знам кой може да надмине ози спектакъл.
Скрит текст:
Не съм франкофон и не харесвам особено французите.
Виж целия пост
# 125
Аз съм пътувала на Самоанското корабче хахах
Събрали са всички корабчето по Сена.
Виж целия пост
# 126
Да, можеха да пуснат Индила вместо лейди Гага. И по - приятен глас има и по-приятна външност (лейди Гага ми изглежда като порнозвезда) и не е така скандална. Лейди Гага се бе събличала гола и се бе увила в кожи, уж за да протестира срещу избиването на животни. Правеше изквания анти - Тръмп, бе активистка на Мее Too, постояно търси някакив конфликти. Само като видя рекламата с нея, как ѝ се показват циците и как си е направила устните ми ида да повърна.
При това Индила е французойка.

https://www.youtube.com/watch?v=DF3XjEhJ40Y
Виж целия пост
# 127
Франция имат толкова много колонии, така че не се учудвайте, че имат супер много цветнокожи  представители като спортисти, статисти и т.н. Плюс емигрантите ...
Виж целия пост
# 128
На мен ми харесва също, нещо съвсем различно...като говорим за скука на класическите откривания излизането на делегаците е час и половина (поне) без нищо друго да се случва...няма такава скука...тук е разчупено, показват се по няколко неща едновременно. Не знам как е по българската телевизия, аз го гледам по испанската и коментаторите не спират да говорят, или обясняват спектакъла (това за рволюцият, това периода на теророр, любов) или говорят за спортиститите които се влизат с корабчетата. За всяка страна казват медалите, интересни подробности за най-известните и т.н.
За мен също е уникален спектакъла.
Виж целия пост
# 129
Панорамните кадри от вече нощен Париж са много красиви. Ще им върви по вода на атлетите определено.
Виж целия пост
# 130
За нашата не чух медалите да коментират?
Виж целия пост
# 131
Този пък дъжд как точно сега. Иначе всички много се забавляват и изглеждат щастливи на тези корабчета. Така и повече обяснения дават , Преди минава тази страна, знаменосец е някой си, еди колко са участниците...аз дори го пропусках това, гледах развлекателната част и после няма какво. Сега ми е по-интересно. Че и някой държави нови разбрах , ама пак ги забравих.
Виж целия пост
# 132
Много символика и история с финес са вложили французите.
Много ми харесва. Много красота.
Виж целия пост
# 133
Коментаторите видяха ранния Азис и млъкнаха в ступор Joy
Виж целия пост
# 134
За мой срам да си призная с такова представяне установих, че не знам някои държави. За пръв път ги чувам((

И ние така Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия