◯‍◯‍◯‍◯‍◯ * XXXIII ЛОИ - Париж 2024 (26.07 - 11.08) * - Светът е олимпиада 🥇 🥈 🥉

  • 122 221
  • 3 697
# 150
Нямаше Жана, костенурки и Астерикс. Имаше за Кубертен. А със Селин Дион какво стана, да не съм я изпуснала в самото начало?
Виж целия пост
# 151
Харесва ми шоуто, но изпуснах корабчето на нашите Sad




Виж целия пост
# 152
Има предположение в немска медия, че конникът символизира Жана Д'Арк.
Виж целия пост
# 153
Ееее, жалкоо, как може такива фрапантни пропуски. Sad
Та това са толкова френски неща.
Да не изреждам още толкова много други...
Миньоните са американски например, можеха да ги сменят с нещо френско.

Но още има време де, май има още цял час от откриването.
То трябва да е около 4 часа.
Виж целия пост
# 154
Ездачката,която донесе знамето на механичния кон по Сена беше алюзия на Жана.Много ефектно и впечатляващо.
Диаволо,минионите са френски.Създателят им е французин и актьорът ,който ги озвучава също.
Виж целия пост
# 155
Някой знае ли защо има сложена отляво
на официалната трибуна огромна позлатена глава на бик и още нещо наподобяващо куче и какво символизират?
Виж целия пост
# 156
Израел мина ли? Аз го пропуснах, а бяха писали, че нещо можели да пропуснат откриването от съображение за сигурност. Но пък видях Палестина. Тази ездачка много време язди. Честно казано съм забравила откриването на предишните олимпиади, то всички бяха се постарали и беше красиво , но винаги на стадиони. Май Пекин помня, че имаше много светлинни ефекти или бъркам.
Виж целия пост
# 157
Мина Израел!
Виж целия пост
# 158
в момента пеят химна на Олимпийските игри по текст на Костис Паламас и музика на Спирос Самарас от 1896 г.
Т. е пяха , но свърши:)
Поне това за сега не е сменено
Виж целия пост
# 159
Ездачката е Секуана, богинята на Сена.

Изпълнението на Imagine беше много добро, много ми хареса.
Виж целия пост
# 160
Миньончета бяха много сладки Heart Eyes
Виж целия пост
# 161
Да, вярно, че миньоните са френски, мерси.
Уви, ездачката не е девата от Орлеан.

Като цяло ми харесва откриването, но си мисля, че ще е последното извън стадион, ако ме разбирате...
Онези фрийкове от Евровизия можеха да ни ги спестят, това ми е единствената по-изразена критика.
Виж целия пост
# 162
Ездачката е Секуана, богинята на Сена.

Изпълнението на Imagine беше много добро, много ми хареса.

интересно е, че на гръцки на Сена ѝ казват Секуана и днес цял ден се чудех за каква Секуана става въпрос , когато в медиите  се споменава за откриването на игрите
Виж целия пост
# 163
Не бяха от Евровизия,бяха участници в Драг Рейс Франция ,както и известни танцьори в операта,академията и тн.
Виж целия пост
# 164
Знам, пошегувах се, защото това което искаха да изразят не ми харесва. Лично мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия