Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 52

  • 96 339
  • 743
# 375
Ясно е колко им е акъла щом могат да се подиграват на някой, защото се е записал да учи.
Виж целия пост
# 376
Ерсин и Берил са много сладки.
Някой тук каза, че Ерсин едва ли не бил грозен а пък Берил била като сълзичка..
Има ли значение нашето мнение?
Кой бил грозен, кой бил хубав.. това има ли значение в живота? Щом те си се харесват и обичат какво по-важно от това?
Ерсин си има негови черти на красота
Няма грозен и хубав човек. Има добри и лоши хора.
Важното е сърцето му да е добро, другото не е от значние.
Стига сте се изразявали по такива грозни начини.
Между другото много се радвам се за тях
Да са щастливи дълги години ❤
Виж целия пост
# 377
Не можех да не ги споделя 😄🤍

Виж целия пост
# 378
Волейболистките на Турция победиха Китай и се класират на полуфинал. Афра ги поздрави със стори

Виж целия пост
# 379


Колко снимки са ни пускали в началото Heart Eyes

Виж целия пост
# 380
Стори от Рамо 🤍



https://www.instagram.com/stories/mertramazandemir/3428750619466 … =dzlicmJ4OHAxc3I0

Не знам дали е "нова", но тази усмивка трябва да се сподели 💚
Виж целия пост
# 381
В първата си седмица на излъчване в Бразилия, Чапкъна е заел 2 място Heart Eyes



Пъзелчето Heart

Виж целия пост
# 382
Афито! 👑
Виж целия пост
# 383
Някаква мода в Х тази вечер



МЯ блокира наред фенове на АфРам в туитър. Този няма ли си друга работа 🤦‍♀️Да ходи на някое събитие и да не се занимава с глупости Joy
Виж целия пост
# 384
Мистери, нямало безплатни скоро Grinning

Herşey çok güzel olacak 🤍🧿✨

Виж целия пост
# 385
Някаква мода в Х тази вечер



МЯ блокира наред фенове на АфРам в туитър. Този няма ли си друга работа 🤦‍♀️Да ходи на някое събитие и да не се занимава с глупости Joy

Какво да се очаква от човек, който прави подаръци срещу плюене по бившата?Жалкар!
Виж целия пост
# 386
Пожелавам му на МЯ  една нова и хубава любов. Такава , която ще му вземе ума и фенките му да я харесват.
 Вярно , че нашето момиче е незабравимо - как да забравиш такава  чаровница и лудетина. Той имаше своя шанс с нея , време е да я остави на спокойствие и просто да продължи напред.

Я да си проконтролираме Баран !  Къде са перличките ????

Виж целия пост
# 387
Една мацка писала в Х!” Никога не бях виждала по-красива двойка, която да си пасва така перфектно!” Ееее и аз не бях вижда! ❤🤍🧿🪬❤🔥


Принтерът наистина е ненормален, наред блокира в Х! 😂😂😂
Виж целия пост
# 388
Защо му казвате "Принтерът"? 😃
Виж целия пост
# 389
И аз така BELL,това е първата такава двойка ,която ме грабва и на екран и в реалния живот,колко хубаво
Lilia*,заради превода на фамилията му
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия