Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 52

  • 96 339
  • 743
# 510
Шебнем е снахата на Мерт. Тя е женена за Зафер,  един от братята Демир 😁 Харесала е последните няколко поста на Афи. Другата снаха, докторката Седа, също често лайква. Амджата се изгуби, но сигурно има забрана, че иначе пак ще стане полемика от нищото 😁😁🫣
Виж целия пост
# 511
Шебнем дори е качила същото стори като Афра преди 2 часа.
Все пак има и забрана все още, може таткото да не знае как да ползва Инстаграм с ВПН. Преди често ми излизаха негови лайкове, от доста време няма.

Пак делулу Joy

https://x.com/urazbulbeni/status/1821884696915280272?t=D5Vdru0hE … 2U6NFy6tA9Sw&s=19
Виж целия пост
# 512
Мистери, права си🤗. Бях забравила за проблема с Инстаграм в Турция 🤦‍♀️. Амджата го наблюдавам изкъсо 🤣 и от края на юли имаше лайкнати две-три клипчета на СейФер ❤️🧿. Бях направила скрийншотове, но не ги открих 😁.
Само отбор делулу 🥳🥳🥳🥳
Виж целия пост
# 513
За бащата на Мерт ли става дума?
Виж целия пост
# 514
За бащата на Мерт ли става дума?
Да, да...За него 🥰
Виж целия пост
# 515
А бе,това "делулу" го търсих в бълг.тълковен речник-няма го.От там го търсих в речника на чуждиците и заемките в бълг.език-не,нема такова "животно".После си рекох,може пък да е жаргон,я да видим-е нема и нема.Стигам до извода,че автора сам си я " патентовал" .Нищо лично,притеснявам се ако използвам думата без да знам значението и дали няма да има насрещен иск за "злоупотреба с авторско право".Та за "делулу" хубаво или нищо.А сега малко по-сериозно.Момичета,признавам си,че от "Шахмаран"гледах само няколко серии.Разбрах,че някои от вас не харесват Серенай,но аз я смятам за много смела и разкрепостена като жена и актриса.Та от "Шахмаран" изгледах няколко серии именно заради нея,но ми дойдоха в повече змиите и фантасмагориите и не можах да продължа,та я ме "светнете" до коя серия е първи сезон и от коя започва втори?Бурак Дениз не ме впечатлява кой знае колко,но съм длъжна да споделя,че Мерт го "засенчва" и въпреки,че Серенай му е "кака" някак двамата един до друг стоят по-добре.Това е моето мнение и ако може да не спорим "кой крив-кой прав".А що се отнася до отношения Мерт-Афра,гледам,чета и не вярвам на ушите си.Толкова "народ" запознат с техния личен живот,че направо сутрин като се събудят трябва да питат:"Добро утро,как съм днес,добре ли съм?"Има една поговорка ли,мъдрост ли,не знам как да я нарека:"Когато кажат,че сестра ти е ку....а,ти върви и разправяй,че нямаш сестра."Нейсе,аз се надявам единствено да се намери добър сценарист,който логично да доразвие историята,да заличи поне малко  разочарованието от 2-ри сезон,защото в "ръцете си" държи много добър каст от актьори и спокойно може да повтори "чудото" от първи сезон.Ей това ме вълнува мен.В момента гледам един такъв сериал,произволно избран,турски,страхотен сюжет,страхотни персонажи,нито една не пропусната,развита и приключена сюжетна линия,увлекателна история,вкарване на нови персонажи логично и не натрапчиво,но поднесена с посредствена актьорска игра,даже малко дразнеща на места.Само си представям ако тази история имаше нашите актьори,успеха му щеше да бъде гарантиран,както първи сезон на нашия сериал.Това от мен.Пишете момичета,споделяйте,чета ви от-до.
Виж целия пост
# 516
Всички обичат Рамо! 🧿🤍🧿🤍🧿🪬
Виж целия пост
# 517
На турски deli - луд
На английски delusional - заблуден

Не мога да кажа със сигурност, но по смисъл турците го използват за феновете, които си въобразяват нещо. А тук ни нарекоха делулу тези, които си мислим, че АфРам не са скарани и търсим под вола теле. Така или иначе рано или късно ще се разбере каква е точно ситуацията, аз дотогава съм делулу Joy

Виж целия пост
# 518
Ахаха, значи и аз съм! 😂

🧿🤍🧿🤍🧿🪬
Виж целия пост
# 519
На турски deli - луд
На английски delusional - заблуден

Не мога да кажа със сигурност, но по смисъл турците го използват за феновете, които си въобразяват нещо. А тук ни нарекоха делулу тези, които си мислим, че АфРам не са скарани и търсим под вола теле. Така или иначе рано или късно ще се разбере каква е точно ситуацията, аз до тогава съм делулу Joy


MysteryG много ти благодаря за пояснението.Значи казваш да не се притеснявам от "делулу".Няма да се искат "авторски права".Значи правилно съм го схванала от към "сестрата" и,/хайде да не съм без цензурна/,"леката жена".Най-много ми хареса обаче симбиозата между турска и английска дума,в български вариант и написана на кирилица.Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 520
Мими,я прошепни кой сериал си загледала?
че аз се пръснах от скука!!
Виж целия пост
# 521
На Ураз какво ли и стана днес?! 😂😂😂
Виж целия пост
# 522
На Ураз какво ли и стана днес?! 😂😂😂


😂😂😂
Виж целия пост
# 523
Мими,я прошепни кой сериал си загледала?
че аз се пръснах от скука!!
VAL* Може и да си го гледала.Стар сериал е,но аз нали не съм много любител на турските сериали го загледах едва сега.
Скрит текст:
Дъщерите на Гюнеш.Между другото,мога да ти препоръчам единствения индийски сериал който съм харесала "Ти си моята съдба".Доста сходни неща има с "Рибарчето" и доста сцени които си приличат,даже и главните герои са кажи-речи със сходни характери,а музиката е трепач.
Виж целия пост
# 524
Докато все още сме на темата Шахмаран .Четох (то и Мерт го беше споделил  в предаването  на И . Селим) , че септември,  октомври и ноември се е снимал Шахмаран в Адана и знаем , че Мерт е пътувал и т.н Стана ми интересно , че докато е играел Джихан , всъщност изграждаше и образа на Ферит В началото , първите серии , когато ни запленяваше  наш Фериджим Heart Eyes  



https://x.com/soladeed/status/1821469988584058969

https://x.com/lueur777/status/1821969796579389535
Netflix в Тик Ток

Наистина , както каза Мерт в интервюто за Димес - предизвикателството е самият той .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия