From / Отвъд - Тема 2

  • 41 516
  • 756
# 690
Щом съм забравила, сигурно наистина е бил смотан финал.
Но книгата ще  трябва да  прочета.
Виж целия пост
# 691
 Скоро го ,,превъртях' набързо, докато чаках ,,Severance''.
Младият Джони разруши Купола, поизтрепаха се, дойде армията и промени показанията им. След година влюбените Барб и Дж. на мотор към залеза, ама ( ох, забравих името, абе героят на Дийн Норис)им показа на видео Кралицата и, явно, ще я търсят.А девойчето на Джони е редник и го откри изолиран в лаборатория. На финала дечица намериха яйце и , съвсем (не) случайно  Кралицата бе там. Толкоз.
Виж целия пост
# 692
Леле, нищо от това което пишеш не ме и подсеща.
Joy
И коя е кралицата, каква е, не знам.
Помня купол и после нищо друго.
Някой ден може да си го припомня. Ако го закъсам много и няма  какво да гледам.
Виж целия пост
# 693
В книгата финала не беше ли че всички в купола загина, а купола беше играчка на извънземно?
Виж целия пост
# 694
Да, на няколко дечица, нещо като преспапиенце за забавление. Ние им разказахме книгата, няма нужда от четене, няма да е загуба.
А в сериала бяха някакви яйца, аметисти, царица извънземна ... пълна измишльотина.
Виж целия пост
# 695
Книгата не беше лоша всъщност, макар че финала ме изненада Simple Smile
Между другото точно заради нея, не изключвам извънземни ксто развръзка във From
Това ще е и научно обяснение Joy
Виж целия пост
# 696
Хм, май извънземните само не сме обсъждали за Фром Grinning
Виж целия пост
# 697
А обсъждаха се в миналата тема,ама нямаше много подръжници.Паралелната вселена и пътуването във времето са най-актуалните.
Сериала не си го причиних,да си развалям кефа от страхотната книга на Краля,ей ся.
Виж целия пост
# 698
То ако са извънземни защо го правят, какво искат.
Но предвид развитието не са извънземни.
Мистика някаква, магия, такива работа.
Виж целия пост
# 699
Може наистина да са извънземни. Има някаква прилика в усмивката. 🤣
Скрит текст:
Виж целия пост
# 700
Този артист има много странно излъчване! Мисля, че все такива роли играе.
Виж целия пост
# 701
Да ,побиха ме тръпки само докато търся снимките. От него ме е страх повече от колкото от извънземното.
Виж целия пост
# 702
Не че нещо, ама разводнихте доста темата.
Виж целия пост
# 703
Не помня сериала как свърши, но въобще не е било като в книгата. То и другото няма кой знае колко общо, освен имената на героите.
Oбщото са извънземните и при двата края
Виж целия пост
# 704
Абе хора не видях да се е коментирало тая теория за From.Та нали табита се върна при бащата на Виктор и той нали и каза че с жена си са били на ЛСД.Дали цялата история не се върти около Acid Trip? 😀😀😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия