From / Отвъд - Тема 2

  • 41 524
  • 756
# 660
Много се мъчих с Dark, ми не е моят за съжаление. Аналог на From няма какда се намери. И аз търся нещо.
Иначе скоро започва The last of us.
Виж целия пост
# 661
Много се мъчих с Dark, ми не е моят за съжаление. Аналог на From няма какда се намери. И аз търся нещо.
Иначе скоро започва The last of us.

Пак ли мистерия и фантастика търсиш?
Yellowjackets му чакам всички епизоди и букви.
Колелото на времето също ще почва. Аз го хейтя, но защото съм чела книгите.
А за други не се сещам.
Иначе аз сега съм почнала Декстър отначало. Любимият ми сериен убиец
Също и The Cleaning Lady започва.
Хич не е лош.
Виж целия пост
# 662
Yellowjackets на мен ми дойде малко психарско, а не хорър или фантастика.
Виж целия пост
# 663
А къде може да се гледа Yellowjackets на бг ?
Виж целия пост
# 664
Не знам дали го дават с бг субтитри някъде, аз съм на банани.
Виж целия пост
# 665
На Yellowjackets всичко съм изгледала. 😀 Да, мистерия, фантастика- нещо такова.
Оо, Декстър го гледам и аз отначало за милионен път. Най-любим ми е той. Original sin беше страхотен, май няма да има 2 сезон.

Колелото на времето не ми е познат, може да проверя.


Иначе препоръчвам сериалите: Midnight mass, Castle rock, Evil, The outsider (по Кинг), Them, The mist, The madness, Mr Mercedes (пак Кинг), The following, Sharp objects, Manifest, Black mirror, The fall, The tourist, Griselda, Narcos, The fall of the house of Usher, You, Russian doll, Who is Erin Carter?, Beef, Ozark, Fallout, The boys.

Бих препоръчала и Archive 81 и Outer range, но за съжаление първият е канселиран след 1 сезон, другият след 2 :/. Много харесах Outer range, но уви.
Виж целия пост
# 666
О, недовършени не започвам въобще вече.
Manifest, Black mirror не ме грабнаха.
Midnight mass ми върви мудно, остават ми 2-3 епизода.

Evil много искам да гледам, обаче няма субтитри и ме е яд много.
Виж целия пост
# 667
Аз реших да започна The Boys. Някакви отзиви?
Виж целия пост
# 668
Не е лош. Много е шантав, да знаеш Grinning
Виж целия пост
# 669
Обичам The Boys! Нов сезон чак догодина. С години отлагах гледането, той пък бил супер як.
От създателя на Supernatural e, Erik Kripke.
Доста е вулгарен. Simple Smile
Виж целия пост
# 670
От създателя на Supernatural e, Erik Kripke.
Аз точно заради това се спрях на него.
Виж целия пост
# 671
А къде може да се гледа Yellowjackets на бг ?

SkyShowtime
Виж целия пост
# 672
The boys е върховен,поне първите два сезона
Виж целия пост
# 673
А къде може да се гледа Yellowjackets на бг ?

филми фен
Виж целия пост
# 674
Уейуърд Пайнс е много добър, препоръчвам.
Ъмм четох че не е бил завършен вярно ли е ???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия