💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори /"Семейството" Btv Story - тема 116

  • 29 953
  • 735
# 195
Airra, Абсолютна изненада и за мен беше. Дори не знаех кой участва в сериала.  Отворих го на сляпо. Бях чула, отнесли глоба още на 2ри епизод и реших да видя за какво иде реч😃 и на сестра ми й хареса. Сега чакаме 2ри сезон, дано само не го развалят. Препоръчвам ако на някой му се гледа нещо различно.
Виж целия пост
# 196
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗



Аз със сигурност няма да започвам нищо ново. А като гледам всичко живо се завръща на телевизията, с няколко изключения 😛 но има време и за тях.
Ками, аз си гледах откъси от този сериал и много ми хареса момичето, което играе, мисля че се казва Мина.😛
страшно ми е симпатична.
В голяма чуденка съм кои ще са партньорите на Къванч, защото освен съпругите има и приятел - помощник.
Въобще има още много неща да разберем.

Малко от любимата сцена в самолета.





Направо двамата със Серенай са си за една комедия 😛

Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 197
Мина е страхотна млада актриса. Много изразително лице има. Двойката Мина-Мерт са сладури. Заради тях го гледам 😁
Виж целия пост
# 198
Привет, дружки Hug


Денят започна с една тъжна новина ... отиде си още една легенда на нашето време. Почивай в мир, Ален Делон Cry
Дружки, благодаря ви за всичко споделено! Kissing Heart
Пепи, много се радвам, че отново си с нас Kissing Heart
Жаки, аз и да искам, няма да мога да гледам нищо, така съм се зарибила по Присъда, страхотна е Сема Ергеконен, много интригуващ сценарий е написала. Вече съм на 16 серия, а до 95 - та кога ли ще стигна ? Thinking Пък и единствено Киво мога да го чакам всяка седмица със серия, предпочитам да гледам наведнъж други сериали.
За серията казах, каквото имах да казвам, страхотна! Hands Clap Благодаря ви за споделените впечатления от нея Kissing Heart Аз обръщам внимание най- вече на АсДев Smile
Нашите хора съвсем се изгубиха ... време е да ни зарадват с нещичко вече.
Е, като няма нищо ново, да си продължим със спомени, попаднах на този превод при подругите, не е нещо ново, предполагам е от времето на ДиК, но не помня да съм го чела Thinking Явно и подругите като нас са се отдали на спомени, докато всички чакаме.
Цитат
Юксел Айтуг (редактор, колумнист в Sabah):
Къванч наистина е много привлекателен мъж. Но за да задържим днешните зрители пред екраните, само привлекателността не е достатъчна. Необходимо е да се добавя харизма към силната игра.
Понякога харизмата се определя от един жест ... мимика.
Например, когато Бехлюл каза с нахалната си усмивка "Бехлюл ще бяга”... когато Кузей държеше телефона с един пръст... или когато в Езел, в ролята на Секиз, беше в ролята на чаровен бандит ... Тоест всички тези подробности влизат в определянето на харизмата на един актьор. В сериала "Cesur и Beauty" Kъванч събра всички свои харизматични детайли и ги извади на преден план.
В първия епизод сцената със скока от джипа на коня изискваше много часове тренировка... и резултатът всъщност беше много впечатляващ.
Във втория епизод, дори не говорим за върховата конна езда, която ни показа, имаше още една също така зрелищна сцена на Kъванч - скокът от място на гърба на коня. Така че, не разчитайки само на своята привлекателност на преден план излиза Къванч Татлъту. Успех за него.
И още един:
Цитат
Среща на фен клуба в Орландо, Флорида
2017 г
Историята на една от феновете :
"Докато седяхме в ресторанта и нетърпеливо очаквахме пристигането му, не знаехме какво да очакваме. Ще има ли бодигард с него? Ще го последват ли папараци ? Ще се появи ли просто за символична фотосесия и след това ще си тръгне? Ще бъде ли показано на всички? Когато пристигна в уречения час в 12:30, той надмина и най-смелите ни очаквания. Kъванч Tатлъту  небрежно влезе в ресторант B, облечен с тениска на Джими Хендрикс и дънки, сякаш отиваше да посети приятели. Очаквайки да види само няколко фенове, той беше изненадан, че такова "събитие“ беше подготвено за него. Той отказа поканата ни да седне на определена маса и вместо това предпочете да седне сред гостите. Той великодушно ни позволи да се снимаме колкото искаме с него, но за да бъде коректен към всички негови фенове по света ни помоли да не снимаме видео. Той беше топъл, представителен и невероятно земен. Къванч слушаше внимателно, с пълно участие всеки човек, с когото говореше. Въпреки, че очевидно беше душата на купона, външен наблюдател никога не би предположил, че той е един от най-разпознаваемите хора в Близкия изток.
Докато Kъванч си правеше селфита с фенове (и многобройни извън ресторанта!) и се разхождаше из залата, други фенове посетиха брат му и снаха му, които бяха също толкова очарователни и приятелски настроени. Kъванч говореше отличен английски и изглеждаше, че няма проблем с разбирането на нашите диалекти, всички бяхме от различни краища на страната, въпреки шума от бърборенето в залата. Къванч ни зарадва с присъствието си, отговори на въпросите ни и ни позволи да направим безброй снимки почти до 3:00 часа. Беше незабравимо преживяване! Седмица по-късно тези от нас, които присъстваха, все още се щипеха невярвайки за тази невероятна възможност да го срещнем и се удивихме колко невероятно красив и "нормален“ беше той. Искаме много от нашите ентусиазирани колеги да могат да отидат в последния момент до Орландо, за да се срещнат с него. Очевидно Kъванч Taтлъту е на върха на своята пробивна популярност тук, в Северна Америка. И ако американски фен случайно не го беше разпознал на улицата във Флорида, не сме сигурни, че той дори щеше да осъзнае влиянието, което има върху северноамериканската публика. Но да се надяваме, че сега, след като се е запознал с някои от нас, той разбира по-дълбоко нашата любов и признателност към неговия невероятен талант, неговата очарователна личност. Да, бяхме близо до Къванч!  Внимавай, Холивуд,  турска звезда изгрява на северноамериканския хоризонт.


Имайте хубав ден, дружки Hug Аз продължавам с гледането, направо не мога да се отделя от екрана Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 199
Здравейте, момичета!

Нося ви го от една Кивова фенска група в Туитър
KıvançTatlıtuğ & BasakDizer от партито BD малко преди турските медии да обявят връзката им. Оттогава се запознахме с нашата красива двойка и изживяхме с тях красивата им любовна история. пожелавайки им цял живот на безкрайна любов и щастие заедно с техния скъп син🤲🏻♥️
Много са ми хубави
Това от периода на Курт Сеит и Шура ли е?


Лек ден от мен!
Виж целия пост
# 200
Привет в неделя!!

почвам с мои колажи.....като се чудя какво да слагам.
Поклон!! Почивай в мир....
Скрит текст:


Цитат
Направо двамата със Серенай са си за една комедия 😛
Пепи Hands Plus1

Фенче Kissing Heart, мерси, че припомни какво беше споделила тази американка от срещата, бях го забравила!!
оффф много се загуби нашия човек, почвам да му се ядосвам, не сме го виждали от 24 юли Angry
Скрит текст:
я да помрънкам за всеки случай.
за серията от петък, какво ми направи впечатление
когато бяха в Урла, в новия им дом, Девин прояви загриженост Scream към Хюлия/въпреки всичко, което  й беше причинено/, че ако Хю остане сама и страда от депресия, може да е пагубно за нея.
и после Аслан като разказваше за отровната  любов на майка си, която е толкова обсебваща, беше много силно.
пак гледах сцената в самолета, в тоалетната и ми направи впечатление нещо/като отвориха на стюердесата/, което не бях забелязала, ама ме разсмя, но ми е неудобно да го кажа. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ямур и Бедри почват връзката си и са големи сладури.
а Хюлия и Недрет се стрелят с отровни стрелички и факти от миналото, особено Хюлия като се разприказва пред Берди за миналото на майка му. Confounded
накрая сцената с Х., Дж и Серап. Hands Ok Hand
...................
Жаки, това е 30 юбилей на Киво 27.10.2013/не съм била в темата и не съм го следила/ партито е организирано от Керем Чатай.
тепърва започват да снимат КСШ,
Kıvanç Tatlıtuğ Fans е споделила и клипчето.
https://x.com/KT_Fans/status/1825076306129653786

Виж целия пост
# 201
Здравейте Благодаря за споделеното Пепи добре си се завърнала

 Да почива в мир Ален Делон

Виж целия пост
# 202
Здравейте и благодаря за всичко споделено 🙂

Най-накрая успях и аз да ви догоня с епизодите през седмицата. Бяха толкова зареждащи, изпълнени с чувство за хумор, като затишие пред буря.
Аслан и Девин бяха прекрасни, споделящи обичта си и запълниха липсващата част на пъзела с новината, че могат да имат бебе. Да станат родители и да изградят свое Семейство.

Бяха толкова щастливи, изумени, невярващи.

Девин вървеше по стъпките на сбъдването на един сън.
Лъжата беше огромна, съсипваща и която не можаха да понесат на плещите си във връзката им и взимаха решения, белязващи живота им. Но съдбата имаше други планове за тях и подлостта на Хюлия и Ергун бе разкрита. И двамата с егоистичните си добри намерения щяха да получат шамари от децата си.
Склонна съм да вярвам, че Хюлия наистина получи паник атака, както обясни Девин, но тя изпадна в ролята на лъжливото овчарче. Толкова пъти беше злоупотребявала, че вече никой не й вярваше. Но за жалост не се смири за миг или да се опита да промени отношенията с Аслан и Девин, въпреки че бяха рамо до рамо, тя й отнемаше любимия син.........И отново прояви повече действия и загриженост за закупуването на чифлика, като че ли това беше последната й възможност да си възвърне силата, но не разбираше, че вече всичко е различно от миналото.......
Аслан и Девин си подготвяха изненади 😂😂😂
Срещата с психолога беше истинска игра на нерви. Девин с нейните указания и предупреждения, сама му натиста бутоните за проваления сеанс,

Такава игра на думи, предизвикателства, признания, страхотни 🤣🤣🤣🤣
 Въпреки че малко по-късно Аслан сам й разказа за взаиотношенията му с майка му, за смазаното детство, за любовта, от която болеше.....
Девин беше светлината му, разкри му един нов красив свят, в който и двамата бяха щастливи и той се опитваше да го направи реалност. Къщата в Урла постави ново начало за тях, място, където щяха да си изградят сами дом, далеч от всички, които ги ограничаваха и слагаха препятсвия.
Виж целия пост
# 203
Чакай и аз да го сложа „Малкият моряк“, че толкова време го чакахме!

KURT „Малкият моряк“ се наслаждава на гледката към морето от лодката на баща си,
споделена от леля му Buket Dizer  ⛵️🌊🧒🏼
Виж целия пост
# 204
Терзи, Жаки, благодаря ви за малкото Ефенце! Heart Да, отдавна не бяхме го виждали ... добре, че поне леля му ни го показа, макар и в гръб. Това детенце е такъв късметлия! Пу пу пу Heart Exl
Дано освен красавец като баща си и майка си стане и също толкова добър човек като тях. Сигурно, много послушно и разумно детенце ми се вижда, а и има прекрасен пример за това в лицето на родителите си.
Дани, Айре Heart Eyes благодаря ви за споделеното по серията, хареса ми! Kissing Heart
Айре, сега ми стана любопитно какво толкова си забелязала Smile
Ето, Букет чу мрънкането ти Smile Ама ако снима и таткото, цена няма да има.
Една любима снимка Heart

Хубава вечер, дружки Hug
Виж целия пост
# 205
Красива Серенай

https://www.instagram.com/p/C-0dMBnNPZ6/ или тук

https://x.com/banassgetir/status/1825236607219245275

Виж целия пост
# 206
Веднага я нося в готов вариант

Турската икона Serenay Sarıkaya е на корицата на Vogue Icon
с новата колекция високи бижута на Bvlgari Aeterna Serenay Sarıkaya X Bvlgari

https://x.com/hashtag/SerenaySar%C4%B1kaya?src=hashtag_click
 
Виж целия пост
# 207
Добро утро, дружки Hug


Терзи, Жаки, благодаря ви! Kissing Heart Хубава Серенай! Heart
На какво твърдение попаднах в една от руските групи във фейса, не зная откъде е инфото, но аз никога не съм се съмнявала, че именно Къванч ще играе ролята, ако има наистина такъв проект. Докато не чуя лично от устата на Киво, че е вярно, не бързам да се радвам, знаете - парен каша духа, за какви ли не проекти се наслушахме през годините Smile
Цитат
Вече няма никакво съмнение, че Kъванч Taтлъту не само ще стане копродуцент на нов проект за живота на първия турски гангстер Недждет Eлмас, но и че той самия ще изиграе този образ, ролята му вече е сигурна. Всички формалности около новия филм с Къванч са приключени. А самият проект ще излезе под името “Moonlight Production”.
 Образът, който Къванч Татлъту ще въплъти на екрана, е много, много двусмислен. За да го разкрие, актьорът трябва да предаде времето, в което Недждет Елмас е живял и е извършил своите престъпления. И това са далечните 60-те години на миналия век, години, които се характеризират с ярки събития в турския криминален живот.
Главният герой не е обикновен гангстер. Недждет Елмас привлече публиката със своята интелигентност, образована личност, елегантен стил на облекло, грамотната му реч и харизма. Интересното е, че той беше популярен в обществото и имаше имитатори. Той се сблъсква с трудности в живота като дете. Роден в бедно семейство, бяга от дома си на 12 години и започва да работи на различни места. Постъпва в Истанбулския университет, за да учи право, но се отказва през втората година.
Трагедия в личния му живот, загубата на седемгодишния му син от рак, отвежда Недждет до криминалния път, който поема и започва да се занимава с незаконна дейност.
 Като цяло, по отношение на актьорството, Kъванч Taтлъту ще трябва да изобрази на екрана труден, но обещаващ герой, чието име е Недждет Eлмас!
Хади бакалъм Thinking
Имайте хубав ден, дружки Hug
Виж целия пост
# 208
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Малко ми е мъчно за русите къдрици, но Курт Ефе вече става голямо момче 😍.

Фени, благодаря за информацията. От оскъдната информация, която има е ясно, че героя ще бъде сложна и противоречива личност. От бедност до богатство, от престъпник до благодетел, от невярващ до вярващ. Дано само сценария е на ниво, защото това наистина е живот като на кино. Разбира се и режисьора трябва да си бъде на мястото. Но пък личното ангажиране на Къванч в този проект означава, че и той самия е впечатлен от историята и сценария. Поне е ясно, че щом ще бъде дигитален, всичко вече е разписани.

Айре, по често трябва да мрънкаш 😛
 Тези момент ли имаш предвид 😀



😂😂😂 Обсъждахме го още на онлайна.
Да кажа, че според мен припадака на Хюлия си беше истински и Девин като психолог, а и човек от вън усети нещата и разговора и притеснението и не бяха безпочвени. Тя ще говори по темата и в следващите серии, но Аслан пак няма да и отдаде внимание. Горе долу същото се получи, когато той настояваше тя да говори с баща си, но тя тогава не реагира. И както се случва често и в живота хора отстрани понякога виждат неща, които близките не виждат или не реагират своевременно.
Много хубаво видео със Серенай. Никога не бих сложила такива бижута, но тя ги носи с такава елегантност.👏



Хубав ден, момичета 🤗 🤗 🤗

Виж целия пост
# 209
Здравейте!

Скрит текст:

Благодаря за споделеното. Малкия Курт Ефе е много сладко детенце, да им е живо и здраво.



От сериалите никой не чакам с нетърпение, въпреки че ще хвърлям по едно око на Чапкъна, а гонджалара отдавна се каня да го загледам. Превод на руски поне има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия