Любители на котки - Тема 197

  • 32 453
  • 776
# 165
Пробвай да я залепите, за да не се отваря. Виж поста ми по-горе.
Виж целия пост
# 166
Не е от Меден Рудник котакът.
Таня67, не било ушна краста.
Този малкия мога и на някои добри хора да го дам, ще видим.
По тази логика осма година търсим дом на Рафаела Laughing
Даммм....
Ама какво да го правя... Нямаше как да го оставя.
Виж целия пост
# 167
Понеже питах в темата да споделя и какво се случи с Тита.Разтройството продължи и на следващия ден и я заведах на ветеринар.Откриха Гиардия в изпражненията.Зачочнахме лечение.Тя е вече по-добре - храни се,играе,но все още ми се вижда една идея по-отпусната.Дезинфекцирах тоалетната и постелката ѝ където спи,но съм с три малки деца вкъщи и се притеснявам да не лепнат нещо и те.Бих се радвала ако някой има опит и сподели какво още бих могла да направя.
Ето и Титончето,горката...Беше много послушна и даже в клиниката я похвалиха колко е кротичка.А толкова се притеснявах как ще мине воденето и прегледа...
Виж целия пост
# 168
Дези, не мъчи животинката! Simple Smile Мъжките дори нямат шевове, които да издърпат. На следващия ден са си същите като преди. Тичат и скачат, защото не ги боли. Все пак при тях не е коремна операция. Виж, при женските има 1-2 дни, в които сами се пазят, но при мъжките минава много бързо. Този доктор е направо съдист, щом ви кара да го държите 10 дни с яка. Simple Smile
Съгласна. На женски котки не съм слагала яка за нито минута, камо ли на мъжка, че и за 10 дни. Пълен абсурд.
Виж целия пост
# 169
Абсолютно ненужна е тая яка на мъжко коте. Направо му я махайте.
Блазя на тези с послушните котета в кабинета. При мисълта да трябва да водя Франки изпитвам ужас. Дано не се налага.
Виж целия пост
# 170
Абсолютно ненужна е тая яка на мъжко коте. Направо му я махайте.
Блазя на тези с послушните котета в кабинета. При мисълта да трябва да водя Франки изпитвам ужас. Дано не се налага.
Мдааа, още помня каква борба беше с Кити, като я заведохме за кастрация. Аз, мъжът ми и две лекарки. От мен се лее пот, нея я е страх...
Виж целия пост
# 171
Понеже питах в темата да споделя и какво се случи с Тита.Разтройството продължи и на следващия ден и я заведах на ветеринар.Откриха Гиардия в изпражненията.Зачочнахме лечение.Тя е вече по-добре - храни се,играе,но все още ми се вижда една идея по-отпусната.
Какво ви дадоха за лечението на гиардия?
Виж целия пост
# 172
Тъкмо и аз щях да пиша за яката. Нашият и след операцията беше без яка. Сложих му един крачол от клин първия ден на телцето. По- следващите дни го съжалих и го махнах, но го наблюдавах и когато го видех че започва за ближе коремчето си слагах ръката там и той се чудеше и се разсейваше и така му отклонявах вниманието. Но нямаше външни конци.
Виж целия пост
# 173
Виж целия пост
# 174
Блеки също не е бил с яка след кастрацията.
Пазех го вечерта, защото се катерише навсякъде. От упойката беше все едно на стероиди... След ден-два се кротна🤗
Виж целия пост
# 175
Мафиотски поглед (а.к.а. "Хлебарка")



Поглед на (одран) сваляч (Джери)
Виж целия пост
# 176
Чака " баща " си, няма да мръдне, знае кога се прибира, много е смешно когато ММ ходи след работа на фитнес, той все си го чака котарака и като се прибере не му се мазни, а му се кара. Joy



Виж целия пост
# 177
Мария, липсваше ни и се радваме да те видим отново в темата. А попълнението е просто прекрасно.
Аз гледам филм на компа, а Сина дреме  до мен


Виж целия пост
# 178
Горната снимка бих уголемила и сложила в рамка.
Виж целия пост
# 179
Какво ви дадоха за лечението на гиардия?
[/quote]
За гиардията изписа 5 дни антибиотик Caniverm, пробиотик и една пастчка,но незнам какво съдържа точно,понеже ни я изтегли в малки спринцовки.И след седем дни на контролна проба за паразита ще отидем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия