Буда с безумния поглед, малък палячо, който винаги ще си остане луда глава.

И Марси-интелект, спокойствие, съзерцание:


Днес трябва да звънна на ветеринарите да кажа как е. Но е добре според мен. Свалям му фунията по 1-2 пъти на ден и се пооблизва и долу, въпреки че му се карам. И не се е разранявало пак.
Ще говоря с ветеринаря и ще подпитам.
Като се къпем се насъбира вода там. Държим го ако тоалетната е заета и на някое дете му се доходи. И той е решил, че баш от там иска да пие. 




Киро и той се опита, но май нищо не успя да направи. А Рижко прекрачва ежедневно Богдана. Омръзнало ми е да я отървавам. Та хем са кастрирани, хем си остават мъже... Важното е да не маркират апартамента, че тогава вонята не се търпи.
тя ми се смее. Препоръчани теми