Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 7 - август

  • 45 629
  • 737
# 600
https://share.temu.com/p1QNPuB7Z9A , този го имам от четири месеца и съм супер доволна.Получават се известията от всички приложения . Разговорите от него също са без забележки.
Виж целия пост
# 601
Получават се, да.

Виж целия пост
# 602
След като получих последната поръчка преди 10-ина дни не съм правила нова и днес чета, че собственикът на Тему е загубил 14 млрд долара за един ден, като вече е на 4-то място по богатство в Китай – https://offnews.bg/ikonomika/osnovateliat-na-temu-zagubi-14-mili … n-den-828762.html
Сега ме загриза съвестта Worried
Виж целия пост
# 603
Smile
Сега ще се мотивираме за нова поръчка и ще му помогнем да изплува отново до върха!
Виж целия пост
# 604
Laughing

В първия момент ми се скъса сърцето от жал, но после се сетих, че тези дни направих 2 поръчки, така че споко, ще изплува човекът. Innocent
Виж целия пост
# 605
Нека да се активизираме и да го поставим отново на върха… завалията 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 606
След като получих последната поръчка преди 10-ина дни не съм правила нова и днес чета, че собственикът на Тему е загубил 14 млрд долара за един ден, като вече е на 4-то място по богатство в Китай – https://offnews.bg/ikonomika/osnovateliat-na-temu-zagubi-14-mili … n-den-828762.html
Сега ме загриза съвестта Worried
😀😀😀
Знаех си аз, че интуицията ми работи на макс.
Без да съм наясно с новината, вчера пак поръчах след почти три месеца пауза.
Взех си още един цвят от полата солей, която доста народ купихме в розово, протектори за телефона и покрай тези две набелязани неща- още куп глупости.
Но да подпомогнем човека все пак .😀
Виж целия пост
# 607
Sweetvit,
Много е хубава рокличката. А, диадемите как са? Аз също ги загледах, но в друг цвят. Ще се радвам, ако имаш възможност да ги снимаш.

Диадеми и шнолки взех доста, снимам всичко
Виж целия пост
# 608
Супер са. Много ти благодаря 😍 И аз ще поръчам.
Виж целия пост
# 609
Как' Сийка, Еличка 123, благодаря!
Виж целия пост
# 610
Пуснах поръчка с 4те артикула, за да получа ваучерите, но нямам известие, че ги получавам Confused
Виж целия пост
# 611
Използвах ваучерите остана ми само един за 10 лв. който може да използвам когато ми върнат сумата от върнатите артикули. Ако не дойде отново рулетка , няма скоро да увеличавам състоянието на собственикът на Тему Smiley Все по малко връщат от корекция на цена, явно вече не ни смятат за бедни потребители.
Последните ми поръчки




Виж целия пост
# 612
Може ли мнение за сешуарите и машата
Виж целия пост
# 613
https://share.temu.com/JYgrMCUVVmA, някой който има вече тези очила може ли да сподели дали не са твърде големи за малко лице .
Виж целия пост
# 614
За първи път ще връщам и не съм наясно,  освен прозрачния плик с баркода и сивата торбичка, слага ли се още нещо? И върху стария етикет ли да залепя новия ?
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия