Искам да кажа... (221) през АВГУСТ 2024

  • 40 551
  • 749
# 225
Добър ден и от мен.

Мъфинче, честито тримесечие на Гого. Здрав и щастлив да расте.

Много красиви снимки, момичета. Благодаря.

Днес малкият ми син е рожденик!
Да ми е все така здрав и много успешен! Дълъг и щастлив живот да има!
Ще си го гушна другата седмица, надявам се.
Виж целия пост
# 226
Честит да ви е, Буб! Да е здрав, щастлив, че и вас да прави щастливи!
Виж целия пост
# 227
Бубе, честит да е! Здрав и с късмет да е!

Вчера аху-иху и от днес пак в селския офис Joy

с това на съседната маса
Виж целия пост
# 228
Селесте, този сладкиш не съм го правила от 10 години, а е толкова лесен и вкусен Blush
Дояде ми се Stuck Out Tongue Winking Eye

Бубе, честит да е!

Хубави снимки показвате.
Аз този месец нямам мърдане, само работа и работа, че и на колежката ѝ се наложи по спешност да отсъства.
Ама каквото, такова. Тъкмо ще си ям на воля, щом няма да плаша хората по плажа Joy
Виж целия пост
# 229
Привет!

Бубе, да ти е жив и здрав! Много здраве и любов!
Не знам какъв е този сладкиш, но изглежда много добре.
Всички показвате прекрасни снимки!
Благодаря за пожеланията към Гого!
Ние довечера тръгваме към София. Не мога да кажа, че си починах много. Вчера гости, днес пак минаха едни познати. Ама нищо. Ще почивам вкъщи.
Виж целия пост
# 230
Селесте, този сладкиш не съм го правила от 10 години, а е толкова лесен и вкусен Blush
Руми, аз съм само консуматор и мога да потвърдя, че е вкусен Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Бубе, честит да е синът ти! Здраве и късмет му пожелавам!
Прибрахме се преди малко от плаж. Навън е адска жега. След 2 часа тръгваме за летището.  Малкият хвърли топка от пясък и издумка големият в кръста и явно му засегна някакъв нерв, защото сега едвам върви. Как ще се прибираме не знам. Дадох му един аналгин и се надявам да го отпусне. Мислех, че с големи деца е по лесно, ама не е. Не стига,  че мрънкаха всеки ден за нещо, ами и игрите им малоумни...
Виж целия пост
# 232
Хубави снимки показвате.
Аз този месец нямам мърдане, само работа и работа, че и на колежката ѝ се наложи по спешност да отсъства.
Ама каквото, такова. Тъкмо ще си ям на воля, щом няма да плаша хората по плажа Joy
Аз пък ходя на плажа да се успокоявам, че има и по-зле от мен Wink
Бубе,на рожденика пожелавам много здраве.
Сладкиша на Селесте, естествено не съм го правила. Май не съм го и яла, ама и не ме изкушава.
Виж целия пост
# 233
Бубе,здрав и успешен да е синът ти!🍀

Мммм,хареса ми и сладкиша и селския офис на Селесте! Грамофона ако работи,мога да ти подаря плочи 😉

На мен не ми дреми как изглеждам,обаче не мога да стигна до плажа 😞а лятото свършва...

Мони,говори ми... Как само те разбирам! Моите са същите,все има контузен и се карат,по скоро дразнят!
Виж целия пост
# 234
Здрав и щастлив да е Бубиният син!
Честита несечинка на Гого!
Мони, ще те запомня с вечените отрицателни емоции и случки. Дано да няма нищо засегнато младежът!

На мама нарцисът ми моделства с удоволствие в новата къща.
Виж целия пост
# 235
Бубе, честит рожден ден на момчето ти! Да е много здрав и щастлив!

Ние от вчера се каним да правим гръцка вечер със салата капрезе и калмари. Ама тия калмари сто пъти ги обсъждахме.  Накрая се оказаха лучени кръгчета 😆 Че и два пакета. Та вечерята ни е малко имровезе 😁
Виж целия пост
# 236
Ей, Лято, много чаровен млад господин. На татко си прилича.
Мони, лек полет.
Сладкиша, ако го направя у дома ще си го изям сама. За това ще  пропусна.
Лина, даваш ми страхотна идея да деиствам като теб на плажа.
Виж целия пост
# 237
Честито да ти е момчето, Бубе!
Много здраве и късмет!
Гого да расте здрав и усмихнат!
Аз днес почивам. Бях си запланувала толкова много неща да свърша, ама....
Последно сортирах круши, полях градината и толкова.
Ама преди това пуснах 3 перални, мих мивки и тоалетни, пържих картофки
Край, ще почивам вече
Виж целия пост
# 238
Лято,прекрасен младеж!😍
Виж целия пост
# 239
Бубе, честит да е синът ти. Много здраве и късмет!
Честита трета месечинка на Гого. Здрав и спокоен да расте.
Много красиво беше и днес, нямам сили за снимки днес. След Родопите минахме през село и имам 3 кофи смокини, раздадох, подготвих за сладко и подготвих за колегите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия