Искам да кажа... (221) през АВГУСТ 2024

  • 40 551
  • 749
# 255
Добър вечер!

Малкият заспа преди половин час. Обикновено заспива по-късно. Наяде се и припадна направо. Smiley Ще видим колко ще спи. Аз се опънах до него. Ще опитам да почета.

Лека вечер, дами!
Виж целия пост
# 256
На мен ми вдигнаха кръвното рязко!😡
Виж целия пост
# 257
Добро утро,  поспаланки!
Хубав да е денят ви.
Виж целия пост
# 258
Добро утро!

О, Селесте, как те разбирам ако знаеш! Майка ми е такава, все е олио над водата, все тя знае, все тя е права, все е невинна и т.н.
Скрит текст:
Дори почивните дни водих Билянка на село и те бяха много щастливи, но пак не пропусна да ми мърмори и да ме поучава. Понякога много ми писва, все да се съобразявам и все да скланям глава, щот е родител и по-възрастна, но ми тежи. Ужасно много ми тежи и ме вкарва в дупка, а нямам нужда с моите заболявания!
Да ми е жива и здрава, но понякога си мисля, че за мен е по-добре да намаля контактите, а те все повече имат нужда от помощ и присъствие. Тъгуват, че са сами, а като отида и на втория ден се заформят тежките разговори!
Та моят съвет е, опитай се, да съхраниш себе си. Няма да го промениш!
Забравих да кажа, че Марти е разкошна! Винаги сте усмихнати, Боби и то от сърце. Личи си! Изглеждате ми много хубави и позитивни хора!

Хубав ден и от мен!
Виж целия пост
# 259
Добро утро!

Бубе, Селесте 🤗

Избутахме понеделника, още 3 дни. То в същност не се знае, може и да не пътуваме в петък с малчо. Чакаме да се наредят звездите, че много неизвестни се струпаха.

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 260
Добро утро!
Момичета, ставам на 46. Пийнете/хапнете днес за мое здраве!
Селесте, Буб, не им се сърдете на родителите. Радвайте се, че са до вас. И ние с щерката сме така. Моята козметичка се занимава доста сериозно с астрология. От нея си дадох сметка, че родителите и децата не са лоши, неблагодарни, и т.н. Просто асцедентите, зодиите са виновни за тази комуникация. Веднъж ѝ споделих, че с най- добрата ми приятелка (зодия рак) сме заедно от 7 годишни и никога не сме се карали. А с щерката (същата зодия) сме като кучето и котката. Та, тя ми отвори очите. От тогава по- леко приемам "конфликтите", уча се на търпение и ....
Хубав ден!
П.П. А, ето и Али е публикувала над мен пост, в който е намесила звездите. Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Маре, честит рожден ден! Да си жива и здрава!
Виж целия пост
# 262
Честита да си,  Мари. Здрава,  обичана,  щастлива. 
Бубе, Селесте,  ако не можете за промените другите, променете себе си в комуникацията с тях. Не се връзвайте на всичко,  не се опитвайте да им кажете, че грешат. Няма друг начин да се съхраните. Знам,  че сигурно ви звучи клиширано, но с времето ще разберете, че ни си струва нервите.
Виж целия пост
# 263
Добро утро!
Мари,честита да си! Здрава, щастлива и много обичана бъди!🍀
За отношенията с родителите.... Нищо не мога да кажа... Понякога ми липсва да ми мърморят за нещо,ама вече няма как....

Хубав ден, прекрасници!
Виж целия пост
# 264
Мари, честита да бъдеш!
Здраве, много щастие, любов и прекрасни моменти!
Виж целия пост
# 265
Мари, честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива, обичана и ценена 💕!

Бубе, Селесте 🤗
Виж целия пост
# 266
Добро утро!

Мари, честита да си! Здрава, щастлива и обичана!
Малчо се събуди към 6. Яде и пак заспа. И сега спи. Промърморва насън нещо. Златен ми е той!
Аз пия кафе.
Виж целия пост
# 267
Мари, здрава да си, обичана и щастлива! Да те слушат и по-малко да те ядосват у дома! Весел празник!
Скрит текст:
Оправи астрономията, че някой само четящ може да те занесе в смешките Simple Smile

И свеки има РД днес. Обичам си я, но с възрастта и тя става нетърпима на моменти.
Такива са по-възрастните...
Виж целия пост
# 268
Мари, честита да си! Здрава, обичана, щастлива! 🍀

Селесте, пази си нервите за Викче и Марто, и децата, и родителите са нашите уроци в този живот.

Бубе, 🤗

Пореден ден не ми се работи, а петък е толкова далече 😅 Хубав ден!
Виж целия пост
# 269
Мари, честит рожден ден! Пожелавам ти звездите да ти се наредят както ти искаш и да срещаш хора с подходящи асцеденти Wink
Ели, да ти е цива и здрава рожденичката Simple Smile
Мъфин,много спи това твоето бебе. Браво! Все така де е. Имам чувството,че моите двете взети заедно не са спали толкова,колкото твоя малък мъж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия