ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 225
Ето и още малко зад кадър. Определено са дашни, толкова много задкадрови снимки има .





Виж целия пост
# 226
Цветиии, супер си ! Много са яки зад кадровите снимки!

Ето ви и една красива Аслихан!





Виж целия пост
# 227


Нося ви интересно четиво за един актьор, който много харесвам

Скрит текст:
"Благодарен съм за това куче, което влезе в живота ми. Беше бездомна и я срещнах, докато снимах филм в България. Тя открадна сърцето ми!"❣💕🐶
ДЖЕРАРД БЪТЛЪР разказва с умиление за кучето си Шушка, което осинови от България. Намерил я докато снимал около Рилските езера:
"Те ми казаха, че е бездомна и че я хранят от време на време, от близо месец. Тя изглеждаше болна, затова я отведохме на ветеринар. Аз изгубих моето куче преди около година и половина, имах го от 11 години. Затова си помислих, че може би Бог  ми изпраща съобщение, че това е моето куче. Бях толкова тъжен, че трябва да я оставя и си помислих добре.
Не осъзнавах точно с какво начинание се заемам, защото въпреки че е най-милото същество, тя е диво куче. И така я взехме в Лос Анджелис да я представя на приятели, беше интересно преживяване. Не че беше агресивна, просто много развълнувана и извън контрол.
Асистент режисьора й казваше Шушка, нямах идея какво значи, но просто гледах кучето, което е толкова сладко и "Шушка" беше име, което звучи като чувството, което носи. И си помислих, че е Шушка, тя изглежда като Шушка. Нямам представа какво значи Шушка. Дадоха ми 25 различни значения за шушка - като чушка, сладурче и други. В Америка никой не знае какво значи и всички мислят, че е прекрасно име!"



Късметлийката Шушка

Виж целия пост
# 228
Цвети,
Толкова обичам тази тема, спрях да чета още на първия ред , защото го обожавам го Simple Smile
И Шушка също 😉
Момичета, възхитена съм от интересите извън Чачо и колегите му, т е и извън темата...
Всестранните интереси на всяка от нас смятам, че обогатява останалите. ❤️
А когато мислим еднакво ...то си пролича....
Гери, Нези ❤️


И още един човек, който обича кучета...

За по запознатите -  Това ли е Моон?
Виж целия пост
# 229
Аз лично, не знам!


Датата на церемонията по награждаването на Kineo Prize на
81-ия Международен филмов фестивал във Венеция
 е обявена публично, тя ще се състои в събота, 31 август,
а дали Терзи ще бъде сред победителите ще разберем от програмата,
 която ще бъде оповестена до няколко дни.


Виж целия пост
# 230
Историята на Джарет Бътлър и Шушка е страхотна! Благодаря, че я припомнихте тук!
Hug
Днес Netflix Türkiye цитира туит от фен, който каза: „Да, какво има, аз съм влюбен в Çağatay Ulusoy“, коментирайки на свой ред:
 „Това е моят отговор срещу тези, които казват, че винаги избирам Çağatay да играe.“
 Когато ръководството на Netflix Türkiye се промени тази година през май, имаше много коментари в мрежите, чрез които някои бяха щастливи, казвайки, че е време да видим други актьори в Netflix освен Çağatay, Kıvanç и други.  Бившият главен изпълнителен директор (генерален мениджър) Пелин Дишташ беше обвинен, че избира едни и същи актьори в продукции на Netflix, без да дава шанс на младите и по-малко известните да се изявят.  Преди това Pelin Dıştaş беше продуцент на Ay Yapim, наред с други сериали и на „İÇERDE“.
 Ръководството се промени, но Netflix Türkiye все още обича Çağatay.  Оттук и днешният отговор, който намеква за критиките на някои...


Аз също много се радвам, че темата ни  е списвана интересно, интелигентно, с чувство за хумор,  разностранни интереси, информация за колеги и проекти и най-вече разговор, който си върви непрекъснато.
Благодаря ви от сърце, за което!
Лекичка, момичета! Hug
Виж целия пост
# 231
И днес няма новини от Чачо, да сложим от  колегите Simple Smile
Баръш Фалай


И Селин Шекерджи

Виж целия пост
# 232
Добро утро! Coffee



Първо да пусна пак линк, че да ви подсетя да гласувате.

https://www.kineo.info/vota-i-film-preferiti/



Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 233
Добро утро, момичета!

||||||||||- днес слагаме 12 чертичка и продължавам с рубриката
 
"Споделено от Чаатай "
22.10.2016-споделена снимка от фотосесия

26.10.2016-от караваната на снимачната площадка на "Içerde".
(тази снимка ми е много любима!)

1.11.2016-отново снимка от фотосесията

Това е фотосесия, направена в Монако за "Hello Magazine".
Желая ви прекрасен ден и още много такива фотосесии! Heart
И един смешен момент от снощи Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 234
Добро утро и от мен!

Аз днес ще продължа с измислените истории.
Вчера прибраха слънчогледа, но днес в ранни зори е отишъл за риба. С лодката.



И е хванал нещо.


Виж целия пост
# 235
Гери, нищо чудно и да не са съвсем измислени. Миналата вечер единият от приятелите му рибари от Чанаккале, е уловил 64 килограмова риба!
Разказва, че са били три харпуна,  може пък единия да е бил на Чачо.
Wink


Виж целия пост
# 236
Нези, този го следя. Следя за Чаатай де, че не разбирам иначе много от рибарство.
Мисля си, че ако беше с него, щеше да се похвали, че е участвал. той това го харесва и не би се склрил.
Виж целия пост
# 237
Ама Нези, може ли да си там и да не си на пост, да го чакаш да се появи.
В теб ни е надеждата!
Току виж те посрещнал така:
Виж целия пост
# 238
Здравейте момичета,  
Прохладен и усмихнат ден Simple Smile

И да изпием кафето си с Чачо

И един колаж от времето на Гадар,  Чачо и Ибо


Нези, тази сутрин пак мислим еднакво 😉
Виж целия пост
# 239
Здравейте!

До всички загубили апетита си в тази жега:
 - Да знаете, при мен е!
Елате и си го вземете обратно!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия