ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 465
Сюмейето






Виж целия пост
# 466
Някой май е искал да отреже младоженците от снимката.

Виж целия пост
# 467
Някой май е искал да отреже младоженците от снимката.


Тя, Нези беше убедена, че е отрязан от някоя снимка!
Виж целия пост
# 468
Според мен това е съвсем друга снимка. От съвсем друг ъгъл. А до него има още еда жена и ръката с телефона не се вижда. Сякаш е прегърнал жената за снимката.

Колкото за дрескода на сватбата си мисля, че е яко само младоженците да са в бели или светли дрехи. Така ще ги виждат винаги като ги потърсят. Ще изпъкват, а те са най-важните.
Виж целия пост
# 469
Да, друга е снимката. Започват да излизат нормалните фотографии от сватбата, така че скоро може да я видим цялата и в много по-добро качество. А и други може да се появят.
Мацката до него руса ли е или само така ми се привижда от 5-те косъма които са й оставили при рязането.
Виж целия пост
# 470
Да, друга е снимката. Започват да излизат нормалните фотографии от сватбата, така че скоро може да я видим цялата и в много по-добро качество. А и други може да се появят.
Мацката до него руса ли е или само така ми се привижда от 5-те косъма които са й оставили при рязането.

Аз виждам 3 руси косъма, но дали е жена или мъж са чисти догадки. Много са хубави всички.
Виж целия пост
# 471
Започваме пълно разследване
Прилича ми на жена с вързана коса
       
Виж целия пост
# 472
Оооо, да.
Силен грим, средна на ръст и по-зряла възраст. То накрая ще се окаже, че е момиченце Wink

Руса е.
Много ми прилича на онази, която играеше във Ферия русата. Но тя вече не изглежда така.

Така като е увеличена снимката и изглежда малко тъжен, насила усмихнат
Виж целия пост
# 473
Здравейте момичета,
Жаки,
Вчера ни попита дали се надяваме още на неговата поява...
Той винаги се появява в по-късните часове....толкова се крие, или го крият не знам вече Simple Smile
Но никога не е на преден план Simple Smile

Ако един ден реши да се жени, (дай Боже)
не го виждам в подобна сватба..... някъде изискано  тържество без светлините на прожекторите...
Дай Боже, защото вярвам, че с правилната жена до него, ще омекоти ръбовете му и при появата на дете ще се наредят съвсем нещата.
Не искам да го гледам застаряващ Ерген...Жена му трябва - Жена
Виж целия пост
# 474
Дай боже, Нани!
Ние, нормалните му фенове, му го желаем от сърце!
Нека да си намери някое момиче, което да го кара да се чувства сигурен и спокоен!
Няма по-хубаво от това да си има обичаща го жена и прекрасно детенце.
Не знам защо, но като го пиша, се сещам за Кивовото дете...пожелавам му едно такова сладко бонбонче!
Виж целия пост
# 475
Дай боже, Нани!
Ние, нормалните му фенове, му го желаем от сърце!
Нека да си намери някое момиче, което да го кара да се чувства сигурен и спокоен!
Няма по-хубаво от това да си има обичаща го жена и прекрасно детенце.
Не знам защо, но като го пиша, се сещам за Кивовото дете...пожелавам му едно такова сладко бонбонче!

Жаки,
Киво, Баръш, Бурак,Кенан,  - влюбени и щастливо  опитомени 🙂🙃
Че и Ибо дори 🙂 а  Али е бонбон Simple Smile
Самотата не е добър приятел....
Любимото ми семейство не е от най известните тук във форума , но аз ще го споделя...
Казват, че е едно от най сплотените и щастливите...

Изключително активни,
Къванч Касабалъ и съпругата му Седеф Авдджъ
Виж целия пост
# 476

Cagatay Ulusoy Spain Official
Погледът му казва толкова много за него... Винаги верен на себе си.
Никога не искаше да бъде главният герой, освен за работата си и все още щедър с колегите си.
ОПИТВА СЕ да остане на заден план.
Затова винаги ще бъде различен и уникален
ИНТЕЛИГЕНТНОСТ И ТАЛАНТ #CAGATAYULUSOY 💫🤟💯


Виж целия пост
# 477
Çağatay Ulusoy, ти си толкова страхотен, двата сериала, които получиха
 одобрение от Мурат Сонер, са нашите Medcezir / içerde  



Виж целия пост
# 478
Тортата на Сюмейе
гарнирана с фъстъчено масло и шоколад без захар


Виж целия пост
# 479
Една Ебру за разнообразие

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия