Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 17

  • 72 258
  • 727
# 270
Красоти от Черно сърце




Рейтинга на Лейля

Total | (1) | 6,04
AB | (2) | 4,29
ABC1 | (1) | 5,53


Сандъка :

Total | (4) | 3,58
AB | (6) | 2,59
ABC1 | (4) | 3,92


Камък ,ножица , хартия

Total | (12) | 2,32
AB | (12) | 1,77
ABC1 | (10) | 2,61
Виж целия пост
# 271
Браво на Лейля. Добър скок. Заслужават, много са добри Алперен и Джемре😊
Това е и най-популярният сериал в социалните мрежи от вчера.



И още едно допълнение от официалния канал на Деха и неговите герои:

Седа Акман/ Seda Akman

Aysel

Опасна жена, която получава каквото пожелае със своята красота и мрачен чар. Майката на Cesur е както най-добрият поддръжник на Искендер, така и най-добрият му водач. Всяка стъпка е за повече власт и пари.

Тя не се интересува от никого, освен от собствените си интереси. 🔥

Виж целия пост
# 272
#Deha Епизод 1 Резюме и рамки:

Докато Девран се опитва да държи семейството си далеч от Искендер, той не може да попречи на най-малкия си брат Боран да го обича. Когато Боран влиза в света на Искендер, плановете на Девран са принудени да се променят.

Математическият гений Девран, след като представи новаторска теорема в докторската си дисертация, планира да получи стипендия от университета и да замине за Америка с любимата си от детството Есме. Но той иска само един човек да чуе за този успех, за който всички говорят: баща му Искендер, който изостави него и семейството му преди години.

Въпреки себе си, Девран се опитва да държи семейството си далеч от Искендер, но не може да попречи на най-малкия си брат Боран да го обича. Искендер има друга цел за сина си Боран, който се появява пред него години по-късно. Когато Боран влиза в света на Искендер, плановете на Девран са принудени да се променят.




Виж целия пост
# 273
❤️

Виж целия пост
# 274
От събитието на Клеър

Доукан Гюнгьор , Озан Долунай, Пелин Акил, Ясемин Аллън












Дилян Чичек Дениз
рекламното им лице за дамската версия на продуктите им


Виж целия пост
# 275
Момичета, заповядайте🌹
Лейля, епизод 2- бг субс

https://playtube.tv/v/2JtdWcF0
Виж целия пост
# 276
Ехааа, интересно ми е какъв ще е рейтинга на "Черно сърце" от тази вечер. За мен епизода бие по точки и "Лейла" и "Приказката" Е те не са в един ден, но по моята скала за новичките. Joy
Виж целия пост
# 277
едва ли ще задмине "лейла" и "призката" с рейтингите тази седмица. засега от новите сериали почнали тия двата тръгват с много добри рейтинги. Очаквам черна черница как ще почне. Какъв ще е двубоя за вторник "приказката" срещу "Бахар" "Черно сърце" срещу "безгранична любов" "сляпо място" срещу "дивия". Дали някои от старите сериали от 2023 ще бъде cancel бързо, ще видим.
Виж целия пост
# 278
И тук се планира нещо хубаво с моята любимка Берен😊 Но е филм.

Партньори на Берен Саат ще са Фуркан Андич и Йигит Йозшенер.
 Берен Саат ще играе главната роля на журналистката Ренгин Алаз във филма "Gizli Dolap".
Берен Саат се завръща на снимачната площадка с филма "Gizli Dolap". Филмът, написан от Burcu Görgün със слогана „Тестото на хората е направено от любов“, ще бъде излъчен по Prime Video. Режисиран от Caner Alper и Mehmet Binay, "Gizli Dolap" е подписан от OGM Pictures, на който Onur Güvenatam е шеф.
Във филма, чиито снимки започват на 24 септември, Баръш, съпругът на Ренгин Алаз, който е мениджър на кампанията "Виждаш ли ме?", ще бъде изигран от Йигит Йозшенер. Красивият актьор Фуркан Андъч ще изиграе Джем, младата любов на Ренгин, която го среща след много години.

Виж целия пост
# 279
Халюк Билгинер е турската номинация за международната награда EMMY с ролята му във втория сезон на сериалът Şahsiyet (Личност). През 2019г Хюлик Билгинер спечели ЕМИ за най-добър актьор с участието си в първият сезон на Şahsiyet.

Сериалът Safir (Сафир) пък е тазгодишната турска номинация за международната награда EMMY в категория теленовела. Да припомним, че тази награда беше спечелена от Kara sevda (Черна любов) през 2014г., и Yargı (Присъда) през 2023 г.
Виж целия пост
# 280
Деха- Фраг 4



        Цял живот ще ви нося на гърба си


- Ей, кълна се, от сега всичко е само документация. След като има покана, визата и тези неща, ще бъде лесно така или иначе.

   -Сине, ти не мисли за нас. Ние си имаме всичко, ясно? Добре, какво ни липсва?
Не се смейте.
   -Ти не знаеш ли?
   -Добре, не се смейте. Това момче работи здраво за живота си.

   -Е, майко, ти? Аз? Тези деца? Хайде, пресметни твоята пенсия, бабо? Не носим ли това семейство на гърба си? Не разбирам. Каква е разликата между г-н Девран и факта, че той е милионер.

   -Какво е това, което казваш, братко? Не си ли заложихме ръцете за тази отговорност от години? Каквото сме правили вчера, няма ли да го правим и утре?

   -Попитах майка ни, Паша.

   -Добре, аз ти отговарям.

   -Попитах майка.

   -А аз отговорих.
Ако ми позволиш, стига да можех щях да поема всички ви на гърба си до живот. Това са пари, за Бога, това е за всички нас. Също, това не са само пари, примерно. Това ще бъде врата. Така де, врата за всеки, който го поиска.


Ако има грешки в превода, приемам корекции😉


Официален плакат на Деха

"Промлемите в главата ми, чакащи да бъдат разрешени"


Арасчик като Девран🔥
Виж целия пост
# 281

Айййй Озанката е брадясал за историческият проект ...

Вааал , тук ли си поздравче, като за петък вечер за настроение с най новата песен на любимката ми .
От теб  сръбската ракия:wink:
Обожавам я Heart Eyes ! Пълни ми сетивата и душата ! Тотален ХИТ! Давам и Хабибито без проблем и бой ето такава му подхожда страстна , опасна и провокативна и талантлива красавица . Той нали си е наше балканче и затова се отличава .





Виж целия пост
# 282
Охххх,Фемми,какво направи ти бе,човек?!?
Преди лягане пуска ли се такъв мъж?
Трябва да се поохладим малко
Хайде по едно!
Наздраве!!


И да си пусна едно парче,дето е много актуално тези дни
хахахаха



Отивам да гледам "Рибарчето" тази вечер
Очертава се интересна серия,дано да не спукат балоните пак от пренадуване

P.s.
Гледай какви красоти предлагали в Истанбул,пък аз само леща чорба нагъвам там и балък
https://www.instagram.com/p/DAJJHN0gtiZ/?hl=bg&img_index=2
Виж целия пост
# 283
Охххх,Фемми,какво направи ти бе,човек?!?
Преди лягане пуска ли се такъв мъж?
Трябва да се поохладим малко
Хайде по едно!
Наздраве!!


И да си пусна едно парче,дето е много актуално тези дни
хахахаха



Отивам да гледам "Рибарчето" тази вечер
Очертава се интересна серия,дано да не спукат балоните пак от пренадуване

Рано е за лягане джанъм ша танцим и лудувамееее .. Тоя хит на Камелия е по вървежен и от сръбският оригинал на Лепа Брена . Ноле Джокович и Гришката направийа истинско шоу в София .. Много земни хора ето това са  Големите !

ето ти ощееее питаш ли ме аз как заспивааам и кво сънувам ха , хааа:joy:



Виж целия пост
# 284
Не знам как ще го гледам това.....
После няма сън,братче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия