Чакат ни любов и морски дни, а после пухкаво бебе в пелени. ~бебеправене 608~

  • 39 364
  • 973
# 285
Този последния е доста изсъхнал,иначе има нещо,но ми сивее. За тия пари дето ги хвърли за уринарни,щеше да знаеш вече на 100% . Отивай на чхг !
Ето го пробиотика : А до него Уробиоотика действа чудно за цистити и уроинфекция .
Виж целия пост
# 286
Nani, според мен има нещо, защото е съмнително на всички тестове да има чертички, било то и бледи.
9-10 дена след О не е някакво чудо теста да покаже бременност.
Едно, че при мен беше така, второ напиши в интернет positivе pregnancy test 9 DPO и ще видиш още много примери.
Виж целия пост
# 287
Незнам вече по клони към да си ми дойде цикъл след 4-5 дни защото имам същите усещания като всеки месец.
Благодаря на всички за отговорите!
Виж целия пост
# 288
Nani, понеделник пусни едно ЧХГ за свое спокойствие.

При моята бременност нямах ПМС, но знам, че при много жени се появява.
Виж целия пост
# 289
Между 10 и 16 оптимално. Ако е след О разбира се.

Моята я измериха 18мм, АГ каза, че може да ми е по-удебелена по принцип за този ден, но мен сега ме загложди може ли да имам проблем с удебелена лигавица и затова да не се получава имплантация. Ако ми дойде мисля да следя О с фоликулметрия, има ли какво да направя за лигавицата?
Виж целия пост
# 290
Ако е удебелена първи виж на МЦ висок ли е естрогена. Ако е висок, мерки за смъкване и така…
Виж целия пост
# 291
Незнам вече по клони към да си ми дойде цикъл след 4-5 дни защото имам същите усещания като всеки месец.
Благодаря на всички за отговорите!
Когато забременях имах абсолютно същите симптоми като преди цикъл. Бях си направила тест който излезе отрицателен и тотално бях отписала, че съм бременна. Тръгнах да изкачвам планини, пиех бира и накрая се оказа, че съм бременна след повече от 3 години опити,момичета. Бях стигнала предела на силите си и емоционално и психически, бях започнала да приемам мисълта, че просто не ми е писано да бъда майка, но чудото се случи и е вече на 4 годинки. Момичета, имате прекрасна общност, многоо ми харесва и ще съм ви многооо благодарна ако ме приемете 🥰❤️ С мъжа ми започваме процедурата по инвитро с надеждата да имаме второ детенце. Само да уточня, че дъщеря ми е зачената чрез инсеминация на 3 опит. Чета ви и сякаш чета себе си преди 5 години, всичко през което преминавате е абсолютно нормално, стискам палци на всички ви и знайте че наистина когато най - малко очаквате ще се случи ❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 292
Да ти е жива и здрава дъщеричката и успех с инвитрото! Каква е причината за инвитро при вас , ако искаш да споделиш. Ние правим опити почти 2 години вече имаме 2 инсеминации направени и сега сме си на домашни опити
Виж целия пост
# 293
Да ти е жива и здрава дъщеричката и успех с инвитрото! Каква е причината за инвитро при вас , ако искаш да споделиш. Ние правим опити почти 2 години вече имаме 2 инсеминации направени и сега сме си на домашни опити




Благодаря ти многоо, Nannii🥰❤️ При нас още преди инсеминациите излезе, че мъжа ми е с по-ниска мобилност на сперматоидите. А сега когато се решихме за второ пробвахме няколко месеца домашни опити и решихме направо при специалист да отидем и се оказа, че амх-то ми е паднало главоломно 0.612 е. А преди да забременея беше почти 3 пъти по-високо и най - добрия ни шанс е инвитро Simple Smile А при вас, Nannii, откриха ли нещо?
Виж целия пост
# 294
Джуди а как ти е вит д ? Амх и вит д имат връзка
Виж целия пост
# 295
Джуди а как ти е вит д ? Амх и вит д имат връзка

Nasito и аз се надявах да е от вит д, но се оказа че ми е ок, явно просто остарявам 😃
Виж целия пост
# 296
Аз никога не съм изследвала Амх , хем бях в Надежда. Н 35 съм.
Виж целия пост
# 297
Аз никога не съм изследвала Амх , хем бях в Надежда. Н 35 съм.

Насито аз съм на 36, може да са ти пускали и амх в пакет с други изследвания. То така или иначе не само амх е важно като изследване на яйчниковия резерв и може да са сметнали че няма нужда да ти пускат амх
Виж целия пост
# 298
При нас единствено спермограмата не беше отлична , но ни казаха че се забременява и с такава , но вече се замислям дали да не направи и Днк фрагментация и да се изследваме и двамата за някакви бактерии,  нямаме оплаквания , но не се знае. Херпес ни излиза от време на време,  но не ми се вярва заради това да не се получава колко много жени го имат и преди бременност и по време и си забременяват и раждат
Виж целия пост
# 299
Ми не нямам Амх. Инхибин Б сякаш имам. Но от кога ?
Че и Летрозол пих за адемиозата..

Джуди добре дошла! Успех при инвитрото .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия