Чакат ни любов и морски дни, а после пухкаво бебе в пелени. ~бебеправене 608~

  • 39 365
  • 973
# 735
dreamer < 3, тихичко честито! Пожелавам ти всичко са е наред до успешен финал Heart аз те прочетох и в 'дългото чакане' и много ме зарадва!
Виж целия пост
# 736
Dreamer Heart Всичко да е наред и да нямаш никакви поводи за притеснение цяла бременност!
Виж целия пост
# 737
Дриймчеее , честитооооо ❤❤❤ Боже , каква радост 😘 Чакам те с още по-хубави новини 🌺
Много ми харесва как се развива темичката напоследък .
Fearless, честито розовко 🌺
Дудъл , честито ембрионче 😘
Виж целия пост
# 738
Дрийм, знаеш, че ти стискам палци и този резултат ме радва много.
Не помня историята на всяка и изследванията, които прави, но ако нямаш изследвани тромбофилии, то те съветвам горещо бързо, бързо да ги пускаш.
Още веднъж, пожелавам ти успех и само хубави новини през следващите 8 месеца Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Виж целия пост
# 739
Дрийм, знаеш, че ти стискам палци и този резултат ме радва много.
Не помня историята на всяка и изследванията, които прави, но ако нямаш изследвани тромбофилии, то те съветвам горещо бързо, бързо да ги пускаш.
Още веднъж пожелавам ти успех и само хубави новини през следващите 8 месеца Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Имам тромбофилия, на терапия съм ❤️
Виж целия пост
# 740
Колко хубави новини само! Честито на всички момичета с положителен тест! Желая ви безпроблемна бременност и много пухкав финал Sparkling Heart
Виж целия пост
# 741
Дриймър, радвам се, че бързо сте се върнали в играта и то с такъв добър резултат! Честито, всичко да е наред до финал! Чакаме те след прегледа с добри новини! 😊🩷

Момичета, аз трябва да пусна АМХ скоро за фонда, мислих да го направя октомври, като съм спряла кортикостероидите и да пусна и другите полови хормони на 3ти ден. Първо се чудя, дали да пускам инхибинБ, защото за фонда не го искат? И второ, утре ми е контролата за ЩЖ, а ми се пада точно трети ден, според вас да пусна ли поне АМХ да съм го отметнала, при него не би трябвало да се отрази спадът на имунитета, болестите ми и т.н. през последните месеци? Как мислите? 🤔 Защото процедура ще правим най-рано края на януари и май за половите е по-добре да пусна като наближи.
Виж целия пост
# 742
Страхотно, Дриймър, нека всички късмет на света да е с теб от тук нататък и всичко да се развива перфектно! Heart
Виж целия пост
# 743
Dreamer Честито ! 🥰😇🙏
Виж целия пост
# 744
Дриймър и останалите момичета, честито и до финал!:heart:

По другите теми съм с не популярно мнение. На мен винаги ми показва много рано положителен пиклив тест. Последният път още на 6ти ден след трансфер на 3 дневно. Знам, че не беше от овитрела защото и предните дни бях тествала със същите тестове. Но аз и смятам за важно да знам дали изобщо се случва имплантацията. Иначе си е вярно че ставам луда с това ранно тестване.
Случвали ми се е 2 напълно различни по-наситеност тестове да имам в рамките на един ден през един час. Изводът ми е, че при мен показват домашните тестове, но за проследяване на ЧХГ не са подходящи.
Виж целия пост
# 745
Честито, Дриймър Simple Smile много се радвам и ти пожелавам щастлив пухкав завършек на трудния ти път Simple Smile
Ех, този прекрасен месец август:heart:
Виж целия пост
# 746
Дримче, и тук да пиша, че стискам палци и чакам прегледа Flowers Four Leaf Clover

За кога е теста след трансфер, не знам, не съм лекар, само фантазирам, ама ако е важно за тях сигурно ще дадат по-ранен ден за тест. В Надежда поне за полипи и такива неща гледат преди трансфер, даже преди да пристъпят към вадене на яйцеклетки, ако намерят ще оставят и време за естествено опити след отсраняване, ако всичко друго е наред.
Ако на човекът му е важно, не е нужно да си чака датата.
Казвам, че на мен това ми беше стратегията за първи транфер и ми беше добре с нея чисто психически. Пиклив не съм правила, чак след кръвния за спомен. Но аз и на естествени опити не съм правила ранни пикливи. При зацапване съм правила кръвен, да видя да не е бременност и нисък прогестерон.
Виж целия пост
# 747
Дримче, тихичко честито Heart
Виж целия пост
# 748
Дриймър и останалите момичета, честито и до финал!:heart:

По другите теми съм с не популярно мнение. На мен винаги ми показва много рано положителен пиклив тест. Последният път още на 6ти ден след трансфер на 3 дневно. Знам, че не беше от овитрела защото и предните дни бях тествала със същите тестове. Но аз и смятам за важно да знам дали изобщо се случва имплантацията. Иначе си е вярно че ставам луда с това ранно тестване.
Случвали ми се е 2 напълно различни по-наситеност тестове да имам в рамките на един ден през един час. Изводът ми е, че при мен показват домашните тестове, но за проследяване на ЧХГ не са подходящи.
На мен ми показа на 8ми ден след трансфер много бледа въображаема чертичка .
Това е прогреса на чертичките 😄.
Един съвет от мен , никога не купувайте лейди тест ленти!!!! При чхг 448 абсолютно отрицателен резултат!
Виж целия пост
# 749
Дриймче, честито и силно стиснати палци за лека и успешна бременност и от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия