КАУФЛАНД - тема 72

  • 72 156
  • 786
# 30
Подарявам купони за безалкохолна бира, днес ходих, но нямаше.
Виж целия пост
# 31

Тези сладоледи ми харесват, лешник, тирамису и банан са видовете. Харесаха ми е тези с купона на клечка.
Някой намери ли безалкохолната бира за 1 стотинка?
Имат ли палмово масло?
Виж целия пост
# 32
Ще споделите ли отзиви от ексфолииращия гел в туба за лице на Бевола? Как е като консистенция и качество?
Виж целия пост
# 33
В Кауфланд на Резбарска в София имаше от класическата бира без алкохол. Плодови нямаше.

Взех си днешните напитки.
Виж целия пост
# 34
Ако някой няма да си ползва днешния купон, бих се радвала ако ми го отстъпи. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 35
При някои ако има безалкохолна бира да пише да дам купони.
Виж целия пост
# 36
Аз също ще помоля за купон, ако някой има излишен от днешния!🙂
Виж целия пост
# 37
Днешния го употребих. Взех на мама един лимон, че имам кола от предния път, така стои, няма фенове. Сигурно е нямало избор тогава.
Виж целия пост
# 38
При нас днес нямаше кори за баница и кюфтета от 4 лева.Ще видя утре вечер или Сряда,ако намеря.
Виж целия пост
# 39
Имам два свободни купона за безалкохолното от днес.
Подарени са вече.
Виж целия пост
# 40
Имам два свободни купона за безалкохолното от днес.
Ако са още свободни бих ги взела. Simple Smile

Току-що отворих лимончето. Много е хубаво! Имитира Спрайт. Чак ме е яд, че другите ги взех портокал.
Виж целия пост
# 41
Безалкохолна бира от 2 месеца искам да купя и няма, и няма тази година в Русе. Умря ми купона, де. От плодовите за мен грейпфрута е по-хубава. Лимоновата направо са я развалили с тази мента. То, направо на джоджен бие, не на мента.
Виж целия пост
# 42
И при нас нямаше безалкохолна бира, от газираните напитки беше останало само имитацията на спрайт, понеже не е изобразен върху купона, но го има при кодовете.
Виж целия пост
# 43
Подарявам тези купони, приемам за KLC напитки:))
Виж целия пост
# 44
Здравейте подарявам газирана напитка 1 ст  и 50 % слънчезащита на Биофреш и сосове на Хайнц
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия